Şimdi Ara

Rover 216 Si hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
2.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba üniversite öğrencisiyim birikmiş param var bir araba almak istiyorum. Bunu buldum sizce nasıl? Fiyat ve kalite orantısı bence güzel ama parça sorunu yaşar mıyım? Satılıp satılmaması çok önemli değil benim için bunu belirtmek isterim. Araçta LPG yok yakıt tüketimi nasıl bu araçların bütçemi zorlar mı ?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-rover-sahibinden-satilik-full-guvenlik-paketli-216si-205804360/detay/

• momo+garfield+arka camdaki çıkatma. Bence bunlar pek çok şeyi ifade ediyor. Sana tavsiyem uzak durman.
  • son sahibini aramakta!
  • onkuba kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam peki genel olarak 216lar nasıldır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turbocharger41 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam

• Forumda alan bi kardeşimiz vardı arayıp ona ulaş.Konu adı ilk araba heycanı gibi bişeydi.
  • calamityeas kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

• Benden bahsedildi galiba

@bekir3454 @calamityeas

Konuya geleyim, arabamı alalı 2 hafta olacak, hiç sıkıntı yaşamadım daha. Yakıtından ve performansından çok memnunum 24 kuruş yakıyor km'de.
    Görünüş bakımından tartışılmaz zaten. Biyerlere park ettiğimde inceleyen insanlar bmw mi peugeot mu tartışması yapan, 240 basar mı diyen çocuklar mutlu ediyor beni. Eğer temizse alın düşünmeyin bile Umutrover var İstanbulda servis olarak. Çok iyi olduğunu duydum hatta konyadan bile gidenler var bakım için.
  • bekir3454 B kullanıcısına yanıt
    bende rover düşünüyorum ve baya araştırdım sana kısaca özetleyeyim

rover 75, 620ti, tarzı aracların parcaları pahalı ve birazcık zor bulunuyor motorlarından dolayı farklı cunkı ıc aksam hemen hemen hepsı bırbırne benzıyor

ve bu roverlerın en kolay parcaları bulunan serileride 200 serisi yani 216 da dahil ve nıspeten ucuz yanı asırı pahalıda degıl ınternet üzerinden sanayilerden çıkma veya sıfır bir çok parcası bulunuyor 216 yakıt tüketimini zorlamaz şehir içi 8lt geçmez şehir dışı ise az yakar bende öğrenciyim roverin en güzel ve ucuz parcaları aracları 200 serileri çok araştırdım bende turbolu ve yuksek hacımlı motorlarına heveslıyım ama onları temız bulmak cok zor ve mgroverturk forumunda en gercekcı bılgılerı bulabılırsınız kayıt olup mutlaka oraya takılın o sitede parçalarıda çok rahatlıkla bulursunuz son sahibi olursun zart zurt ötenlere bakma 10 bin tlye alıyorsun şahin vermıyorlar artık o para mutlaka satılır

• Gaydurugububak kullanıcısına yanıt
    Kardeşim aracın hayırlı olsun öncelikle ALLAH kaza bela vermesin. Senin araççta LPG var sanırım beni tek endişelendiren LPG çünkü alıp kendim takamam ve benzinde ne yakar bi fikrim yok ama tahminim şehir içi 40 kr o da çok fazla
  • BOLDVIPER kullanıcısına yanıt
    Fikirlerine aynen katılıyorum hocam o hurda şahinlere para vermektense avrupa arabaya binerim daha iyi hem benim için satılıp satılmamamsıda önemli değil zaten verdiğin aydılatıcı bilgiler için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekir3454

Kardeşim aracın hayırlı olsun öncelikle ALLAH kaza bela vermesin. Senin araççta LPG var sanırım beni tek endişelendiren LPG çünkü alıp kendim takamam ve benzinde ne yakar bi fikrim yok ama tahminim şehir içi 40 kr o da çok fazla

Evet lpg var. Soylediğim değer şehir içiydi zaten. Uzun yolda 16 kuruşa kadar duşuyormuş.

Hesaplarıma 8 litre yakar gibi benzinde yani 35 kuruş gibi bişey tabi ki sakin kullanımda :) sen pek gazlamıyorsun galiba :)
  • Bende de vardı aynı modelden. Patlıcan moru renkli. Gidişi vs olduk,a keyifli bir araba. 6 ay kadar sürdüm. Fren diski değiştirdim sadece, hiç sorunsuz bindim. Temizse alın derim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hesaplarıma 8 litre yakar gibi benzinde yani 35 kuruş gibi bişey tabi ki sakin kullanımda :) sen pek gazlamıyorsun galiba :)

Yeri gelince sert yeri gelince sakin. Araba çok müsait sert kullanıma zaten, aşırı derecede seri. Ha dozunu kaçırırsan contayı yakarsın söyleyeyim
    yani hararet yapmaya müsait mi?
  • bdf B kullanıcısına yanıt
    Sizin ki benzinli miydi benzinli ise benzinde ne yakıyordu
  • quote:

yani hararet yapmaya müsait mi?

kesinlikle
    Bu büyük bir problem almamam için bi sebep
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.