Şimdi Ara

Rome: Total War (2006) [ANA KONU] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
519
Cevap
0
Favori
114.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim bir sorum olacak. Buraya yazıyorum, doğru mudur artık neyse. Nostalji yapmak için Rome'u yükledim. Oyun açıldığında farkettim ki bir gariplik var. Gerçekte olması gereken görüntünün sadece solda kalan yarısı ekranı kaplamış durumda ve bir türlü düzelmedi. Senaryoya başlıyorum, yine yarım ekran. Oldukça garip birşey, yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kinslayer

Benim bir sorum olacak. Buraya yazıyorum, doğru mudur artık neyse. Nostalji yapmak için Rome'u yükledim. Oyun açıldığında farkettim ki bir gariplik var. Gerçekte olması gereken görüntünün sadece solda kalan yarısı ekranı kaplamış durumda ve bir türlü düzelmedi. Senaryoya başlıyorum, yine yarım ekran. Oldukça garip birşey, yardımcı olabilirseniz sevinirim.

arkadaşım o banda olmuştu ilk aldığımda ve ben s,n,r oldum 2.3 gün öyle oynadım ama hiç bişey anlayamadım şimdi sen ne yapcaksın biliyomusun masaüstündeki rome total war simgesne sağ tıkla ondan sonra orda uyumluluk diye bi meret var ondan sonra uyumluluk modu diye bi şey var işte winsows95 felan filan yazıyo bende mesela winsows98/windoswme de çalıştı ama yine sen teker teker dene ordan ayarlanıyo oyunu ekran görünütüsü hadi iyi oyunlar BURDAYIZ..............

• diyorum oyunu tekrar alıp oynasammı ya ama medieval2 geliyomuş onu oynamak en iyisi olurrome kadar güzelse tabi
  • ya abi bu oyun nasıl yüklenir ek paketiyle yüklenmiyor ya nasıl yüklenir bisöylermisiniz ya campaing bölümü açılmıyor
  • dodos
    bende zaten üye olan seni değil bassguitarx i çağırdım.

ayrıca -BoZ- u ve bilie_jean1988 i ve de diğer totalcileride bekliyoruz.

ÜYE ALIMI YİNE AÇILDI.

adresimiz:

http://totalwar-turkiye.byethost15.com/index.php
  • quote:

Orjinalden alıntı: dodos

quote:

Benim bir sorum olacak. Buraya yazıyorum, doğru mudur artık neyse. Nostalji yapmak için Rome'u yükledim. Oyun açıldığında farkettim ki bir gariplik var. Gerçekte olması gereken görüntünün sadece solda kalan yarısı ekranı kaplamış durumda ve bir türlü düzelmedi. Senaryoya başlıyorum, yine yarım ekran. Oldukça garip birşey, yardımcı olabilirseniz sevinirim.

arkadaşım o banda olmuştu ilk aldığımda ve ben s,n,r oldum 2.3 gün öyle oynadım ama hiç bişey anlayamadım şimdi sen ne yapcaksın biliyomusun masaüstündeki rome total war simgesne sağ tıkla ondan sonra orda uyumluluk diye bi meret var ondan sonra uyumluluk modu diye bi şey var işte winsows95 felan filan yazıyo bende mesela winsows98/windoswme de çalıştı ama yine sen teker teker dene ordan ayarlanıyo oyunu ekran görünütüsü hadi iyi oyunlar BURDAYIZ..............

Dediğini yaptım, her seçeneği denedim ama düzelmedi. Başka önerisi olan var mı?

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: dodos

quote:

Dediğini yaptım, her seçeneği denedim ama düzelmedi. Başka önerisi olan var mı?

senin işlemcin felan ne kadar yani ekran kartın remin boş yerin belki onlar yetmiyodur ama dediğim gibi içerden bi ayarı yok oyunun ama illha bakacaksan görüntü ayarlarından şu hani 800.600 felan meselesi varya ordan bak eğer yoksada dediğim gibi masaüstünden sağ tıkla uyumluluktan kesin orası ben ordan yaptım

• campaing de be sadece 1 tane ülke seçebiliyorum bir kaç ülke nerden seçiliyor bunu bana acil söylermisiniz?
  • Ülke seçebilmen için ilk önce the house of julii ile oyunu bitirmen gerekiyor
  • house of julii ile 4 köy aldım sanırım 7 köy olunca biticek galiba dimi ben yanlış hatırlıyo da olabilirim.
  • valla adamlar guzel oyun yapmış hala oynuyorum yanı spartalılarla oynamama ragmen o uzun mızraklarla fillere karsı duramıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: t-rexx

house of julii ile 4 köy aldım sanırım 7 köy olunca biticek galiba dimi ben yanlış hatırlıyo da olabilirim.

7 köy mü50 kale vede romayı alınca biticek

• anlamadıgım olay neden kendi yerlesımlerim o kadar bına yapmama ragmen o kadar zengın olmama rağmen beni zorla onları kılıçtan geçirmem için yalvarıyorlar neyi yanlış yapıyorum acabaaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: TIGERSHARK

anlamadıgım olay neden kendi yerlesımlerim o kadar bına yapmama ragmen o kadar zengın olmama rağmen beni zorla onları kılıçtan geçirmem için yalvarıyorlar neyi yanlış yapıyorum acabaaa

bu oyunun en saçma yönü diebiliriz. bi kaç öneri: aldııın şehirlerdeki tapınakları yıktırıp kendi tapınağını yaptır(seninkinin aynısı varsa gerek yok).
    en iiiii yolu rtw barbarian invasion alıp onu oynamak. ek paket . güzel olmuş öle kolay kolay isya çımıo herşey çok mantıklı. ben tüm şehirlerialmıştım rtw barbarian invasiıon da.
    ve de son olarak daha i yol medievel 2 yi beklemek
  • zaten bende sorun çıkaranları kılçtan geçiriyorum
  • ya ne zaman çıkcak bu medieval 2

demosu çıktımı haberiniz varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: -BoZ-

ya ne zaman çıkcak bu medieval 2

demosu çıktımı haberiniz varmı?

medievel 2 kasımda falan çıkıo
  • bugün üye oldum rome de bir klanı yok edip yeniden başlarsan yokettiğin klan olmaşansını kazanıyon
  • rome totalwarı 10 kez bitirdim herseferinde daha çok keyif aldım bu mısırlılar beni epey uğraştırıyo romada farklı klan yok etmeyene kadar başka sevlet olamıyon mısır olmak istiyom mısırda kolay lokma diil yenmek için haftalarca hazırlık yapmak gerek yardımcı olursanız sevinirim
  • beyler ben oyunu tekrar aldım oynuyorum ama oyunda herşey normal fakat tam savaş ortamına girerken windowsa düşüyo.sorun oyundamı acaba.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.