DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Rome: Total War (2006) [ANA KONU]
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
517
Cevap
0
Favori
112.676
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Strateji >> Rome: Total War (2006) [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      751 Mesaj
      12 Haziran 2006 11:54:41 Konu Sahibi

http://store.steampowered.com/app/4760/

Bu oyunu ilk defa oynuyorum genelde strateji fien oynamam ama oyun bana hoş gözüktü...
      Sizce nasıl?
      Bir de bu oyunun açıklanmasını nerden bulabilirim yada türkçe ek pakedini?
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

|
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      1 Not
      12 Haziran 2006 12:01:57
      |
      |

https://www.youtube.com/watch?v=FTqgZa7IyYs&t=378s....Dennis Rodman!

█████████████████████████ raydan çıktık geliyoruk! █████████████████████████

knives are cool, rock is cool, couzin ED is cool, Lazlow sucks..i love sLuts!!
    • Yüzbaşı
      751 Mesaj
      12 Haziran 2006 18:35:23 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: LeBron_ James_

Link----------------http://www.level.com.tr/oyunlar/?id=214&I1.x=151&I1.y=19

eyw
      basşka link vercek olan varsa ii olur
      |
      |

• Yarbay
      3614 Mesaj
      12 Haziran 2006 18:47:01
      medievil total war kadar iyi degil bence
      |
      |

• Yüzbaşı
      751 Mesaj
      12 Haziran 2006 19:53:59 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: erhan850

abi medival ın rome dan + sı neler var
      bi de rome medival dan daha sonra m-cıkmamısmıydı?
      |
      |

• Yarbay
      3614 Mesaj
      12 Haziran 2006 20:01:36
      daha sonra çıktı ama medievil daha guzeldi çunku rome total warı oynayınca sende göreceksin oyunu sırf grafik için yapmışlar gibi duruyo ama biz medievilı grafigi için oynamıyodukki.medievilın ayrı bi tadı vardı ya eger oynadıysan bilirsin zaten
      |
      |

• Yüzbaşı
      298 Mesaj
      12 Haziran 2006 21:09:27
      |
      |

• Binbaşı
      1128 Mesaj
      13 Haziran 2006 00:19:02
      medievil deli gibi oynardık bunu o kadar oynamadık ama yinede fena oyun deildir...

schty mi ne öle bi ülke var dikkat edin onlar türk iskitler olur kendileri...
      |
      |

Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Binbaşı
      1878 Mesaj
      13 Haziran 2006 00:49:31
      quote:

Orjinalden alıntı: erhan850

çoğu kişi öyle düşünüyor ama medievalin fare kontrolleri çok kötü rome göre
      bide rome daki senatoya rekabet beni daha sardı
      gece savaşlarıda artısı
      |
      |

"Satranç oynamayı sevmiyorum çünkü hayatın çok az anlamı olduğu acımasız bir zamanda doğmuş bir oyun olduğu için. Herkes bazı insanların diğerlerinden daha değerli olduğuna inanıyordu. Şahlar ve piyonlar... Ben hiç kimsenin bir başkasından daha değerli olduğunu düşünmüyorum. Satranç sadece bir oyundur ve gerçek insanlar birer taş değillerdir. Bu dünyaya sanki bir satranç oyunuymuş gibi bakan herkes kaybetmeyi hak eder." Harold Finch
    • Yüzbaşı
      703 Mesaj
      13 Haziran 2006 08:18:26
      Rome total war d,rekt olarak roma tarihini konu aldığı için ayrı bi güzeldi. Benim hoşuma gitti ve uzun bi süre oynadım bu oyunu. tavsiye ederim

quote:

Orjinalden alıntı: Findecáno

medievil deli gibi oynardık bunu o kadar oynamadık ama yinede fena oyun deildir...

schty mi ne öle bi ülke var dikkat edin onlar türk iskitler olur kendileri...

Scythia mı ne olması lazım. Onların Türk olduklarını öğrendikten sonra romayı bitirince onları alıp oynuyodum
      |
      |

GG
    • Onbaşı
      24 Mesaj
      13 Haziran 2006 09:41:49
      Oyunun türkçesiniwww.oyunyama.com
      adresinden indirebilirsin Fakat kısa bir üyelik formu doldurman lazım.Sonra bir de bunların şifresi var indirdikten sonra setupunda sorar:3917249 Sonra zaaten oyunu açtığında türkçe olarak görürsün
      |
      |

• Onbaşı
      24 Mesaj
      13 Haziran 2006 09:46:42
      Birde nasıl diye sormuşsun iyi fena deil.rome total war da sadece 3 ülkeden birini seçebiliyorsun.Ama rome total war barbarian invisions (ek paketi)20 21 tane ülke seçebiliyorsun+Gece savaşlarıda yapılabiliyor.
      |
      |

