Şimdi Ara

Ronaldinho Beşiktaş'ta! (Ana Konu) (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
641
Cevap
7
Favori
17.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ronaldinho Brezilya'daki dünya kupasında oynamayı çok istiyor. Zaten bu yüzden sezon başında kesin gelemeyeceğini açıklamıştı.

Şu an Brezilya milli takımında o pozisyonda oynayan adamlar Avrupa'da dökülüyor (AMC olarak Oscar,Kaka,Bernard...) . Bu yüzden çağrılma oranı bence yüksek.
    Milli takıma çağrılmama konusunda en büyük handikapı ise yaş (Milli takımdaki en yaşlı oyuncu)

Eğer milli takıma çağrılmayacağı kesinleşirse Türkiye'ye gelebilir. Ama nasıl bir motivasyonu olur tartışılır. Çünkü buraya Beşiktaşı başarıdan başarıya ulaştırmak için gelmeyecek.
    Vergi avantajı, taraftar profili vs. bunun için gelecek.

Bence biz bu adamdan sportif başarı beklemek yerine
    1- Kombine ve bilet satışları (Gelecek yılın kombineleri)
    2- Forma satışları
    3- Oğuzhan, Muhammed gibi oyuncuların gelişimine destek
    4- Medyanın BJK üstünde daha fazla durması ve sponsor artışları

Bunlar ilk aklıma gelenler. Emin olun kasadan çıkacak paraya değecektir.
    Ama kendimizi kandırıp Ronaldinho'dan en az 10 gol 10 asist beklersek hata olur. Zaten bizim ligin kasapları buna izin vermez.
    Ronaldinho İspanya'dan sonra İtalya'ya (Milan) gittiğinde ilk sezonda dökülmüştü. İkinci sezonda toparladı.

Kısacası gelirse hem onun hem bizim sabırlı olmamız gerekiyor. Ne medya ne de başkaları bu kadar sabırlı olmayacak. Biz olacağız.
    Sonuçta Beşiktaş sadece futbol takımı değil. Endüstriyel futbolun içinde yer almak isteyen bir kulüp. Buna göre hareket etmesi uzun vadede başarı getirir.

• Abi ne ayak bu neler oluyor anlamadım ya ?

KAP ceza vermesin diye gizli saklı yapmaya çalışıyorlarda, gizleyemeyip ellerine yüzlerine mi bulaştırıyorlar yoksa birisi haber mi sızdırıyor NTV Spor'a.

NTV Spor
    SON DURUM: Beşiktaş Yönetimi, dün akşam görüştüğü ancak anlaşmaya varamadığı Ronaldinho'nun menajeri Assis'i tekrar görüşmeye çağırdı.www.ntvspor.net
  • Ntvspor'da Kuban-Cska maçını izlerken son dakika altyazısını görünce bir an heyecanlandım ama görüşmeymiş sadece Umarım biter artık bu transfer.
  • Gelse de maça gidip izlesek.
  • Ciddi ciddi geliyor. Beni bile heyecan bastı
  • Gelirse,

Drogba-Carlos ile yarı
    şır
  • quote:

Orijinalden alıntı: OldWolF3

Gelirse,

Drogba-Carlos ile yarı
    şır

Carlos neysede drogba hiçbir zaman mevkisinde ikon olmadı ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manero

quote:

Gelirse,

Drogba-Carlos ile yarı
    şır

Bay çok bilmiş bana Drogba tipi santrafor tanımının nereden geldiğini açıklar mısın ?
  • Beni tipi falan ilgilendirmez golcü olarak Henry,Ronaldo,Eto'o,Shevchenko,Nistelrooy üst noktadır devamında drogba gelir.

Ronaldinho'yu Zidane,Bergkamp,Maradona, Messi kıyaslabilirsin. Hatta hagi bile onların arasına koyarım. Gidipte sneijder falan demem ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinalyus

quote:

quote:

Gelirse,

Drogba-Carlos ile yarı
    şır

Bay çok bilmiş bana Drogba tipi santrafor tanımının nereden geldiğini açıklar mısın ?

