Şimdi Ara

Rover 620 si Hakkında Bilgi ve Yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
3.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba 1 hafta önce Rover 620 si 1995 model Honda motorlu bir Rover araç aldım, bu aracı kullanan forumdan arkadaşlar var mı acaba ? Millet çok olumsuz konuşuyor fakat ben şu an farklı bir sebepten dolayı bu aracı almak zorunda kaldım , aracın boya ve döşeme masrafı var, aracı aldim ve 30 dk sonra yolda kaldım , satıcıyı çağırdım geri almadi daha önce ben sürekli 2014 ve üzeri araç bindim , eski arabaların huyu suyu nedir hiç bilmem , meğer araba hararet yapmış , sanayiye çektik usta baktı conta yanmış dedi , sonra başka bir usta geldi radyatörü açtı gram su yok , yağa baktı çubuğun dibinde çok az bir yağ var , neyse su ekledi ve kontak yap dedi araba çalıştı tam o esnada çırak arabanın altından su kacirdigini söyledi , usta arabayı aldı termostat da delik varmış onu halletmiş, yağını değişmiş , radyatöre su eklemiş , yağ filtresinin değişmiş , sabah arabayı aldım ve Antalya'dan İzmir'e geldim , şimdi coktam yanık mi değil mi emin değilim fakat 1 haftadır takip ediyor hararet ortada duruyor sürekli , su eksiltmiyor sürekli her gün bakıyorum, yagda su yok , yedek su haznesinde yağ yok , hararet normal , bugün baktım distribütör de hafif bir yağ kaçağı var onu da yağ musuru üzeriden gördüm , niyetim arabanın trigerini değiştirip , benzin filtresini değiştirip bujileri değiştirip , bı elden geçirip sonra üzmez ise beni boyayıp koltukları toparlayıp binmek , varsa Rover 620 si kullanıcısı lütfen konu altına görüş öneri yazabilir mi teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.