Şimdi Ara

Router neden işe yaramıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba,Sayın Üyeler,yaklaşık 6 aydır tp-link TD-W9960( modemi sorunsuz kullanıyorum,bir ay önce salondaki tv de kullanmak için tv box aldım,kablosuz internet değeri çok düşük olduğu içinde everest wireless n300 router i kurdum ve direk tv box a bağladım,ancak tp link modemin bağlı olduğu pc de genelde 70-72 mb hız alırken,router de en fazla 12-13mb hız alıyorum,dolayısıyla kaliteli dizi,film izlemek hayal oluyor,(modem router mesafesi yaklaşık 10mt,arada 3 duvar var) ortaya bir router veya benzeri bir şey daha mı almalıyım,yok mudur bunun bir çözümü? teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagle35 -- 29 Ekim 2019; 7:38:35 >

• repeater olarak mı bağladın? client router olarak dene o şekilde daha iyi bağlanır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: detanaoq

repeater olarak mı bağladın? client router olarak dene o şekilde daha iyi bağlanır...
    router olarak bağladığımı düşünüyorum ama farkla ilgili bilgi verebilirseniz tekrar kontrol ederim?
  • router ara yüzden çalışma moduna bak eğer kablo takıp bağladıysan wan portuna takacaksın o ap denen mode oluyor... en iyi performansı client router yada bridge with router...
  • işin içinde 3 duvar ve wifi var ise çok iyi bir bağlantı ancak kaliteli cihazlarla yada kablo ile olur..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.