Şimdi Ara

Ronaldinho ile ilgili bir sorum olucaktı arkdaşlar size

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
37
Cevap
0
Favori
688
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> Ronaldinho ile ilgili bir sorum olucaktı arkdaşlar size
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    413 Mesaj
    Şimdi ronaldinhoyu almak üzeresiniz aldınız hatta bu adam bence gelmiş geçmiş en iyi top süren ayagına hakim olan adamdır hiç tartışılmaz. Gelelim asıl soruya Beşiktaşa nasıl bir katkısı olucak ? 1 sene önce feda deniliyordu şimdi 35 36 yaşındaki ronaldinho ya uç noktada paralardan bahsediliyor nasıl bir katkısı olucak acaba Ligi mi kazandırıcak Beşiktaşa ? Şampiyonlar Liginde üst Turlara mı çıkarıcak ben bu haliyle ŞL de hiç birşey yapabılıcegını dusunmuyorum , Yönetim şuanda sadece R10 ile Beşiktaş taraftarının gözünü boyuyor bence. Siz nasıl bir katkı sağlıyıcagını düşünüyorsunuz ?

|
    |
    Roni 35-36 yaşında değil kardeş, 50 yaşında falan az yazmışsın. Sizin Drogba da 25 yaşındaydı sanırım.
    Öyle bir yazmışsın ki ben de çok farklı bi şey diyceksin sandım. Gelelim asıl soruya...
    |
    |
    I am the captain of my soul."
  • Yarbay
    3664 Mesaj
    [09 Haziran 2020 00:41:05 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Roni 35-36 yaşında değil kardeş, 50 yaşında falan az yazmışsın. Sizin Drogba da 25 yaşındaydı sanırım.

Yanlis özetlemissin kardes.
    Drogba 35 roni 33 yasinda ama size gelse ne olacak diyor veli neciple iddaniz yok stadiniz yok paraniz yok falan ayrani yok icmeye demiş aslinda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Sen güzel senaryosu olan bir dizideKyvanç Tatlytu? yerine normal bir oyuncu oynatyrsan hem paran gider hemde gelirin olmaz ancak Kyvanç Tatlytu? oynarsa kesenin a?zyny açarsyn ama o dizi sana daha fazla para kazandyryr.
    |
    |

• Yüzbaşı
    413 Mesaj

Bi nevi öyle demek istedim Beşiktaşın ihtiyacı olan şey şuanda Ronaldinho mu yoksa gerçekten sağlam bir yapılanma mı ?
    |
    |
    Zeen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: j4kkas

Şimdi ronaldinhoyu almak üzeresiniz aldınız hatta bu adam bence gelmiş geçmiş en iyi top süren ayagına hakim olan adamdır hiç tartışılmaz. Gelelim asıl soruya Beşiktaşa nasıl bir katkısı olucak ? 1 sene önce feda deniliyordu şimdi 35 36 yaşındaki ronaldinho ya uç noktada paralardan bahsediliyor nasıl bir katkısı olucak acaba Ligi mi kazandırıcak Beşiktaşa ? Şampiyonlar Liginde üst Turlara mı çıkarıcak ben bu haliyle ŞL de hiç birşey yapabılıcegını dusunmuyorum , Yönetim şuanda sadece R10 ile Beşiktaş taraftarının gözünü boyuyor bence. Siz nasıl bir katkı sağlıyıcagını düşünüyorsunuz ?

Bence lig şampiyonluğu garanti. Hatta o kadar iyi top oynayacak ki futbol federasyonu kurallarda değişiklik yapacak, elendiğimiz Bucaspor maçını tekrar oynatacak. Dolayısıyla o maçı da aldıktan sonra Türkiye Kupası finaline kadar rahat rahat götürür bizi Ronaldinho. Eh tabii UEFA da eşek değil ya, bizim ligimizi izlerken onlarda bir daha bir daha hayran olacaklar, ''biz ne hayvanlık etmişiz de bu muhteşem takıma ceza vermişiz, UEFA yarı finalinden oynatıyoruz'' diyecekler ve artık o gazla Ronaldinho bizi UEFA şampiyonu da yapacak. Lig, Türkiye Kupası ve UEFA şampiyonluklarından sonra içimiz rahat bir şekilde UEFA Süper Kupası için rakibimizi beklemeye başlıyoruz. Ağustos ayında da artık karşımıza Barselona mı gelir Bayern Münih mi zerre umursamıyor Ronaldinho ve bize Süper Kupa'yı da kazandırıyor.

