Şimdi Ara

[root eklendi] LG OPTİMUS L9 P760 JELLY BEAN TÜRKİYE ve AVRUPA ROM FLASH(TR jelly bean çıktı) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
2
Favori
25.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: albayrakkoz

arkadaşlar jelly bean yükledikten sonra pilde sorun oluştumu....şarj ıcs ye göre hızlı tükeniyo....sorun bendemi anlamak istiyorum...bu sorunu yaşayan başka ardaşımız varsa yorumlarla paylaşırsa sevinirim.....

evet başta bende de oldu. bir kaç kere pili tam bitirip şarj makinesiyle tamamen şarj edin şarj bittikten sonra fazlada bırakmayın şarjda. şimdi normal benimki kalibrasyonmu yapıyodur nedir kendiliğinden şimdi iyi yani.
  • arkadaşlar halen gelmedimi su jelly bean türkiye güncellmesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz YK

arkadaşlar halen gelmedimi su jelly bean türkiye güncellmesi

yok arkadaş adamlar avrupaya güncelleme çıkardı bize daha kendisi yok. v20c versiyonu çıkmış bugün.
  • Merhaba,
    L9 kullanıcısıyım, geçen hafta dokunmatik ekranım bozuldu sanırım ve telefonu kullanamıyorum dolayısıyla. Keyfi yerine gelirse bazen kullanabiliyorum. Geçen hafta yazılım attırınca biraz düzelir gibi oldu ama tekrar eski başınabuyruk haline geri döndü. Acaba hazır böyle sorunluyken bi Jelly Bean port etsem mi diyorum ama ICS'e geri dönüş var mı bilmiyorum. ICS e geri dönmek için ne yapmamız gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: seksanddirt

Merhaba,
    L9 kullanıcısıyım, geçen hafta dokunmatik ekranım bozuldu sanırım ve telefonu kullanamıyorum dolayısıyla. Keyfi yerine gelirse bazen kullanabiliyorum. Geçen hafta yazılım attırınca biraz düzelir gibi oldu ama tekrar eski başınabuyruk haline geri döndü. Acaba hazır böyle sorunluyken bi Jelly Bean port etsem mi diyorum ama ICS'e geri dönüş var mı bilmiyorum. ICS e geri dönmek için ne yapmamız gerekiyor?

v10e.kdz yazılımı indirip aynı işlemi yaparsanız ics e dönersiniz.
  • Öncelikle konu için teşekkürler. Benim bir sorum olacak,
    Jelly Bean güncellemesi yaptıktan sonra garanti kapsamında çıkıyor mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uruh

quote:

yok arkadaş adamlar avrupaya güncelleme çıkardı bize daha kendisi yok. v20c versiyonu çıkmış bugün.

usta hemen güncelleyelim.....beyler kablolar.....
  • quote:

quote:

Üstad yine aynı şekilde mi yapıcaz jb flash yaptığımız gibi? v20c.kdz dosyasını indirip onu mu göstericez nasıl olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pearl Jam

LG MOBILE DESTEK ARACI çıkıyor gelen hata artık gelmiyor B2Capp'ı kurdum. Bu seferde bunu diyor.

[root eklendi] LG OPTİMUS  L9 P760 JELLY BEAN  TÜRKİYE ve AVRUPA ROM FLASH(TR jelly bean çıktı)

bende de aynı sorunu veriyor bu sorunu nasıl hallettiniz acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: artun17

host da sorun yok sanırım http.exe de bu şekilde çıkıyor

HTTP Root dir=C:\shttps\www def=index.* port=9002 Number of connections=16

hosts dosyası varsa elinde duzenleyip upload et de biz de host un ustune kaydetelim

bendede aynı sorunu veriyor hosts dosyasını ayarladım ama sanal server programı yazan hatayı veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: bhdr5335

quote:

Hayır bunu yükledim başka update çıkmadı zaten. Güncel diye sorun veriyosa sanal server olmamış demektir. Host dosyası yada http.exe programındadır

duramicam şu dokunmatik sorununu çözebilmek için tek çare jb yüklemek gözüküyo.jb yüklediğimde dokunmatik sorunu çözülmezse servise vericem.servise verirken eskiye çevirmem gerekicek kolay bi şekilde yapabilir miyim servis herhangi bişey anlar mı? ona göre yüklicem şimdi.bıktım bu dokunmatiğin mallığından.sanırsın 5800 kullanıyorum.

dokunmatik ekran hassasiyeti sorunu sizdedemi var benim telefondada aynı sorun mevcut bundan önce galaxy ace kullanıyordum onun ekranı çok daha hassastı yazılımsal bişe olabileceğini güncelleme ile düzeleceğini düşünerek üzerinde durmadım bu sorunu yaşayan başka kimse varmı acaba ?

