Şimdi Ara

Ronaldo yeniden sakatlandı.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Serie A'da AC Milan, erteleme maçında Livorno ile 1-1 berabere kaldı.

AC Milan, uzun süre düşüşün ardından üst üste 4 maçını kazanmış olarak Livorno'nun karşısına çıkarken, 59. dakikada Ronaldo, dizinin üzerine düşmesinin ardından, sahayı sedye ile terk ederken, diz yan bağlarının koptu açıklandı.

Sahalardan ne kadar süre uzak kalacağı belirtilmezken, bu sezon sakatlıklardan dolayı forma şansı bulamayan Ronaldo'nun, sözleşmesi sezon sonunda sona eriyordu.

Karşılaşmanın gollerini 50. dakikada Livorno adına Nico Pulzetti ve 61. dakikada Andrea Pirlo penaltıdan kaydetti.

Kaynak: Sporx

8 Dünya Kupası ilk sakatlığı Eylül ayında ortaya çıkmıştı. Operasyonu ertelediler, Kasım ayında Inter-Lecce maçında dizi onu yarı yolda bıraktı. Milan kulübü resmi dergisine "çabuk dön fenomen" diye bir sayfa ayırmıştı Döndüğü maç 12 Ekim 2000'de Roma Olimpiyat Stadı'nda oynanan Lazio-Inter karşılaşmasıydı.
    Pozisyon hala gözlerimin önünde; ceza sahası yayına doğru topla giderken kaldı yerde. 1 yıl sonra dönebildi sahalara. Hector Cuper ile papaz oldu; 2002'de Real Madrid'e gitti. Sol diz iç yan bağları Atletico Madrid maçında bıraktı. 3 ay daha kayboldu ortalıktan. 2006 yılında Milan'a geldi. Bu sezonun başında Milanello'da antremanda sakatlandı. 4 ay sürdü dönmesi. Ve dün gece. Sol dizi yine ihanet etti ona. Bir yıl diyor doktorlar. Daha 3 gün önce sezon sonunda futbolu bırakacağı yönünde haberler çıkıyordu İtalya'da. Galliani "Milan doktorları ok verirse sözleşmesini yenileyeceğiz" diyordu. Fenomen bütün spekülasyonlara son noktayı kendisi koydu. Ya da son noktayı koyan Fenomen değil; sol diziydi.

Kaynak:http://acetobalsamico.blogspot.com/2008/02/fenomen-end.html

Bizim sitelerimizde daha haber tam olarak yer almıyor. Sanırım işin ciddiyetini ögrenememişler henüz ama muhtemelen Ronaldo'nun kariyeri artık bitti.

•  Ronaldo yeniden sakatlandı.
  • yazık ya üzülüyorum ronaldo ya,
  • Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi forvetlerinden birisi , birde şu sakatlık problemi olmasaydıda doya doya izleseydik şu adamı.
  • Ronaldo'nun kariyeri sona erdi malesef..
  • Artık toparlayamaz o dizi.Laşkalaştı artık.Ronaldonun malesef futbol hayatı bitmiştir bana göre.
  • yazık oldu ronaldoya
  • Futbolu bırakmazsa fenerbahçe adına korkmaya başlarım :D
  • Yine mi
  • yazık günah ya
  • el fenomeno
  • quote:

Orjinalden alıntı: subsonic

Ronaldo yeniden sakatlandı.

yüz ifadesi çok feci..
  • Artık bıraksın istiyorum.Şöyle güzel bir Jübile yapsa..Yıldızlar topluluğu şeklinde ve bıraksa..
  • quote:

Orjinalden alıntı: mw@ruw@ri

Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi forvetlerinden birisi , birde şu sakatlık problemi olmasaydıda doya doya izleseydik şu adamı.

+1907

Şu adamı doya doya izleyemedik...Aynı şey Şeytan Rıdvan için de geçerliydi

• Bu sakatlandığı anın videosu,,,nasıl üzüldüm anlatamam aynı duyguları önceki sakatlığındada hissetmiştim,,,En büyük hayranlarından biri olarak,,,Umarım en kısa zamanda sağlığına tekrar kavuşur ve seni yine yeşil sahalarda izleme fırsatını bize verirsin

Buda doya doya izleyemediğimiz Ronaldonun kalitesini ve klasını şansızlıklar yaşamadığı zamanlarda neler yaptığının videosu
  • quote:

Orjinalden alıntı: JUSTIN

Buda doya doya izleyemediğimiz Ronaldonun kalitesini ve klasını şansızlıklar yaşamadığı zamanlarda neler yaptığının videosu

Bazı arkadaşlar "yok artık, o kadar da değil" diyebilir ama şu videodaki oyununu baz aldığımızda, belki de Maradona'dan bile daha iyi bir futbolcu; Pele için bir şey söyleyemeyeceğim
  • şaka maka oturup ağlıycaktım az kalsın videoyu izleyince, bu ne bahtsız adamdır ya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.