Şimdi Ara

Rome: Total War (2006) [ANA KONU] (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
519
Cevap
0
Favori
114.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Medieval 2 ne zman çıkıyor yawww? İnşallah rome daki kadar güzel olur ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Balakgazi

Medieval 2 ne zman çıkıyor yawww? İnşallah rome daki kadar güzel olur ...

Daha güzel olacak diye bekliyoruz ama hadi bakalım.
    Bu yıl sonuna doğru çıkacak sanırım da tam tarihini bilmiyorum
  • size bişi sorucam konuyu araştır diceksiniz araştırdım bi arkadaş anlatmış ama açıkça sölim bişi anlamadım şu alexander ı nası yüklicem ilk rome u kurdum(1.4 patcli)daha sora barbarian vardı ve alexander ı kurmak istedim ama 1.6 patch istedi 1.6 kurulumu içinde 1.5 istio 1.5 içinde 1.3 istio ama benim ki 1.3 den daha iiii rome(1.4 patchli) olmasına rağmen gene de 1.3 ü kursam da 1.5 olmuo bi yardım edin
  • gerçekten çok güzel bi oyunmuş ama ben straeji oyunlarını oynayamıyorum yaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: silov

size bişi sorucam konuyu araştır diceksiniz araştırdım bi arkadaş anlatmış ama açıkça sölim bişi anlamadım şu alexander ı nası yüklicem ilk rome u kurdum(1.4 patcli)daha sora barbarian vardı ve alexander ı kurmak istedim ama 1.6 patch istedi 1.6 kurulumu içinde 1.5 istio 1.5 içinde 1.3 istio ama benim ki 1.3 den daha iiii rome(1.4 patchli) olmasına rağmen gene de 1.3 ü kursam da 1.5 olmuo bi yardım edin

baya karışıkmış

eğer elinde cdler varsa hepsini sil ve rome yi kurup patchleri de sırayla bi daha kurup dene bakalım büyük ihtimalle sorunun halolacaktır
  • slm ben romada dünyanın tek hakimiyim beni geçcek varmı aranızda
  • quote:

Orjinalden alıntı: tafo969

slm ben romada dünyanın tek hakimiyim beni geçcek varmı aranızda

Peh aynı oyunu oynıyan 13 yaşındaki kuzenimde böyle diyodu ama lan dan hıstorıcal battla kapıştık ağzı açık kaldı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Blazer and Matrax

quote:

Orjinalden alıntı: tafo969

slm ben romada dünyanın tek hakimiyim beni geçcek varmı aranızda

Peh aynı oyunu oynıyan 13 yaşındaki kuzenimde böyle diyodu ama lan dan hıstorıcal battla kapıştık ağzı açık kaldı

• quote:

Orjinalden alıntı: awallabilla

ROME TOTAL WAR, medieval total war a göre çok daha kaliteli..diğer artılarını görmezden gelsek bile rome un grafikleri medieval a göre çok daha göz alıcı..medieval ın da çok hayranı var ama rome bence piyasayı sildi süpürdü..

'rome total war da sadece 3 ülkeden birini seçebiliyorsun' konusuna gelelim..bunu oyunun datalarında yapacağınız küçük değişikliklerle halletmeniz mümkün..mesela 3 ten fazla ırk ile oynayabilmek için oyunu yüklemiş olduğunuz sürücüde şu klasöre ulaşın:
    \Rome - Total War\Data\world\maps\campaign\imperial_campaign klasörün içinde 'descr_strat' isimli bir text dosyası var..onu açarak metin üzerinde gerekli değişiklikleri yapıp; birden fazla ırk ile oynamayı mümkün kılabilirsiniz..örnek olması için kendi yaptığım değişikliği veriyorum..artık siz dosyanın orijinaliyle kıyaslarsınız..ben değiştirmeden önce yedeğini almayı unutmuşum ama siz yedeğini almayı unutmayın
     Rome: Total War (2006) [ANA KONU]

bu değişikliği kaydettikten sonra roma senatosu dışında bütün ırklarla oynamanız mümkün..hatta bana sorarsanız dosyayı yedekleyin ve her tarafını kurcalayın özellikle ingilizcesi advanced seviyede olan arkadaşların daha da işe yarar değişiklikler yapacağından eminim

ben mesela en son oyunumda perslerle(selucid) oynamıştım ve başlangıç paramı ise 1000000 denari olarak ayarlamıştım ama tavsiye etmem çünkü M.Ö 240 yılına geldiğimde artık ekonomi çökmüştü her yıl onbinlerce denari zarar ediyordum..para değişikliği yapmadan ekonomiyi ayakta tutmak çok daha kolay inanın

