Şimdi Ara

[root eklendi] LG OPTİMUS L9 P760 JELLY BEAN TÜRKİYE ve AVRUPA ROM FLASH(TR jelly bean çıktı) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
2
Favori
25.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bhdr5335

quote:

Orijinalden alıntı: uruh

Hayır bunu yükledim başka update çıkmadı zaten. Güncel diye sorun veriyosa sanal server olmamış demektir. Host dosyası yada http.exe programındadır

duramicam şu dokunmatik sorununu çözebilmek için tek çare jb yüklemek gözüküyo.jb yüklediğimde dokunmatik sorunu çözülmezse servise vericem.servise verirken eskiye çevirmem gerekicek kolay bi şekilde yapabilir miyim servis herhangi bişey anlar mı? ona göre yüklicem şimdi.bıktım bu dokunmatiğin mallığından.sanırsın 5800 kullanıyorum.

yok anlamazlar kardeş aynı şekilde ics romu indirir flaşlarsın. bilemezler yani.
  • quote:

quote:

quote:

Hayır bunu yükledim başka update çıkmadı zaten. Güncel diye sorun veriyosa sanal server olmamış demektir. Host dosyası yada http.exe programındadır

duramicam şu dokunmatik sorununu çözebilmek için tek çare jb yüklemek gözüküyo.jb yüklediğimde dokunmatik sorunu çözülmezse servise vericem.servise verirken eskiye çevirmem gerekicek kolay bi şekilde yapabilir miyim servis herhangi bişey anlar mı? ona göre yüklicem şimdi.bıktım bu dokunmatiğin mallığından.sanırsın 5800 kullanıyorum.

yok anlamazlar kardeş aynı şekilde ics romu indirir flaşlarsın. bilemezler yani.

tamam o zaman eve geçtiğimde yapıcam inş sorun çıkmaz.bi aksilik olursa yazarım zaten sonucu da bildiririm saolasın :)
  • olmuo hocam boşuna deneme
  • shttps.zip'i indiriyorum ama açmıyor, kaynak dosyası okunamadı falan diyor.
  • siz fabrika ayarlarına nereden döndürüyosunuz?yani direk ayarlar>yedekle&sıfırla>fabrika verilerine sıfırla mı diyorsunuz yoksa daha sağlıklı bi yöntem var mı?
    benim indirdiğim kdz dosyası 250 mb olarak indi.biyanlışlık mı var zaten hata verdi yükleme sırasında.
    tekrar indirdim dosyayı sorun çözüldü.yükledim bakalım inşallah güzel sonuçlar verir :) teşekkürler kardeşim anlattıkların için :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bhdr5335 -- 23 Mart 2013; 14:47:08 >
  • peli bu JB de ROOT var mı yoksa nasıl rootlarız?
  • sizinde üstteki bildirim çubuğunda hatalar var mı :S msj atan kişinin ilk iki harfi gözükmüyo.ve bildirim çubuguna fazla kısayol ekleyince saga sola kaydırıp göremiyorum eklediklerimi.siyah gozukuyo :S
  • quote:

sizinde üstteki bildirim çubuğunda hatalar var mı :S msj atan kişinin ilk iki harfi gözükmüyo.ve bildirim çubuguna fazla kısayol ekleyince saga sola kaydırıp göremiyorum eklediklerimi.siyah gozukuyo :S

telefonun dilini türkçe olarak seç bi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nivadan

peli bu JB de ROOT var mı yoksa nasıl rootlarız?

şu an sadece bootloader kilidini açarsan rootlayabilirsin kilidi açınca tekrar eski haline getirilmiyor şimdilik. garanti iptal oluyor galiba. buna razı olursanız o konuyuda açarım.
  • quote:

quote:

sizinde üstteki bildirim çubuğunda hatalar var mı :S msj atan kişinin ilk iki harfi gözükmüyo.ve bildirim çubuguna fazla kısayol ekleyince saga sola kaydırıp göremiyorum eklediklerimi.siyah gozukuyo :S

sonrada yeniden başlat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: artun17

olmuo hocam boşuna deneme

yapan yapıyo hocam...
  • quote:

quote:

quote:

sonrada yeniden başlat.

hmm evet düzeldi :) ben böyle kullanıyorum dünden beri :D düzelmez sanıyodum :D teşekkürlerrr
  • Hocam dediklerini 100 kere yaptim hostu da dedgn gbi duzenledim yani olmuo telefonla mi.alakali dicem ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nivadan

peli bu JB de ROOT var mı yoksa nasıl rootlarız?

şu an sadece bootloader kilidini açarsan rootlayabilirsin kilidi açınca tekrar eski haline getirilmiyor şimdilik. garanti iptal oluyor galiba. buna razı olursanız o konuyuda açarım.

hocam zahmet olmayacaksa şimdiden teşekkür ederim...
  • quote:

Hocam dediklerini 100 kere yaptim hostu da dedgn gbi duzenledim yani olmuo telefonla mi.alakali dicem ama

sanmam telefonla alakalı değildir. başka bi bilgisayarda yapma şansınız varsa orda deneyin birde.
  • quote:

quote:

Hocam dediklerini 100 kere yaptim hostu da dedgn gbi duzenledim yani olmuo telefonla mi.alakali dicem ama

sanmam telefonla alakalı değildir. başka bi bilgisayarda yapma şansınız varsa orda deneyin birde.

Hocam sormuştum ama cevap alamadım, shttps.zip'i indirdikten sonra hata veriyor.
  • hocam bu senın gönderdiğin host dosyasını yeni gördüm koydum temporary not awailable dedi sora senın gönderdiğin hosts dosyasına başlarına "#" bundan koydum bu sefer oldu şu an yukluo
  • quote:

hocam bu senın gönderdiğin host dosyasını yeni gördüm koydum temporary not awailable dedi sora senın gönderdiğin hosts dosyasına başlarına "#" bundan koydum bu sefer oldu şu an yukluo

bilgisayarın işletim sistemi ne acaba? ben olduğu gibi upload ettim dosyayı. win 7 kullanıyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technological Person

Hocam sormuştum ama cevap alamadım, shttps.zip'i indirdikten sonra hata veriyor.

linkte sıkıntı yok . anti virüsünüzü kapatın.
  • Bir türlü yükleyemedim yüklemeye çalışıyorum sanki tekrardan firmware indiriyormuş gibi ilerliyor sonra update bölümünde aynı anlattığınız gibi ilerliyor %91de yeniden başlıyor telefon ama açıldığı zaman aynı 4.0.4 gözüküyor hiç bir güncelleme yüklenmemiş...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.