Şimdi Ara

rosacea

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kardeşim 16 yaşında ve yüzünde kırmızı damarlar leke gibi alanlar mevcut bu sitede ki hastalık var adı rosacea .
    http://www.bilimania.com/haberler/4088-rosacea-kirmizi-yuz-nedeni-maytlarmis bu sitede nedeni yazıyor doğru mu bilmiyorum gitmediğimiz doktor kalmadı onlar sitres güneş sıcak banyo vs. Dedi. Geçmesi çok zor diye belirtip güneş kremi kullan artmasın diyorlar. Kardeşim 10 yıldır zaten güneş kremi kullanıyor ve Güneşte kalmıyor. Doktorlar tedavi bile etmiyor. Bir kaç doktor lazer tedavisi yaptı işe yaramadı. Önerebileğiniz bir cilt doktoru var mı? Bazı zamanlar Kız kardeşim dışarı çıkmak istemiyor. Bu sorunu yaşayıp çözüm bulan varsa yazarsa çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dazed -- 6 Ağustos 2014; 16:33:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ARkadaşlar yaklaşık bir yıldır bu hastalıkla uğraşıyorum. BÇok krem denedim ama hiçbiri fayda etmedi maalesef hatta daha da artırdı. Azelderm, sivow, nadixa, fucidin, rosa, imex bazılar. Hele hele kortizonlu krem asla kullanmayın. Bunlardan fayda göremeuince ben de Kantaron yağıyla beraber bir tedavi kullanmaya başladım Sonuç çok olumlu. Kızarıklar azaldı baya baya 3-4 günde. Ev yapımı olacak ama kantaron yağı. Bir de yememe içmeme dikkat ediyorum baya baya azaldı. İnşallah faydası olur.detay iserseniz burada yazamayacağım için erolk1903
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.