Bu konu daha önce verilmişmidir bilmiyorum ..konuyu görünce atlayıverdimherkese iyi oyunlar
    not defterındekı degısıklıklerı aynen gosterıldıgı gıbı yaptım hattaSPQR ıloe bıle oynıyabılıyorum ama SPQR ıle oynarken senato lınkıne basınca oyun masaustune dusuyo bıde sadece SPQR ıle degıl SLAVE, macedonıa,pontus gıbı hıc cıkmayan ırklarla bıle oynarken save dedılıp sonra tekrar load edılkmek ıstenıldıgınde oyun masa ustune dusuyo bu sorunu cozen varmı
    bıde SPQR ıle neden senato ıslerını gerceklestıremıyorum normalde emırlerı benım vermem gerekmezmı

• Az önce Korsancıdan DVD'sini satın aldım....Umarım hiç pişman olmam....Çünkü ilk kez oynuyorum....Nedeni genelde bu oyunun adı çok duyulduğu için....Yanlız kağıtta komplett in Deutsch yazıyo....
  • oha beee sabahtan beri yüklüyo....bu arada dvd'nin içinden 4 oyun çıktı....
    Axis & Allies, HİTMAN CONTRACTS, Rome Total War - Barbarian Invasion™, BİDEEEEEEE ROMA şüphelendim yoksa bu ek paketmi.......
  • aha hapı yuttuk.....Menuyu geçiyom tam oynucam beni atıyo neden olabilir acep
  • quote:

Orjinalden alıntı: MMX 166

quote:

Orjinalden alıntı: awallabilla

ROME TOTAL WAR, medieval total war a göre çok daha kaliteli..diğer artılarını görmezden gelsek bile rome un grafikleri medieval a göre çok daha göz alıcı..medieval ın da çok hayranı var ama rome bence piyasayı sildi süpürdü..

'rome total war da sadece 3 ülkeden birini seçebiliyorsun' konusuna gelelim..bunu oyunun datalarında yapacağınız küçük değişikliklerle halletmeniz mümkün..mesela 3 ten fazla ırk ile oynayabilmek için oyunu yüklemiş olduğunuz sürücüde şu klasöre ulaşın:
    \Rome - Total War\Data\world\maps\campaign\imperial_campaign klasörün içinde 'descr_strat' isimli bir text dosyası var..onu açarak metin üzerinde gerekli değişiklikleri yapıp; birden fazla ırk ile oynamayı mümkün kılabilirsiniz..örnek olması için kendi yaptığım değişikliği veriyorum..artık siz dosyanın orijinaliyle kıyaslarsınız..ben değiştirmeden önce yedeğini almayı unutmuşum ama siz yedeğini almayı unutmayın
     Rome: Total War (2006) [ANA KONU]

bu değişikliği kaydettikten sonra roma senatosu dışında bütün ırklarla oynamanız mümkün..hatta bana sorarsanız dosyayı yedekleyin ve her tarafını kurcalayın özellikle ingilizcesi advanced seviyede olan arkadaşların daha da işe yarar değişiklikler yapacağından eminim

ben mesela en son oyunumda perslerle(selucid) oynamıştım ve başlangıç paramı ise 1000000 denari olarak ayarlamıştım ama tavsiye etmem çünkü M.Ö 240 yılına geldiğimde artık ekonomi çökmüştü her yıl onbinlerce denari zarar ediyordum..para değişikliği yapmadan ekonomiyi ayakta tutmak çok daha kolay inanın

