Şimdi Ara

[Root][Pie][Substratum]GM 9 Pro 4.5G+ Logosu Değişimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, can sıkıcı ve iğrenç görünen 4.5g+ logosunu değiştirmenin yolunu sizlere anlatacağım. Kendim bizim cihaza uyumlu olacak şekilde bir tema yaptım.

Maalesef bunu yapabilmek için cihazın rootlu olması gerekiyor. Bir ihtimal oreoda root gerekmeyebilir. Deneyebilirsiniz kendiniz.
    Root için link: ROOT

[Root][Pie][Substratum]GM 9 Pro 4.5G+ Logosu Değişimi

Cihazımız rootlu ise Play Store üzerinden Substratum uygulamasını kuruyoruz ve Root izni veriyoruz.
    GM9Pro-LTE-v1.0 buradan temamızın apksını indiriyoruz ve uygulamayı kuruyoruz.
    Substratum uygulamasına girince temamız görünecektir. Üstüne basıp ilerliyoruz.
    Aşağıda bulunun System UI(Sist Arayüzü) uygulamasına tik atıyoruz. Alttaki seçim kısmından CustomIcons tuşuna basıyoruz.
    Sağ alttaki yuvarlak ikona basıp Build & Install(Oluştur ve güncelle) tuşuna basıyoruz. İşlem 5 dakika kadar sürebilir.
    İşlem bitince cihazı yeniden başlatıyoruz ve tekrardan substratum uygulamasını açıp temaya giriyoruz.
    Tekrardan System UI(Sistem Arayüzü) uygulamasına tik atıyoruz ve alttaki seçim kısmından CustomIcons tuşuna basıyoruz.
    Bu sefer sağ alttaki yuvarlaktan Enable selected(Seçilenleri etkinleştir) tuşuna basıyoruz. İşlem 5 dakika kadar sürebilir.
    4.5g+ logosu yerine LTE logosu gelmiş olucaktır. Eğer gelmezse cihazı tekrar başlatın.

Silmek isterseniz System UI(Sistem Arayüzü) uygulamasına tik attıktan sonra CustomIcons seçeneğini seçin daha sonrasında Seçilenleri devre dışı bırak tuşuna basın. Eski haline dönücektir.

Kodlar: Github

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguz298 -- 29 Aralık 2019; 14:6:54 >

• ellerine saglik guzel olmus oguz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.