Şimdi Ara

Ronaldinho ile ilgili bir sorum olucaktı arkdaşlar size (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: inonu88

ronaldinho ya 3 yas ekle drogbadan 2 yas cikar ne guzel gunler seni bekliyo, fm yi editorle oynamaktan oluyo bunlar.

CM 03-04'de Sergen'in yaşını 19 yapmıştım. Sen diyince hatırladım
  • Koltuğa oturup eline kahveni sigaranı alıp derbide Ronaldinho Drogba Sneijder gibi yıldızları izleyeceğiniz için heyecanlanmak yerine neleri tartışıyorsunuz...
  • Asil beklenti sportif basari degil.ayrica besiktad zaten yapilanmanin icine girdi.
    Hep genc isinler alknacak degil ya ? Drogba nin daha genc sanilmasinin nedeni bence fiziki durumu ve drogba nin roni ye oranla daha goz onunde olmasi bence roni hafif gobekli drogba daha saglam fit durumda.ben de roni 1-2yas daha yaslidir saniyordum onceden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • galatasaray transfer etse 20 lik çıtır muamelesi görürdü ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manero

galatasaray transfer etse 20 lik çıtır muamelesi görürdü ama

sexy kulübe çıtır oyuncu yakışır
  • adam dünya markası, yetenek abidesi, hala tutkuyla oyununu oynuyor. aklına gelebilecek her anlamda katkı sağlar takıma. ücretinin de bir kısmını sponsor ödeyecek. ayrıca takımdan kimse de çıkıp diyemez ki ben niye 1 alıyorum da bu adam 5 alıyor. çarpılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Şuan kimse mantıklı düşünmüyor duygusal düşünüyor , ancak ne olursa olsun gelecek oyuncu Ronaldinho ...

Beşiktaş'ın bu tarz bir havaya , heyecana ihtiyacı vardı ...Drogba gelirken bizde farklı sorular sorulmuyordu , kaldı ki muazzam katkı sağladı ...

Ronaldinho , bence takıma Alex tadında bir katkı verecektir ...O kadar istatistik anlamında katkı verir mi bilemem ancak etkisiz kalmayacaktır ...

Sadece sportif katkısını düşünmek yanlış olur , 6 m euro sadece bunun için verilmiyor ...

drogba sadece ayakları ve beyni ile oynamıyor.drogbada Allah vergisi bi pivot st fiziği var.adam arka bacakları üstüne kalkan kutup ayısı gibi her hava topunda .stoperlerle arasında gargamelle şirinler arası bi ilişki var .juve karşı umuta ve snaydere atttırdığı goller yıkıyo. orda dursa yeter .o fizikle yetenek olmasada futbol oynarsın bide yetenek olursa chelsea tarinin en iyi futbolcusu seçilirsin .roni ise zarif bilekleri olan .estetik oynuyan .en kuvvetli zamanında bile gücü ile ön plana çıkmayan bi oyuncu .yaşta ileriedikçe beyin ilerliyo ancak .vucud istetiklerini yapmakta sıkıntı yaşıyo malesef.bu yüzden drogba ile kıyaslanmasına karşıyım bide drogba 33 yaşinda ünyanın en iyi liginde oynuyodu r10 ise brezilya liginde .r10na bjk kadar bütcesi olan takım o paraları veriyosa bi hedefi olmalı .yani r10nun seni sampiyon yapıcağı kesin olmalı ve kesin değil büyük bi kumar .ben r 10nun katkı yapacağını ancak kendi parası çıkartdıracağını düşünmüyorum duygusal bir transfer olarak görüyorum

• 35 36 dediğin Ronaldinho henuz 33 yaşından çıkmadı
  • ilk önce Rieraya Sneidere Drogbaya verdiğin paraya bak sonra konuş.
  • Yanlışın var hocam Ronaldinho aslında zombi.
  • adam yeni 33 yaşına bastı bu 1

2.si itibar denen birşey var adamın sosyal medyada takipçi sayısı bizim ülkenin yarısı futbol takımlarının hepsinden üstün

yıllar geçsede belgeseller çekilecek millet wikipedia'da beşiktaşı görücek fifada türkiye ligi olucak

''legend, back to european'' manşetleri atılacak (ingilizcem dandiktir boşverin orayı)
  • Bence en önemli getirisi Oğuzhan,Muhammet,K.Frei,G.Töre,Olcay gibi genç isimlere katacağı futbol bilgisi.Özellikle Muhammet'i çok merak ediyorum idölüyle birlikte oynayacak , tabii gelirse Hadi be RONİ Gözümüz yollarda kaldı :(
  • Arkadaşın haklı olduğu yönler var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FEDA sembolik bişeydi o zor sene geçen seneydi.Onun üzerine 200m$lık sponsorluk anlaşmaları yapıldı hala mı Feda
    Stat localarının bi kısmı satıldı bile yani yeni stadın gelirlerini de alıyoruz.O eski zor günler geride kalıyor yavaş yavaş R10 da gelir,X5 de.
    Drogba'dan ne bekliyorsan daha fazlasını bekleyebilirsin ayrıca illa bi beklentin olacaksa.Boru değil zamanının en iyi futbolcusu.Hiçbir şey yapmasa hava getirir.
  • Beşiktaşlı arkadaşlarda oluşabilecek tek korku bence,oynar mı ? Korkusu olur fakat Ronaldinho adı için bile oynar,efsane herif.
  • Konu kapanabilir ronaldinho atletico minero ile sözleşmesini 1 yıl uzattı
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.