Öyle bi tanım olsa açıklardıda Drogba tipi santraforu kullansa kullansa Ömer Üründül kullanmıştır

• Pazartesiye kaldı herhalde.
  • quote:

quote:

quote:

Gelirse,

Drogba-Carlos ile yarı
    şır

Türklerin dışında Drogba tipi santrafor diyen bir yeri gösterir misin? Kafanızdan terim uydurup bir de bunun kompleksine giriyorsunuz. Drogba büyük futbolcudur. Ama özel bir yetenek değildir. Carlos mevkisinde özel bir oyuncuydu ve yetenekliydi. Hagi ve Alex özel oyunculardı ve yetenekliydiler. Ronaldinho top cambazı terimini ilk ortaya çıkaran isimlerdendir. Kimse fiziğinden, duruşundan bakışından ötürü onu yıldız olarak tanımlamadı. Oyun stili farklıydı. Ayaklarını cambaz edasıyla kullanmayı bilen birisiydi. Nasıl ki Carlos falsolarıyla ünlenmişse Ronaldinho'da topla oynama tarzıyla ünlendi. Drogba'da ne gibi bir özel yetenek var söyler misin? Efsanelerle yıldızları birbirine karıştırmak elmayla armudu karıştırmaktan farksızdır.

• Gel artık R10 Bu adamı izlemek için BJK'nin maçına bile giderim.
  • Zaytung ‏@zaytungtweet 1 dk
    Son Dakika.. Beşiktaştan transfer bombası; ''Ronaldinho'nun abisiyle her konuda anlaştık..''

• quote:

Orijinalden alıntı: In My Remains

Gel artık R10 Bu adamı izlemek için BJK'nin maçına bile giderim.

Gelmez dostum gelmez bizde bu yöneticiler olduğu sürece kaliteli futbolcu gelmez.Sadece yedek kulübesine adam gelir.
  • quote:

Beni tipi falan ilgilendirmez golcü olarak Henry,Ronaldo,Eto'o,Shevchenko,Nistelrooy üst noktadır devamında drogba gelir.

Ronaldinho'yu Zidane,Bergkamp,Maradona, Messi kıyaslabilirsin. Hatta hagi bile onların arasına koyarım. Gidipte sneijder falan demem ;)

Tipinden kasıtı dış görünüşü olarak algılayarak futbola ne kadar uzak olduğun belli zaten. Muhtemelen derbi günleri taraftar kesilen günlük taraftarlar gibisin

En son senin gibi atıp tutanları Drogba 2 tane attıktan sonra sahadan polis toplamaya çalışıyordu

Kendi kendine idrar yarıştırmaya başlıyorsun bir de. Benim mesajımda Ronaldinho diye bir ibare var mı ? Sen git önce Ronaldinho'yu al, maça çıksın ondan sonra öt. Q7, Simao, Guti, Fernandes geldi de ne oldu ? Her sene tonla puan farkı yiyip durdunuz. Ronaldinho gelse ne farkedecek buyursun gelsin.

• Marjinalyus haklı beyler son Chelsea maçından alıntı

Andy Gray " Chelsea çok bariz biçimde Drogba tipi santrafor eksikliği yaşıyor.Ayrıca bloklar arası bağlantıyı bi türlü kuramadılar.Kazanmaları için gol atmaları lazım"
  • Ronaldinho dünya üzerinde bir maç içerisinde yapmadığı tek kanatlanıp uçmak kaldı oda belki beşiktaşa kalmıştır..Ronaldinho dünya üzerine gelmiş en iyi futbol oyuncusudur.Eğer bir insan ben futboldan anlıyorum diyorsa ronaldinhoyu kimse ile kıyaslamaz..Ya gerçi buranın %95i ronaldinhoyu en son chelsea-barcelona maçında izlemiş olamalılar..Bir kişide ronaldinhonun 90 dkka Atlético Minearo maçını izlememiştir..Bazıları var sneyder felan demiş onları direk blokladım.Futbol cahili çok gördüm ettim vs ama böyle birşey ilk defa görüyorum..Snejderi geç eminim c7 de sorsalar ronaldinhodan sonra benim felan derdi..Dünya üzerine gelmiş 2 efsane adam vardır..Biri luiz ronaldo diğeride ronaldinho..ikisinin mevkisindede daha iyisi yok.C.ronaldo messi vs önce ülkelerinde başarı yakalsınlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slothere

Lukaku için yeni drogba ifadesini hiç mi duymadın ? Niye Lukaku'ya yeni Drogba diyorlar mesela ?

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sport/football/4942430/Romelu-Lukaku-can-be-Chelseas-new-Didier-Drogba.html

http://www.manutdtalk.com/index.php?threads/romelu-lukaku-the-new-drogba.28847/

http://bleacherreport.com/articles/1693499-4-predictions-for-new-drogba-romelu-lukakus-2013-14-campaign-at-chelsea

With a powerful and muscular frame, the Belgium international has been heralded as the heir to the 35-year-old's throne at Stamford Bridge since his £18 million transfer from Anderlecht two years ago.