Gelecek sene için de yapacaklarını yazayım mı?
    Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükûnunu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne âleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.
    Bu millet istiklalsiz yaşamamıştır. Yaşayamaz ve yaşamayacaktır. (Mustafa Kemal Atatürk)

• Er
    3 Mesaj
    Mart ayında 36sına girecek Drogba'ya 34, aynı şekilde Mart ayında 34üne girecek Ronaldinho'ya 35.
    Çok objektifsin hocam, lütfen biraz daha takımının tarafında ol.
    Yahu Allah aşkına bu adamlar süper star. 88 dakika sahada olmaz 1 pas atar takım 3 puanla döner. Bunu en iyi sizin bilmeniz lazım. Ronaldinho'nun Drogba kadar güçlü olmasına gerek yok, iki kişiyle ceza sahası içinde mücadele etmeyecek.
    Ronaldinho'dan bahsediyoruz, Tabata'dan değil.

sende haklısın tabi
    |
    |
    1881 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ronaldinho'dan inanılmaz bir performans beklemiyoruz zaten.Ama yine de "class" ıyla takımın ve ligin en iyi oyuncularından biri olacaktır.

Amaç;

Heyecanını yitirmiş taraftarlarımızın ilgisini arttırmak onları mutlu etmek,
    Haksızlıklara uğrayarak özgüvenini yitirmiş,psikolojik olarak çok kırılgan olan takımımızın sahada Ronaldinho'nun oluşuyla ek bir güven kazanması,
    Beşiktaş isminin Dünya'da daha çok geçmesi (adamın atacağı her gol dünya medyasında),
    Takıma reklam vasıtasıyla kazandıracağı prestij,
    Rakip takımların bizden çekinmesine sebep olacak her an skoru değiştirebilecek bir güç sağlamak,
    Seneye bir aksilik olmaması durumunda CL'de olacak oluşumuz ve Ronaldinho'ya sahip bir takımın maçlarının ciddi anlamda seyrici çekerek prestij ve marka algısı oluşturacak oluşu,
    ...
    ...

Liste uzar gider.Bir kısmını sponsorların karşılama durumu olan 6 milyon €'yu bu yararları sağlayabilecek bir futbolcuya vermek gayet mantıklı bir hareket olacak.
    Aynı reklamı ve güveni 8 haneli rakamlara bile sağlayamazsınız.
    |
    |

The Week That Never Comes

• Yüzbaşı
    413 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Nikovac

Mart ayında 36sına girecek Drogba'ya 34, aynı şekilde Mart ayında 34üne girecek Ronaldinho'ya 35.
    Yahu Allah aşkına bu adamlar süper star. 88 dakika sahada olmaz 1 pas atar takım 3 puanla döner. Bunu en iyi sizin bilmeniz lazım. Ronaldinho'nun Drogba kadar güçlü olmasına gerek yok, iki kişiyle ceza sahası içinde mücadele etmeyecek.

Bu dediklerine hiç bir lafım yok doğru söylüyosun ama bunu her maç yaparmı aşikar inşallah gelirde ronaldinho dogru düzgün top oynar gözümüz gönlümüz açılır ama bahsedilen meblalar çok yüksek yıllık verilicek miktar sadece ronaldinho ya 5 6 adamın yıllık ücretine denk geliyor buna deyicek mi ?Bu dediklerine hiç bir lafım yok doğru söylüyosun ama bunu her maç yaparmı aşikar inşallah gelirde ronaldinho dogru düzgün top oynar gözümüz gönlümüz açılır ama bahsedilen meblalar çok yüksek yıllık verilicek miktar sadece ronaldinho ya 5 6 adamın yıllık ücretine denk geliyor buna deyicek mi ? İnşallah değer

