Şimdi Ara

RONALDO JUVEDEN AYRİLMALİ: PİRLO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kac yasina gelmis adam, pirlo nun pismesini mi bekleyecek.adam buraya kazanmak icin geldi

pirlo getiriyorlar saka mi bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Juventus hala ronaldo üzerine bir şeyler kurma planı yapıyorsa eskisinden daha büyük bir yanlışa sürükleniyor demektir. Seneye 36 yaşını dolduracak bi adam üzerine neden kadro kurarsın ki? Kısa vadede başarılı olabilirler belki ama ronaldo gittikten sonra ne olacak? Ronaldonun başarısını değil, Juventusun geleceğini düşünmek zorundalar. Ronaldo bugün var yarın yok, Tsu hocamın tabiriyle dede oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: -BurakBey

Juventus hala ronaldo üzerine bir şeyler kurma planı yapıyorsa eskisinden daha büyük bir yanlışa sürükleniyor demektir. Seneye 36 yaşını dolduracak bi adam üzerine neden kadro kurarsın ki? Kısa vadede başarılı olabilirler belki ama ronaldo gittikten sonra ne olacak? Ronaldonun başarısını değil, Juventusun geleceğini düşünmek zorundalar. Ronaldo bugün var yarın yok, Tsu hocamın tabiriyle dede oldu.
    ronaldo nun kalan 2 senesi, juventusun gelecek 5 senesinden daha onemli bence futbol adina.

ben pirlo gelsin gelmesinde degilim.

pirlo gibi tecrubesiz bir hoca+ bu kadro varken

ronaldo kisa vadede basari kazanabilecegi bir takima gitmeli.

psg ye gidip st olsa

neymar ronaldo mbappe ucururlar

• juvenin yapacağı en mantıklı hamle, dedeyi en yakın zamanda bi arap şeyhine kakalamaktır.

Süper kupa,italya kupası alan; cl de 3-4 senede 2 final gören yarı final gören takımı rezil etti.5 şutunda 1 kere kaleyi tutturan,istisnasız frikikleri çöp yapan ve juveye sizin 2 cl niz var benim 5 diye aşağılayan kılları ağarmış moruğun juvede yeri olmamalı
  • Liverpool ve Bayern dışında düzgün transfer yapabilen dünya devi yok.

Ronaldo Psgye ya da Man Utdye gitse mevcut orta saha ve defans oyuncularıyla bundan farklı sonuç olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit1044

juvenin yapacağı en mantıklı hamle, dedeyi en yakın zamanda bi arap şeyhine kakalamaktır.

Süper kupa,italya kupası alan; cl de 3-4 senede 2 final gören yarı final gören takımı rezil etti.5 şutunda 1 kere kaleyi tutturan,istisnasız frikikleri çöp yapan ve juveye sizin 2 cl niz var benim 5 diye aşağılayan kılları ağarmış moruğun juvede yeri olmamalı
    Yorumlara bak bu tipler rüyalarında bile Ronaldo'nun attığı golleri görüyorlar herhalde Adamın tek başına, kendi tuttukları 100 yıllık kulüpten daha çok Şampiyonlar Ligi kazanmış olmasını hala kabullenemediler sanırım.
  • katilmiyorum. top kulupler arasinda cl'yi kazanmasi en zor takim Juventus. adamin zaten 5 cl'si var. sansasyon yaratmak istiyorsa juventusta bunu yapmali. juventusta olmuyor diye ayrilirsa reisin karizmasi inanilmaz cizilir. ustteki arkadasa da katiliyorum. psg'de kazanabilir bence ama manu'da premier lig 3. luk yarisi verir anca. bayern'e gidip 2 cl alacagima juventus'ta 1 cl alirim daha iyi. reis juventus taraftarina imkansizi basarip kupayi size getirecegim diye soz verdi. tutamasa bile tirsak gibi kacmak yakismaz. elinden geleni yapsin. olmuyorsa da saglik olsun zaten en cok kazanan oyuncu

• quote:

Orijinalden alıntı: Sadece Ölüler Görür

Yorumlara bak bu tipler rüyalarında bile Ronaldo'nun attığı golleri görüyorlar herhalde Adamın tek başına, kendi tuttukları 100 yıllık kulüpten daha çok Şampiyonlar Ligi kazanmış olmasını hala kabullenemediler sanırım.

