Şimdi Ara

Romanya ya yerleşmeyi düşünüyorum. (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
15
Favori
35.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Romanya kadar berbat bir ülke görmedim ben bulgaristandan bile kötü bir yer.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayın hocam açıçası 3 sayfayı okumaya üşendim durumlar nasıl?Romence zor mu?
  • inonu88 kullanıcısına yanıt
    Abim zamanında Botoșani'ye gitmişti fotoğraflardan görmüştüm ortam vs hosuma gitmişti sizin durumunuz nedir hocam orda evlilik öğrenci bekar vs ?

Vize durumu nedir orda çalışma meslekleri nelerdir genel anlamda fazla olarak ?

Türklere karşı bakışları nasıl netteki bir chat sitesinde rumen kızlarla konusurken üslubum iyi oldugu halde engel atıyorlardı Türküm diyince.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StoryBro

Abim zamanında Botoșani'ye gitmişti fotoğraflardan görmüştüm ortam vs hosuma gitmişti sizin durumunuz nedir hocam orda evlilik öğrenci bekar vs ?

Vize durumu nedir orda çalışma meslekleri nelerdir genel anlamda fazla olarak ?

Türklere karşı bakışları nasıl netteki bir chat sitesinde rumen kızlarla konusurken üslubum iyi oldugu halde engel atıyorlardı Türküm diyince.

internette turklere bende engel atarim aga insan degiliz cunku nette kiz dusurmeye calisanlar yuzunden onu gec.

turkleri seviyolar genelde skinti yasamadim. ben master yaptim zamaninda bu konu eski ztn simdi yerlestim calisiyorum fln.

Turkce cok iyi is imkanlari sunuyor ama ingilizcen cok iyi olmak zorunda. tabi calisma vizesi fln skinti cok sansli olmak lazim yada kiz arkadasin varsa evlenmen lazim. yani geliym orda yasiym diye karar verirsine 2-3 aya geri donersin.

Teşekkürler cevap için belki ileride inşallah tekrar böyle bi durum olursa mesajı up yaparım
  • quote:

Orijinalden alıntı: StoryBro

Teşekkürler cevap için belki ileride inşallah tekrar böyle bi durum olursa mesajı up yaparım

tabiki dostum burdan yada ozelden yazabilirsin yardimci olurum.
  • Romanya da 1000 mbps internet 15 euro diyorlar doğrumu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bm07tr

Romanya da 1000 mbps internet 15 euro diyorlar doğrumu?

dogrudur daha az hatta 40 lei veriyorum 1000mbps internete 40 lei 10 euro civari yapiyo paket aldim hd yayinla birlikta 67 lei tam 15 euro. Dusun o fiyatin icine HD yayin paketi dahil digispor bide parali kanal bunlar. Karsilastiramazsin bile asiri ucuz faturalar vs elektirik su isinma.
    Burada 1000 mbit internet 1200 tl

• quote:

Burada 1000 mbit internet 1200 tl

serefsizlik baska bisey degil biliyorum annemlerde oduyo avuc kadar internete 60-70 lira.

internet boyle fiziksel bi olusum degilki sinirliyosun. yok adil kullanim kotasi yok bilmem ne.

Eski kominist ulkelerde halk ucuzluga alistigi icin hic bisey cok pahali yapamazsin pahali dukkanlar urunler vs batar burda kimse almaz zengin bile almaz bu bir aliskanliktir.
    Parasını verip 1000 mbps alsan bile upload hızı 2 mbit.
    Şaka gibi

• quote:

Parasını verip 1000 mbps alsan bile upload hızı 2 mbit.
    Şaka gibi

xbox imi tr ye getirip oynadigimda canim gidiyo mac yapamiyorum duzgun fifada

Romanyada cok daha iyi oynayip kazaniyorum akiyor karsi tarafa da bagli tabi ama.
    Evet pingler Türkiye de rezalet.
    Ayrıca fiber ülkenin %90'ında yok.
    Yeni bir eve taşındıktan sonra adsl bağlatmak için yıllarca bekleyen insanlar var.

• Romanyada şu sıralar ciddi bir askeri yığınak yapılıyor Eu tarafından umarım savaş alanına dönmez
  • Bak kardeş ben işadamıyım ticaretle uğraşıyorum.mağazam ve toptanım var yurtdışına çoğu ülkeye girip çıkıyorumda.öyle sorun sende falan diye konuşma seni sorunlu hale getiririm tamam mı gardaş?rumen yalayıcılığı yapma bana türkiyede yaşayamıyorum diyemiyorsan o zaman türk vatandaşıyımda demiceksin anladın mı beni?

• quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

Peki neden romanya neden bulgaristan macaristan yada avusturya degil

Avusturya turklerin cok oldugu, yerlilerin pek turk sevmedigi,vergi sistemi cok agir olan bir ulkedir. Gida ve giyim urunleri tyrkiyeye gore pahalidir(et hariç)

• quote:

Orijinalden alıntı: canbeg66

Bak kardeş ben işadamıyım ticaretle uğraşıyorum.mağazam ve toptanım var yurtdışına çoğu ülkeye girip çıkıyorumda.öyle sorun sende falan diye konuşma seni sorunlu hale getiririm tamam mı gardaş?rumen yalayıcılığı yapma bana türkiyede yaşayamıyorum diyemiyorsan o zaman türk vatandaşıyımda demiceksin anladın mı beni?

sen beni tehdit mi ediyosun la ? sen kimsin olm ?turkiyede yasamiyorum suc mu anasini satiym ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smile Man

quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

Peki neden romanya neden bulgaristan macaristan yada avusturya degil

Avusturya turklerin cok oldugu, yerlilerin pek turk sevmedigi,vergi sistemi cok agir olan bir ulkedir. Gida ve giyim urunleri tyrkiyeye gore pahalidir(et hariç)

avusturya kadar nefret ettiğim bir ülke yok ülkedeki tüm partiler türkiye karşıtı türkiye abye girerse biz abden çıkarız diyorlar kendilerini birşey sanıyorlar halkıda türk düşmanı

• quote:

Orijinalden alıntı: canbeg66

Bak kardeş ben işadamıyım ticaretle uğraşıyorum.mağazam ve toptanım var yurtdışına çoğu ülkeye girip çıkıyorumda.öyle sorun sende falan diye konuşma seni sorunlu hale getiririm tamam mı gardaş?rumen yalayıcılığı yapma bana türkiyede yaşayamıyorum diyemiyorsan o zaman türk vatandaşıyımda demiceksin anladın mı beni?

Niye vize vermedikleri belli

• Lan olum kimseyi tehdit etmiyorum ben kim olduğumu göstereyim sana gelirsen izmire tamam mı? Öyle sorun sende falan die konuşma sende? Burnumuzdan soluyoruz ztn

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.