Şimdi Ara

Rossman'da 15 TL'lik Le Petit Marseillais alana Cinemaximum bilet hediye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
2.278
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.rossmann.com.tr/Brosur/mart2017/files/assets/basic-html/page-10.html

rossman'da le petit marseillais ürünlerinden 15 tl'lik alana cinemaximum sinema bileti hediye.

le petit marsellais ürünlerinin fiyatını bilmiyorum, belki değerlendiren olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eXPLoSioN26 -- 16 Mart 2017; 11:11:38 >

• Bizim için önemli olan sinema biletinin, hangi salonlardan, hangi filmlerde geçerli olduğu bu konuda bilgi var mı?
  • Rossman bilmiyorum aynı kampanya watsoss da şu şekilde,

Kışın Vazgeçilmezi Sinema Keyfi ! Le Petit Marseillais Kampanyası: 15TL’lik Le Petit Marseillais Duş Jeli alımına geçerlidir. Bu davetiye VIP salonlar, İstinye Park, Kanyon, City’s, Akasya ve Zorlu hariç diğer tüm Cinemaximum’larda 30 Haziran 2017 tarihine kadar geçerlidir. IMAX, IMAX3D, Dijital 3D, MPX, MPX 3D, 4DX ve 4DX 3D filmler hariçtir. Bu davetiye tek kişiliktir ve sadece gişede yer bileti ile değiştirilir. Kiosk ve internet üzerinden yapılan alımlarda geçerli değildir. Geçerli PNR numarasına sahip davetiye, üzerinde yer alan şartlar dahilinde kullanılabilir. Grup alımlarında kullanılamaz, başka bir kampanya ile birleştirilemez. Özel gösterimlerde ve festival gösterimlerinde geçerli değildir. Para yerine geçmez ve/veya paraya çevrilemez. Kampanya stoklarla sınırlıdır.
  • Poyrito P kullanıcısına yanıt
    Detay yazmıyor hocam insert'te. Sanırım rossman mağazalarına gidip detaylı bilgi almak gerek
  • o gün gratisden büyük boyunu 12ye aldım galiba :(
  • yarın uğrayıp ürünlerle ilgili bilgi almaya çalışıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Poyrito

Bizim için önemli olan sinema biletinin, hangi salonlardan, hangi filmlerde geçerli olduğu bu konuda bilgi var mı?

daha şimdiye kadar hiçbir sinema kampanyasında imax dahil eden görmedim
    kısaca , düz filmler geçerlidir
  • Bizim millet alir urunu sinamasina gider sonrada urunu iade eder

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saf sıvı sabunlari muazzam. Migrosta 300ml lavantalı ve zeytinyağlı olanı 5tl nin altına düşmüştü geçen hafta, burada kaça satılıyor acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: göktuğbey

Bizim millet alir urunu sinamasina gider sonrada urunu iade eder

Haklılar da sonuçta kimyasal ve kozmetik bir ürün ve fransız kökenli güven konusunda şüphe duyulması çok doğal iki yıl öncesine kadar axe ın bir tane bayan duş jeli vardı düzenli kullanıyordum şimdi ise le petit marseilais dahil hepsine alerjim var kozmetik konusunda yerli piyasa oluşturulması lazım belki bile bile zehirliyorlar insanları bilemeyiz
  • Ben isin uckagit yonunu yapan olir diye yazmistim

• Birde yerli kozmetik pek tutmaz gibi yabanci urun meraklisi oldugumuz icin,birde yerli markalara guven konusu var

• quote:

Orijinalden alıntı: göktuğbey

Birde yerli kozmetik pek tutmaz gibi yabanci urun meraklisi oldugumuz icin,birde yerli markalara guven konusu var

arkonun el kremleri ve sanino diş macunları gayet başarılı (çay ve nane aromalı olan ) özentiliği yendiğimiz gün zaten her şey daha güzel olacak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.