• programı indirmeden önce linkteki host dosyasını indirdim ve etc klasörüne kopyaladım yalnız sanal server programını açtığımda sürekli resimdeki uyarıyı verdiğinden bi türlü günleme kısmına geçemedim yardımcı olurmusunuz?
     [root eklendi] LG OPTİMUS  L9 P760 JELLY BEAN  TÜRKİYE ve AVRUPA ROM FLASH(TR jelly bean çıktı)

sonunda bende hallettim şu anda yükleniyor teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre6128 -- 6 Nisan 2013; 22:46:20 >

• bootloaderi yanlislikla actim.....unlocker vaziyette rom flashlamiyor....ayni sorunu yasayan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: musti198080

bootloaderi yanlislikla actim.....unlocker vaziyette rom flashlamiyor....ayni sorunu yasayan

alakası yok. benimkide açık. telefonu kapatmadan lg yazılı seçili olarrak flaşı başlatın. siz kapatıp ses düğmesiyle usbye bağlama yapmayın.açık şekilde bağlı dururken flaşlamayı başlatın. usb hata ayıklama açık olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uruh -- 7 Nisan 2013; 20:32:17 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: musti198080

bootloaderi yanlislikla actim.....unlocker vaziyette rom flashlamiyor....ayni sorunu yasayan

alakası yok. benimkide açık. telefonu kapatmadan lg yazılı seçili olarrak flaşı başlatın. siz kapatıp ses düğmesiyle usbye bağlama yapmayın.açık şekilde bağlı dururken flaşlamayı başlatın. usb hata ayıklama açık olsun.

cevap icin tesekkur ederim.....ben telefon kapali ses acma dugmesine basili tutup usb bagliyordum olmuyordu...dediginiz gibi yapinca oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musti198080 -- 7 Nisan 2013; 23:19:36 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: albayrakkoz

arkadaşlar jelly bean yükledikten sonra pilde sorun oluştumu....şarj ıcs ye göre hızlı tükeniyo....sorun bendemi anlamak istiyorum...bu sorunu yaşayan başka ardaşımız varsa yorumlarla paylaşırsa sevinirim.....

evet başta bende de oldu. bir kaç kere pili tam bitirip şarj makinesiyle tamamen şarj edin şarj bittikten sonra fazlada bırakmayın şarjda. şimdi normal benimki kalibrasyonmu yapıyodur nedir kendiliğinden şimdi iyi yani.

Duzeldi usta ...sagolasin....

• ..arkadaslar bu ılk mesajdakı lınkte bulunan kdz uzantılı dosyaya ulasılamıyor..sebebını bılen ya da nereden ındırecegımızı bılen varsa yardımcı olabılır mı?...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersoymur

..arkadaslar bu ılk mesajdakı lınkte bulunan kdz uzantılı dosyaya ulasılamıyor..sebebını bılen ya da nereden ındırecegımızı bılen varsa yardımcı olabılır mı?...

hosts dosyasını eski haline getirip dosyayı indirin. sonra tekrar o 2 satırı ekleyip devam edin.
  • En az 15 defa denedim.bir yerde hata yaptığımı da sanmıyorum.Zaten sistemimde antivirüs kurulu değil.İlk defa android defa yazılım atan birisi de değilim.3 yıldır android kullanıyorum.Bu androidli 4cü telim ama maalesef olmuyor.

upgrade start a bastıktan sonra
    bu pencereyi close deyip geçiyorum ama maalesef dakikalarca beklememe rağmen
    açılması gereken bu dil penceresi açılmıyor.
    Host dosyasını önce satır ekleme sonra verdiğiniz dosya ile değiştirmeme,yeni usb modem driveri yüklememe,program files dan LG klasörünü silmeye kadar hepsini tek tek denedim.yine olmadı.Zaten 3 gündür konuyu okuyup hatim ettim.Şimdi herşeyi silip baştan tekrar deneyeceğim.Yine olmazsa telefonu satılığa çıkaracağım.

Çözüldü ( Öyle tahmin ediyorum ) : Bulunduğum yerde internet bağlantım olmadığı ve interneti Tel'den Hotpoint olarak sağladığım için teli software modeda kapalı olarak laptopa bağlayınca internet bağlantısı kesilmiş oluyor ve flash programı LG sunucularına bağlantı sağlayamıyor.Artık yarın internet olan bir yerde deneyip sonucu yazarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f@tih -- 9 Nisan 2013; 2:29:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: emre6128

quote:

Orijinalden alıntı: bhdr5335

quote:

Hayır bunu yükledim başka update çıkmadı zaten. Güncel diye sorun veriyosa sanal server olmamış demektir. Host dosyası yada http.exe programındadır

duramicam şu dokunmatik sorununu çözebilmek için tek çare jb yüklemek gözüküyo.jb yüklediğimde dokunmatik sorunu çözülmezse servise vericem.servise verirken eskiye çevirmem gerekicek kolay bi şekilde yapabilir miyim servis herhangi bişey anlar mı? ona göre yüklicem şimdi.bıktım bu dokunmatiğin mallığından.sanırsın 5800 kullanıyorum.

dokunmatik ekran hassasiyeti sorunu sizdedemi var benim telefondada aynı sorun mevcut bundan önce galaxy ace kullanıyordum onun ekranı çok daha hassastı yazılımsal bişe olabileceğini güncelleme ile düzeleceğini düşünerek üzerinde durmadım bu sorunu yaşayan başka kimse varmı acaba ?

bende de var malesef.jb yükleyince baya düzeldi ama sorun teşkil etmiyor şuanda.özellikle algılamasın diye az dokunursam algılamıyor.ama gidip teknosada başka bir cihaza da baktım o da aynı.samsungunki gibi bir dokunmatiği yok ama jb yükleyince sorun kalmadı diyebilirim.önceki sürümde çok şikayetim vardı fakat şimdi çok memnunum telefondan.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.