• 13 Haziran 2006 09:46:55
      Arkadaşlar Medievil farklı bir oyun Medieval farklı bir oyun.İkisini karıştırmayalım.
      |
      |

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
      RGSC ID:kasssady (GTA V Beraber Oynamak İsteyen Ekleyebilir!)
    • Yüzbaşı
      751 Mesaj
      13 Haziran 2006 12:42:35 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: DEJ@WU

Arkadaşlar Medievil farklı bir oyun Medieval farklı bir oyun.İkisini karıştırmayalım.

sen takılıyosun
      |
      |

• Çavuş
      42 Mesaj
      13 Haziran 2006 12:49:15
      Beyler bi kere rome medivaldan bin kat ii!!!!!Medivalın bi ii yanı orta çağın olması yani türkler haçlı seferleri filan onlar hariç rome medivala herşeyde bin basar!!!!
      ı love anygame!!!!!!!!!!!!!!
      |
      |

• Yüzbaşı
      751 Mesaj
      13 Haziran 2006 12:51:10 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: ViNcEtr

Beyler bi kere rome medivaldan bin kat ii!!!!!Medivalın bi ii yanı orta çağın olması yani türkler haçlı seferleri filan onlar hariç rome medivala herşeyde bin basar!!!!
      ı love anygame!!!!!!!!!!!!!!

vaay burak kardeşim karne nasıl?
      |
      |

• Çavuş
      42 Mesaj
      13 Haziran 2006 12:53:22
      Mükemmel dostum merak etme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      ı love any game!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      |
      |

• Yüzbaşı
      703 Mesaj
      13 Haziran 2006 13:06:26
      Vincetr ya bizim arkadaş sandım seni
      ismin burak ark ın da öle o da vince carter hayranı sonra profiline bakınca anladım
      |
      |

GG
    • Emekli Yönetici
      4051 Mesaj
      14 Haziran 2006 02:10:52
      quote:

Orjinalden alıntı: the punnişher

Birde nasıl diye sormuşsun iyi fena deil.rome total war da sadece 3 ülkeden birini seçebiliyorsun.Ama rome total war barbarian invisions (ek paketi)20 21 tane ülke seçebiliyorsun+Gece savaşlarıda yapılabiliyor.

ROME TOTAL WAR, medieval total war a göre çok daha kaliteli..diğer artılarını görmezden gelsek bile rome un grafikleri medieval a göre çok daha göz alıcı..medieval ın da çok hayranı var ama rome bence piyasayı sildi süpürdü..

'rome total war da sadece 3 ülkeden birini seçebiliyorsun' konusuna gelelim..bunu oyunun datalarında yapacağınız küçük değişikliklerle halletmeniz mümkün..mesela 3 ten fazla ırk ile oynayabilmek için oyunu yüklemiş olduğunuz sürücüde şu klasöre ulaşın:
      \Rome - Total War\Data\world\maps\campaign\imperial_campaign klasörün içinde 'descr_strat' isimli bir text dosyası var..onu açarak metin üzerinde gerekli değişiklikleri yapıp; birden fazla ırk ile oynamayı mümkün kılabilirsiniz..örnek olması için kendi yaptığım değişikliği veriyorum..artık siz dosyanın orijinaliyle kıyaslarsınız..ben değiştirmeden önce yedeğini almayı unutmuşum ama siz yedeğini almayı unutmayın

bu değişikliği kaydettikten sonra roma senatosu dışında bütün ırklarla oynamanız mümkün..hatta bana sorarsanız dosyayı yedekleyin ve her tarafını kurcalayın özellikle ingilizcesi advanced seviyede olan arkadaşların daha da işe yarar değişiklikler yapacağından eminim

ben mesela en son oyunumda perslerle(selucid) oynamıştım ve başlangıç paramı ise 1000000 denari olarak ayarlamıştım ama tavsiye etmem çünkü M.Ö 240 yılına geldiğimde artık ekonomi çökmüştü her yıl onbinlerce denari zarar ediyordum..para değişikliği yapmadan ekonomiyi ayakta tutmak çok daha kolay inanın

Bu konu daha önce verilmişmidir bilmiyorum ..konuyu görünce atlayıverdimherkese iyi oyunlar
      |
      |

• Yüzbaşı
      751 Mesaj
      14 Haziran 2006 11:29:24 Konu Sahibi
      eyw awallabille ck işime t-yaradı
      |
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
izmir havalimanı transfer
modasor
SEO
ses yalıtımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,266
1.2.163

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.