Şimdi Ara

rotring in ucu yamuldu uç kırıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
8.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selam arkadaşlar,dün rotring kalemin ucu yere dik şekilde düştür ucu bozuldu,araldı.uç kırıyor tersten dikiş iğnesi geçirip düzelteyim dedim olmadı.fazla hasar vermeden nasıl düzeltebilirim sizce?

• Yeni bi tane alabilirsin.
  • ben dikiş inesiyle ucunu genişletmiştim
  • Servise gönder.
  • ben mesela hayatta bi kalem için bu kadar olay yapmam :S
  • garantiye gönder 0 versinler
  • Rotring düşünce direk ucu yamuluyo zaten onun için PENSAN MY-IQ
  • banlayın şu adamı
  • Rotring'lere bayılıyorum ama tek sorunu, bir kere düştü mü dikiş tutmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revolucionare

selam arkadaşlar,dün rotring kalemin ucu yere dik şekilde düştür ucu bozuldu,araldı.uç kırıyor tersten dikiş iğnesi geçirip düzelteyim dedim olmadı.fazla hasar vermeden nasıl düzeltebilirim sizce?

yuh ya tamam gereksiz mesajlar da bu artık gereksizlikten çıkmış.. böyle bir konu da açılıyorsa vallahi söyleyecek söz bulamıyorum.

• yahu gözünüzün önünde millet sırf araştırmamak için1 saat sonra ekran kartı alacağım acil yardım der,herkes saf gibi yardım etmeye çalışır gıkınız çıkmaz.ben burda olan bir olayı anlatıyorum başlıkta gayet açık kimseyi başlığa çekme amaçlı kelime oyunu yapmadım.açık net 5 milyonluk kalmemim bi dandik uç yüzünden iptal olmasın istedim.okuma kadrdeşim bir de banlayın ŞU ADAMI yazmış.sen kimsin be,forum sahibesi misin:).bir de yazmazlar mı,sevsinler sizi bee.akşam akşam gülecek konu eksiğimi giderdiniz.bu arada yardımcı olanlara teşekkürler,daha ufak bir iğneyle deneyip sonucu birilerinin inadına buraya yazacağım.forumda ban çağrısı yapara post kasanlar da bakmasınlar bir zahmet.
  • hey gıdım hey bundan yıllar önce bu rotrınglerin kalem setını almıştım du bakm yıl kactıheh hatırladım yıl 199860milyon vermiştim o kalem setınehala duru kalemlerim yalnız 0,3 numarasını salak arkadaş kırmıştıbu set 3tane mürekkepli kalem ve bır tane kurşun kalemden olusuyordu

• Ne zaman şöyle adam akıllı bi kalem alsam elimde fazlar kalmaz. Kaybediyorum devamlı. Psikolojik olsa gerek.
  • ah büyük başın derdi büyük olurmuş.sınavdan 5 dakika önce yere düştü.sınavdan önce uç çıkıyordubiraz çizile çizile..sınav başladı 30 dakika sonra uç gelmemeye başladı.gözetmenden istedim bir kalem onunki de rotringdi ben kullanacam bunu,sana arkadaşlarından bulurum dedi.neyse bana benimkinin aynı modelden 0.5 uçluyu buldu.tabi alışmamışız,zemin de kötü ucu kıra kıra onu da bitirdim.neyse sınavın son 15 dakkasına kadar götürdü beni etrafta da 10 kişi falan kalmış.hocadan artık uç istedim 0.5 olduğunu söylediğim halde adam 0.7 uç vermiş.o da 0.5 kalemi tıkadı.artık tutuşuyorum tabii,arkadaşa kısık sesle bağırdım hey hey diye kalemin var mı sonra dedim hocaların biri görürse kopyadan giderim hem de en geçme ihtimalim olan dersten,daha aptalca birşey yaptım kalktım arkadaşın kalem kutusunu aldım,görseler öncekinden daha beter suçlarlar kopya falan.neyse aldığım kalemlikte de yedek kalem çıkmayınca son 5 dakkaya gelmişiz.iş başa düştü deyip son kalan 0.7 ucumu parmaklarımla sıkıştırıp soruyu çözdüm.yani rotring dostları.şunu öğrendim ki bir rotring asla sadece rotring değildir.

• aynı olan başıma geldi bu arada hort
  • 3 yılın hortu :)
  • Oha harbidende 3 yıl geçmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üzülmekten başka yapacak bir şey yok mu?

• rotring kalemler üzülmesin
  • 40 milyon verdiğim rotring sebepsiz şekilde yere düşerek ucu yamuldu alırım bı geçmiş olsun (hort)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.