Şimdi Ara

Rootlu Discoverye İşlemci Hızı Ayarlama Tarzı Uygulama Kurmuş Olanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Rootlu cihazıma setcpu tarzı işlemci hızını ayarlayabileceğim bir uygulama kurmak istiyorum ama bir sıkıntı yaşamasından korkuyorum. Bu tarz uygulama kuran arkadaşlardan yardım istiyorum. Önerebileceğiniz uygulama, ayarı falan

Teşekkürler

• Takip , bana da lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • setcpu tarzı uygulamalara cortex a7 tabanlı işlemcilerde fazla gerek olaz zaten çekirdek ve hız ayarını kendi yapar.
    ayrıca mtk gibi bir çipsetle fazla oynamamanız karınızadır.Ayrıca bu programlarla snapdragona OC yapanlar bile cihazın kasmaya başladığını yazmış google playde
  • Dün pacperformance isimli bir uygulama kurdum(root) gerekli.İşlemci hızını düşürmeye yarıyor.İşe yarıyor mu emin olamadım hala
  • No frills cpu kesin olarak değiştirir ve bana göre en iyi oc programı fakat bu tarz uygulamaları tavsiye etmiyorum cpu ne yapacağını çok iyi biliyor
  • en iyisi dokunmamak yani. teşekkür ederim hepinize
  • No-Frills Cpu Control adlı programı kullanıyorum. Ve cidden faydasını görüyorum. Öyle oyun oynayan biri değilim, bu yüzden 700 MHz'e ayarlıyorum; uzun süre kullanıyorum telefonumu. Yaklaşık 1,5-2 gün kullanabiliyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.