Alıntıları Göster
    5>5

RONALDO JUVEDEN AYRİLMALİ: PİRLO

• quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

katilmiyorum. top kulupler arasinda cl'yi kazanmasi en zor takim Juventus. adamin zaten 5 cl'si var. sansasyon yaratmak istiyorsa juventusta bunu yapmali. juventusta olmuyor diye ayrilirsa reisin karizmasi inanilmaz cizilir. ustteki arkadasa da katiliyorum. psg'de kazanabilir bence ama manu'da premier lig 3. luk yarisi verir anca. bayern'e gidip 2 cl alacagima juventus'ta 1 cl alirim daha iyi. reis juventus taraftarina imkansizi basarip kupayi size getirecegim diye soz verdi. tutamasa bile tirsak gibi kacmak yakismaz. elinden geleni yapsin. olmuyorsa da saglik olsun zaten en cok kazanan oyuncu
    Ronaldo, bu kadroyla ŞLyi kazanamaz.9 world class oyuncuyu 2 senede Juve alamaz.400-500 milyon geliri olan bir takimdan bahsediyoruz. Liverpoolun da benzer mali gücü var. Fakat, Liverpool, Klopp faktörüyle 3-4 senede ŞL için iddiali takim kurmayi başardi.Bunu herkes yapamaz.Ronaldonun 3-4 senesi de yok.Bu yüzden, Juveden ayrilmali.Messi, bu kadroda oynasa, hayata küser.Juve taraftarlari, Ronaldoya kusur bulmazlar.

Bayern için 31 bile yaşli.Onlar almaz. Alonso ve Riberyden ağizlari çok yandi.Nasser,alir.Okuduğum kadariyla Koronadan önce, Ronaldo, Psgye gitmek istiyormuş.Dün, Beinden bir gazeteci, Ronaldo-PSG olabilir yaziyordu.Bu yüzden, Agnelliye Ronaldo-PSGyi sordular.Kalacak dedi, fakat, Sarri içinde kalacak dedi.Onu ertesi gün kovdu.

Ronaldo gider, Savici alirlar.Bir de, dengeli bir sağ bek buldular mi, heyecan verici bir takimlari olur.Neymar-Ronaldo-Mbappe.Ronaldo, Realde 5 sene zayif kadroda oynadi.Juvede 2 senedir zayif kadroyla oynuyor.7 sene. Kariyerinin 7 senesi boş yere gitti.Messi, 7 sene o zayif kadrolarda oynamazdi. Ronaldo da, ilk defa Messi gibi yapsin. Gitsin PSGye.Neymarla Mbappeyle oynasin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kenshin12

Ronaldo, bu kadroyla ŞLyi kazanamaz.9 world class oyuncuyu 2 senede Juve alamaz.400-500 milyon geliri olan bir takimdan bahsediyoruz. Liverpoolun da benzer mali gücü var. Fakat, Liverpool, Klopp faktörüyle 3-4 senede ŞL için iddiali takim kurmayi başardi.Bunu herkes yapamaz.Ronaldonun 3-4 senesi de yok.Bu yüzden, Juveden ayrilmali.Messi, bu kadroda oynasa, hayata küser.Juve taraftarlari, Ronaldoya kusur bulmazlar.

Bayern için 31 bile yaşli.Onlar almaz. Alonso ve Riberyden ağizlari çok yandi.Nasser,alir.Okuduğum kadariyla Koronadan önce, Ronaldo, Psgye gitmek istiyormuş.Dün, Beinden bir gazeteci, Ronaldo-PSG olabilir yaziyordu.Bu yüzden, Agnelliye Ronaldo-PSGyi sordular.Kalacak dedi, fakat, Sarri içinde kalacak dedi.Onu ertesi gün kovdu.

Ronaldo gider, Savici alirlar.Bir de, dengeli bir sağ bek buldular mi, heyecan verici bir takimlari olur.Neymar-Ronaldo-Mbappe.Ronaldo, Realde 5 sene zayif kadroda oynadi.Juvede 2 senedir zayif kadroyla oynuyor.7 sene. Kariyerinin 7 senesi boş yere gitti.Messi, 7 sene o zayif kadrolarda oynamazdi. Ronaldo da, ilk defa Messi gibi yapsin. Gitsin PSGye.Neymarla Mbappeyle oynasin.

Alıntıları Göster
    ustadim dediklerinde haklisin. yanlis yok. ama isin bir de imaj boyutu var. psg komple bir takim degil ama ileri hatti eksiksiz. cok zenginler. bu bir "challenge" olmaz. ronaldo manu'ya gittiginde, yeni bir yapilanma vardi. 3 sene sampiyon olamadilar. ronaldo prime doneme girince 3 yil ust uste yaptilar, hala tekrarlayan cikmadi. o gittikten sonra 2 kere olabildiler. real'e geldiginde real komik bir durumdaydı. ahi gitmis vahi kalmisti. yeni bir yapilanma basliyordu ama kim bilir meyvesini ne zaman verecekti. nitekim 5 sene bekledi. o kadroyu ayakta tutan adam oldu. juventus'a gittiginde de yasli ve bitik oyuncularla dolu bir kadroya gitti. dybala, de ligt disinda hicbir top class takima direkt yazacagin adam yok. szczesny, pjanic ve bonucci de ozellikle ihtiyaci olan takimlara yazilabilir. yani ronaldo juve ile cl kazanirsa, kulup kariyerinin en zor başarısı olacak. psg ile oyle olmaz. su an bana gore en buyuk basarisi 3 sene ust uste cl almak. juve ile alirsa bunu bile gecer. psg ile alirsa, yine başarıdır alkislanir ama o kadar.

