Şimdi Ara

rosetta stone v5.0.37 kurulumu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
404
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> rosetta stone v5.0.37 kurulumu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    157 Mesaj
    arkadaşlar programı kurulumunun nasıl olacağına dair lütfen yardımcı olur musnuz

|
    |
    |
    |
    Ben kurmuştum ama hatırlamıyorum baya uğraştırmıştı. Ancak çok sıkıntılı bir program çok uğraş gerektiriyor. Başka yollara yönelin bence. Ben şu an da kindle paperwhite kitap okuma tableti aldım onda kitap okuyorum bir de İng-Tr sözlük indirdim kurdum yabancı kitap atıp üzerine basılı tutup kelimenin anlamını verdiririp öyle çalışıyorum.

kurması mı uğraş gerektiriyor anlamında dediniz. Almanca öğrenmeye çalışıyorum da temel için iyi gibi geldi, torrent dosyasını indirdim fakat bir türlü kuramadım
    |
    |
    Milan Kundera kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: varliksiz

kurması mı uğraş gerektiriyor anlamında dediniz. Almanca öğrenmeye çalışıyorum da temel için iyi gibi geldi, torrent dosyasını indirdim fakat bir türlü kuramadım

Kurarken yaptığınız bir hata tüm programı etkiliyor ve daha sonra kurmaya çalıştığınızda işlem gerçekleşmiyor. Yani kaçak kullanıyoruz ya işte o yüzden bir güvenlik önlemi almışlar.
    |
    |
1
Reklamlar
son dakika
Canlı Tv izle
üniversite
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.