Şimdi Ara

Rome: Total War (2006) [ANA KONU] (26. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
519
Cevap
0
Favori
114.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • elımde gıft olarak mevcut..almak ısteyenler pm yoluyla ırtıbat kurabılır.
  • arkadaşlar Alexander yükledikten sonra (Barbarian Invasion için de geçerli) sadece onun campaignini mi oynayabiliyoruz? ben şöyle anladım; alexander'ın sürümü 1.9 olduğuna göre daha çok bug vs giderilmiş ve oyun iyileştirilmiş diye düşündüm yanlış mıyım? bu yüzden 1.9'dan ama normal rome campaignini (1.5 yerine) oynamak istiyorum bu mümkün mü?
  • Beyler alexandre için 1.6 patch bulamıyorum. yardımcı olur musunuz?
  • Güzel oyundu.
  • beyler oyuna giriyorum imparatorluk kampanyasi diyorum listeden oge secin diyor acilmiyor neden boyle oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • denedim gerçekten güzel oyun fakat nasıl diplomatik teklif yollarım? bana teklif geldiğinde ekrana geliyor ama ben yoıllamak istediğimde bulamıyorum :)
  • Arkadaşlar bugün orjinal Rome total war gold edition aldım. Pc ye yükledim. daha önce den 1,5 in crack i vardı. onunla da crack işini çözdüm. ancak ben bu oyunu yıllardır oynarım. Dikkatimi bir konu çekti. Roman ailesinde Juli ler hariç kimsede donanma yok. Scipiler ve Brutüs ler donanma olmamasından dolayı adalara hareket edemiyorlar. Senatonun ordusuda aynı durumda. Ben zaman zaman yönetmekte zorluk çektigim bazı şehirleri senatoya devrediyordum. Böylece senato ordusu ve donanması da yardımcı oluyordu. Ancak bu sefer kimsede donanma yok. Nedendir acaba bilgisi olan paylaşırsa memnun olurum. Şimdiden çok teşekkürler.
  • BU TEKLİF SORUNUNU ÇÖZEBİLEN VAR MI
  • Steam'de 1 dolara aldım tam ekran oluyor fakat kenarlar siyah kalıyor. Widescreen yapabilen varmı?
  • Rome Total War'ı yükledim tekrar herhangi bir sorun yoktu sonra Barbarian İnvasion'ı yükleyince bir sorun oluştu. Surlar sağlam olmasına rağmen kale kapıları reinforced gate hepsi kırık , adamlar direk Allah Allah diyip yükleniyorlar şehre ; ben bu sorunu nasıl çözebilirim?
  • Beyler bu resimde gordunuz gibi giriyor oraya sağ en altta seçip başla diyorum ama geriye atıyor başlamıyor nedenini bilen varsa açıklayabilirmi
     Rome: Total War (2006) [ANA KONU]
  • Beğenmedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala oynuyorum gayet güzel oyun zevklide , Rome 2 'de güzel ama bu oyundaki keyfi vermiyor...
  • Total war türkiyede macedon mod var oynadığım en zevkli mod diyebilirim.
  • Merhaba beyler biraz manyaklık ama 3 gündür başından kalkamadım yıllar önce ne kadar güzelse şimdi yine aynı tadı veriyor fakat bugün kıbrısı aldım ardından herkesi katlettim şehirde insan kalmadı fakat turn yapınca beni attılar ve içerde 1300 küsür asker nasıl oldu acaba?

• başlık ve içeriği biraz düzelttim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatic

Merhaba beyler biraz manyaklık ama 3 gündür başından kalkamadım yıllar önce ne kadar güzelse şimdi yine aynı tadı veriyor fakat bugün kıbrısı aldım ardından herkesi katlettim şehirde insan kalmadı fakat turn yapınca beni attılar ve içerde 1300 küsür asker nasıl oldu acaba?

İsyan çıkarmışlar işte. Vergiyi yüksek tuttuysan, şehrin dinini değiştirmeye kalktıysan, turnuvaları kapatmışsan yapmış olanilirler.

• Hocam şehri aldım turn yaptım hiç hiç bir geliştirme veya şehir ile oynama yapmadım.Zaten mısırlılara savaş açmak şuana kadar yaptığım en kötü şey oldu 500 kişilik ordum var yarısından az adamlar otomatik savaşta çok komik rakamlarla kaybediyorum birde böyle olunca oyunda iyice hırs yaptım batıyı kaybetmeye başladım şimdide.
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.