italya ligi ile fransa liginin prestijleri farklı. bence fransa kotu lig degil ama psg ile digerleri arasinda asiri guc farki var. italyada boyle degil. italyada juventus 9 yildir sampiyon oluyor ama eze eze oldugu 3-4 sezon vardir. almanya ve fransada şampiyonla digerleri arasinda bariz guc farki var. italyada juventus tecrubeyle goturuyor. bu da ronaldonun lig performansini ne yaparsa yapsin komik bir noktaya sokar. ki ben psg'ye giderse altin ayakkabi falan da alacağını dusunuyorum ama dedigim gibi ligue 1'i digerleri kadar izlemez kimse. orda ronaldonun attigi golleri de golden saymazlar. normal futbolsever icin diyorum, digerleri zaten premier lig'de evertonla sampiyon olsa bir kulp takar, portekize taktiklari gibi. ama psg ile degerlendirilebilecek tek arena cl'dir. psg ile cl alsa, zaten psg alacakti denir, henuz ideal takim kurmamis olsa bile psg, yani dezavantajli bir imaj. alamasa zaten facia olur. juvede boyle degil. alirsa imkansizi basarmis olur, alamazsa ayiplanmaz.
    dedigim gibi ben faydaci degil, imaj olarak bakiyorum. yoksa psgye giderse buyuk ihtimalle cl de aldirir, altin top da alir, altin ayakkabi da alir. ama juventus'a cl aldiramadi kacti olur. ronaldo zaten dunyanin en basarili futbolcusu. bilmiyorum buna deger mi o yuzden. ilk basta ayrıldığında psg'ye gitse olurdu. simdi psg'ye herkes ha bu sene aldi ha gelecek sene diye bakiyor. belki 5 sene sonra alacak bilemeyiz ama ronaldo gelir de alirlarsa burun kivirma olacak yani.

keske real'de kalsaydi. 2022'ye kadar oynasaydi, kesinlikle 1 cl daha alirdik. o da rekorunu genisletirdi, biz de.

• Paşa Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Hocam kimse geminin limana nasıl geldiği ile ilgilenmez.Geldi mi gelmedi mi buna bakar.Ronaldoyu clde daha çok izlemek istiyorum ve oynadığı takımın da keyif vermesini istyiyorum.Ezeli rakip olmasa Atmye gitsin derdim.Atm de defans oynuyor ama top oynuyor.Juve top oynamıyor ki.

Yalnız düşününce Simeone hocam ilerde Ronaldo felix arkada thomas koke saul llorente aman maan yarabbi ne muazzam takım olur.

Juveden ayrılsın da isterse Başakşehire gelsin.Başakşehir bile juveden olumlu top oynuyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Hocam kimse geminin limana nasıl geldiği ile ilgilenmez.Geldi mi gelmedi mi buna bakar.Ronaldoyu clde daha çok izlemek istiyorum ve oynadığı takımın da keyif vermesini istyiyorum.Ezeli rakip olmasa Atmye gitsin derdim.Atm de defans oynuyor ama top oynuyor.Juve top oynamıyor ki.

Yalnız düşününce Simeone hocam ilerde Ronaldo felix arkada thomas koke saul llorente aman maan yarabbi ne muazzam takım olur.

Juveden ayrılsın da isterse Başakşehire gelsin.Başakşehir bile juveden olumlu top oynuyordur.
    Gazetta dello sport'un haberine göre, büyük bir temizlik yolda. İhtiyarlari gonderip genc oyuncular almak istiyorlarmis. Ne kadar doğru bilmiyorum. Ama CL kazanamasa bile en azindan dinamik bir takim olustururlar belki. Bi de ayrılık oyle kolay degil. 2 sene kontrati var. Juventus 60-70 milyon euro isteyecektir. Gideyim dedi mi gidemez. Juventus, tarihin en büyük 6-7 kulübünden. Bunu unutmuş gibi hareket ediyor. En büyük faydası bu zihniyeti yerleştirmek olur. Biz de öyleydik, biz hatırladık. Gittikten sonra yine 60-70 golle sezon bitiren takım olduk. Bu hırsından ve takımı yükseltme isteğinden dolayı Juventus taraftarı hemen benimsedi. O yüzden kolay bir ayrılık olacağını sanmıyorum.