Ben Ronaldinho, Carlos vs. demiş miyim bak bakiyim ? Drogba'ya laf söylemiş, haksız bulmuşum ona tepki göstermişim. Sonuç olarak saçmalamanın dibine vurmuşsun.

Güç, teknik ve zekanın kusursuz bir biçimde buluştuğu santrafor tipidir kendisi. Şuan değil belki ama Chelsea'de iken atmadığı gol tipi yoktu. Havadan, yerden, uzaktan, yakından, plase, aşırtma vs... Şüphen varsa Chelseadeki tüm gollerini youtube'a yüklemişler bak bakalım. O da yetmiyorsa Bayern Münih ŞL finalini aç attığı kafaya bak. Dünyada Drogba kadar ŞL ve Premier League gibi seviyelerde darbeli kafa vurabilen kaç tane santrafor var ? Bugün Lukaku'ya yeni Drogba diyorlarsa bu kadar uzun ve güçlü olmasına rağmen hantal olmamasından dolayı diyorlardır. Drogba'nın ŞL'de attığı gol sayısı Fenerbahçe'den çok. Beşiktaş'a değinmiyorum bile. 85 maça 42 gol, 15 asist sığdırmış. Kariyerinde tonla attığı golün yanına 110 tane asist sığdırmış. Neyse tartışığımız adama bak bu da sana son cevabım olsun yeterli olmuştur.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Slothere

Lukaku için yeni drogba ifadesini hiç mi duymadın ? Niye Lukaku'ya yeni Drogba diyorlar mesela ?

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sport/football/4942430/Romelu-Lukaku-can-be-Chelseas-new-Didier-Drogba.html

http://www.manutdtalk.com/index.php?threads/romelu-lukaku-the-new-drogba.28847/

http://bleacherreport.com/articles/1693499-4-predictions-for-new-drogba-romelu-lukakus-2013-14-campaign-at-chelsea

With a powerful and muscular frame, the Belgium international has been heralded as the heir to the 35-year-old's throne at Stamford Bridge since his £18 million transfer from Anderlecht two years ago.

Ben Ronaldinho, Carlos vs. demiş miyim bak bakiyim ? Drogba'ya laf söylemiş, haksız bulmuşum ona tepki göstermişim. Sonuç olarak saçmalamanın dibine vurmuşsun.

Güç, teknik ve zekanın kusursuz bir biçimde buluştuğu santrafor tipidir kendisi. Şuan değil belki ama Chelsea'de iken atmadığı gol tipi yoktu. Havadan, yerden, uzaktan, yakından, plase, aşırtma vs... Şüphen varsa Chelseadeki tüm gollerini youtube'a yüklemişler bak bakalım. O da yetmiyorsa Bayern Münih ŞL finalini aç attığı kafaya bak. Dünyada Drogba kadar ŞL ve Premier League gibi seviyelerde darbeli kafa vurabilen kaç tane santrafor var ? Bugün Lukaku'ya yeni Drogba diyorlarsa bu kadar uzun ve güçlü olmasına rağmen hantal olmamasından dolayı diyorlardır. Drogba'nın ŞL'de attığı gol sayısı Fenerbahçe'den çok. Beşiktaş'a değinmiyorum bile. 85 maça 42 gol, 15 asist sığdırmış. Kariyerinde tonla attığı golün yanına 110 tane asist sığdırmış. Neyse tartışığımız adama bak bu da sana son cevabım olsun yeterli olmuştur.

Lukaku Chelsea'de oynadığı için başka hiçbir açıklaması yok.Bizim yeni Drogba'mız olabilir diyor.Torres'imiz diyecek hali yok ya Chelsea tarihinin en efsanevi forvetidir Drogba doğru.Ama o kadar.Gelmiş geçmiş en iyi 10 santrafor listesi yapılsa çoğu listeye giremez.
    Ayrıca Drogba iyi futbolcu kimsenin buna itirazı yok.Türkiye ligine gelmiş en kariyerli 3-4 oyuncudan birisidir.Ama Türkiye'ye daha önce Ballon d'or kazanmış bi futbolcu gelmedi.R10 gelirse açık ara en kariyerlisi en büyük yıldızı olur.Ha Drogba'nın verdiği performansı verebilirse burda da efsane olur o ayrı bişey.

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.