Bu konu daha önce verilmişmidir bilmiyorum ..konuyu görünce atlayıverdimherkese iyi oyunlar
    not defterındekı degısıklıklerı aynen gosterıldıgı gıbı yaptım hattaSPQR ıloe bıle oynıyabılıyorum ama SPQR ıle oynarken senato lınkıne basınca oyun masaustune dusuyo bıde sadece SPQR ıle degıl SLAVE, macedonıa,pontus gıbı hıc cıkmayan ırklarla bıle oynarken save dedılıp sonra tekrar load edılkmek ıstenıldıgınde oyun masa ustune dusuyo bu sorunu cozen varmı
    bıde SPQR ıle neden senato ıslerını gerceklestıremıyorum normalde emırlerı benım vermem gerekmezmı

Adı üzerinde nonplayable -oynanamaz.Basitçe düşünürsek eğer roma olarak oynayacaksan julii,brutii veya scipio bu üç aileden birni seçiyorsun ve oyundaki görevleri senato -SPQR dan alıyorsun.Ayrıca zafer şartı içinde roma şehirini ele geçirmen lazım.Oyun bu yüzden hata veriyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: nebelwerfer
    Adı üzerinde nonplayable -oynanamaz.Basitçe düşünürsek eğer roma olarak oynayacaksan julii,brutii veya scipio bu üç aileden birni seçiyorsun ve oyundaki görevleri senato -SPQR dan alıyorsun.Ayrıca zafer şartı içinde roma şehirini ele geçirmen lazım.Oyun bu yüzden hata veriyor.

SPQR ıle oynadım hatta kartacayı aldım ama gel gorkı senato bılgılerını gormek ıstedıgımde oyun xp e dusuyo
    vede mesela makedon-pontus bunlarda normalde hıc cıkmayan ırklar bunlarla oynarken save ettıgım dosyayı baska zaman load edebılıyorum ama bu SPQR ıle olmuyor habıre xp ye dusuyor
  • medievil total war kadar deil ama buda güzel gene grafikleri yönenden epey + sı var güzel oyun valla dedielim
  • Yahu cok karışık oyun anlamadım gitti savaşa giriorum bi türlü dizemiorum mızrak fırlatanlar arkada dursun kılıcılar önden girsin diorum atlılar gelio kılıclıları öldürüo bizimklere mızrak attıoruz daaha atıcaklar da yer alıcaklar da oooo

bide bende paso piyada ordusu cıkıo hiç okcu fln yok otomatik yönetim yaptım kafasına göre batırdı beni yaw
  • yaa cewap wercek kimse mi yok yoksa bu sorun bitek bende mi oluyo? oyunu yeni yükledim ama oyunu açınca ekran yarım açılıo yani main menunun ortadan itibaren yarısı gözükmüyo ve ekran bozuk çalışıo... herhangi bi bilgisi olan warsa yardım edebilirmi lütfen!..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bismarck1903

yaa cewap wercek kimse mi yok yoksa bu sorun bitek bende mi oluyo? oyunu yeni yükledim ama oyunu açınca ekran yarım açılıo yani main menunun ortadan itibaren yarısı gözükmüyo ve ekran bozuk çalışıo... herhangi bi bilgisi olan warsa yardım edebilirmi lütfen!..

hoca aynısı banada olmuştu önceki sayfalarda yazdım ama bidaha yazayım masaütsündeki oyuna sağ tıkla orda uyumlulukla ilgili ayarlar var orda kendi bilgisayarına göre olan ayarı seç bende windows/95 gibi şeyler var ordan seçtim ve düzeldi senin sorun ordan kaynaklanıyo oranın hepsini teker teker dene düzelir hadi kal salıcakla
  • arkadaşlare lütfen yardım ben rome total wraın orjinalini bulamadım ve korsanını aldım oyunu yüklüyorum crack dosyasını açıyorum ama oyun bi türlü açılmıyo acaba ben pyunu yanlış mı yüklüyorum lütfen oyunun nasıl yüklendiğpini tarif edebilirmisiniz
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.