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    quote:

sende haklısın tabi

Haklıyım tabii. Elinizde hesap makineleri kırk yıllık muhasebeci gibi günlerdir dırdır yapıyorsunuz. Yaşı kaç, alacağı para ne kadar, kız arkadaşı var mı, annesine babasına karşı saygılı mı? Bu kadar magazin sevdalısı olmayın. Bunlar hep Esra Erol izlemekten işte.
    Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükûnunu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne âleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.
    Bu millet istiklalsiz yaşamamıştır. Yaşayamaz ve yaşamayacaktır. (Mustafa Kemal Atatürk)
  • Yüzbaşı
    413 Mesaj

Kusura bakmada daha almadığın adamla ilgili saçma sapan şeyler söylüyosun burda asıl olan ronaldinho nun değilde bence senin yaşın
    1881 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kanka 40 45 yaşında ki ölüden ne katkısı bekleyeceğiz.

|
    |

Kusura bakmada daha almadığın adamla ilgili saçma sapan şeyler söylüyosun burda asıl olan ronaldinho nun değilde bence senin yaşın

Yaşlandık valla o konuda da sen haklısın.
    Ama senin durum daha vahim. 33 yaşındaki adamı 36 görüyorsun. Ya zekada bir noksanlık var ya da eğitim durumunda.

Hayatta başarılar sana, olur da Ronaldinho gelirse keyfini çıkar evlat.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    Ronaldinho bu klüp için yeniden yapılanmanın bi parçasıdır zaten .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: Nikovac

Bu dediklerine hiç bir lafım yok doğru söylüyosun ama bunu her maç yaparmı aşikar inşallah gelirde ronaldinho dogru düzgün top oynar gözümüz gönlümüz açılır ama bahsedilen meblalar çok yüksek yıllık verilicek miktar sadece ronaldinho ya 5 6 adamın yıllık ücretine denk geliyor buna deyicek mi ?Bu dediklerine hiç bir lafım yok doğru söylüyosun ama bunu her maç yaparmı aşikar inşallah gelirde ronaldinho dogru düzgün top oynar gözümüz gönlümüz açılır ama bahsedilen meblalar çok yüksek yıllık verilicek miktar sadece ronaldinho ya 5 6 adamın yıllık ücretine denk geliyor buna deyicek mi ? İnşallah değer

Bu fiyatın yarısını odeyecegimizi araştırıp konu acmalisin bi dahakine hocam. Iyi günler.

|
    |

• Yarbay
    3681 Mesaj
    ronaldinho ya 3 yas ekle drogbadan 2 yas cikar ne guzel gunler seni bekliyo, fm yi editorle oynamaktan oluyo bunlar.

ben de bu şekilde düşünüyorum..

Daha feda'dan yeni başını kaldırmış birinin, Sponsor bile bulamadan 5-6 milyon euro yu REKLAM VE FORMADAN Çıkarabileceğini düşünerek, Hem de türkiyede.... Çılgınlık..

Roni gelsin , formam altında görmek beni olağan üstü gururlandırır.. Ama gel gör ki götürüsünün Daha çok olacağını da adım gibi biliyorum.
    Hatalı bir transfer ama bi kere girdiler bu yola...
    |
    |
    j4kkas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    4896 Mesaj
    Şuan kimse mantıklı düşünmüyor duygusal düşünüyor , ancak ne olursa olsun gelecek oyuncu Ronaldinho ...

Beşiktaş'ın bu tarz bir havaya , heyecana ihtiyacı vardı ...Drogba gelirken bizde farklı sorular sorulmuyordu , kaldı ki muazzam katkı sağladı ...

Ronaldinho , bence takıma Alex tadında bir katkı verecektir ...O kadar istatistik anlamında katkı verir mi bilemem ancak etkisiz kalmayacaktır ...

Sadece sportif katkısını düşünmek yanlış olur , 6 m euro sadece bunun için verilmiyor ...
Mobilya Takımları
Bey Azura
bankalar.org
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.