• Pirlo Tonali yi almalı
  • Paşa Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Ronaldo gitmek istiyorum dedi mi Psg City united hemen parası neyse öder alır.100milyondan fazla isteyemezler zaten yaşı gereği

Hocam bunlar temizlese ne olur?Bedava Cavani vardı.Benficaya gitti diyorlar.Cavani ayarında forvet mi bulacaklar sanki?Griezmanı mı alacaklar Lautoro Martinezi mi?

Orta sahaya Pjanici verip kimi aldıklarını gördük.Yeniden Pogbayı mı alacaklar Saulu mu getirecekler Kai Hawertz mi kimi alabilirler yani?Ki bunlardan bir tanesi değil ik tanesini almak lazım.

Beklere bakıyorum insanlık ayıbı resmen.Alex Sandro çöpü bile 30 yaşında.Hadi oraya da marceloyu aldılar bedava.Sağ beke kimi alacaklar Cancelo bile yeterli bir adam değildi.

De light balonunu saymıyorum bile.Bonuccci zaten sizlere ömür artık.Kaleci de top class kaleci değil ama neyse idare eder.

Bu takım yeniden 3-5-2 li siteme dönüp marcelo dani alves ayarında beklere ve pogba vidal klasında adamlarla iş yapabilir.Aksi takdirde bu takım clde rekabetçi olması için yarım milyar eurodon fazla para harcaması lazım tek sezonda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 9 Ağustos 2020; 15:53:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Ronaldo gitmek istiyorum dedi mi Psg City united hemen parası neyse öder alır.100milyondan fazla isteyemezler zaten yaşı gereği

Hocam bunlar temizlese ne olur?Bedava Cavani vardı.Benficaya gitti diyorlar.Cavani ayarında forvet mi bulacaklar sanki?Griezmanı mı alacaklar Lautoro Martinezi mi?

Orta sahaya Pjanici verip kimi aldıklarını gördük.Yeniden Pogbayı mı alacaklar Saulu mu getirecekler Kai Hawertz mi kimi alabilirler yani?Ki bunlardan bir tanesi değil ik tanesini almak lazım.

Beklere bakıyorum insanlık ayıbı resmen.Alex Sandro çöpü bile 30 yaşında.Hadi oraya da marceloyu aldılar bedava.Sağ beke kimi alacaklar Cancelo bile yeterli bir adam değildi.

De light balonunu saymıyorum bile.Bonuccci zaten sizlere ömür artık.Kaleci de top class kaleci değil ama neyse idare eder.

Bu takım yeniden 3-5-2 li siteme dönüp marcelo dani alves ayarında beklere ve pogba vidal klasında adamlarla iş yapabilir.Aksi takdirde bu takım clde rekabetçi olması için yarım milyar eurodon fazla para harcaması lazım tek sezonda.
    soyledigin takımlar o kadar istekli davranmaz. city'nin dengeli bir maas butcesi var. pep messi fani olmasina ragmen bence ona bile cok sulanmazlar. hucum hatlari onlara yetiyor. ortasaha ve defans bakiyorlar. biri digerlerinden cok kazanan futbolcu yok. united dunyanin en borclu kulubu. city'ye gore bir ihtimal daha istekli olur ama onlarin da onceligi defans ve ortasaha. santrafor lazimken ighalo aldilar. sadece psg bu ise uygun gorunuyor. orda da yine baska mevkilerin onceligi var. aslinda imkansiz olmasa, su an oturabilecegi takim barcelona olur buyuk ihtimal juventus'ta kalir. reguilon'u kiralama haberi gordum. bir tane de sag bek bulurlarsa, arthur tonali bentancur rabiot dinamik bir 5'li rotasyon olabilir. cok da kucumsememek lazim. ileri de kulusevski ve bir santrafor gelecek. cavani'yi boşver, sezon ortasi sakatlansa kimse sasirmaz. gerci ilgilendikleri milik de sakatlik sorunu olan biri ama en azından genc. pirlo, takimin ronaldoya top goturemediginden sikayet etmis zamaninda. bir seyler yaratmaya calisacaktir. onemli olan kadronun iyilestirilmesi

• quote:

Orijinalden alıntı: Todo Al Blancos

ronaldo nun kalan 2 senesi, juventusun gelecek 5 senesinden daha onemli bence futbol adina.

ben pirlo gelsin gelmesinde degilim.

pirlo gibi tecrubesiz bir hoca+ bu kadro varken

ronaldo kisa vadede basari kazanabilecegi bir takima gitmeli.

psg ye gidip st olsa

neymar ronaldo mbappe ucururlar

Alıntıları Göster
    off efsane olur be
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.