Şimdi Ara

Romanya ya yerleşmeyi düşünüyorum. (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
15
Favori
35.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet beyler yarın sabah gidiyorum son hazırlıklar tamam. bi süre foruma giremem sonra ayrıntılarıyla hayatı anlatırım.
  • hayirlisi olsun dostum.. Allah yolunu acik etsin,kismetse seneye bende diger bi vatanim olan Bulgaristanda okumak istiyorum.. Cifte vatandasligimin olmasi benim icin buyuk bir avantaj,bu avantaji kullanmaliyim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi yolculuklar. Merak bastı takip
  • hayırlı yolculuklar...

takipteyiz.
  • iyi yolculuklar
    merakla bekliyorum yazilarini

• 4 ay kaldım, hatunlar taş. İnsanları çoğunlukla karaktersiz. hayat ucuz, kızlar güzel, kızlar çok güzel lan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leventpisil

4 ay kaldım, hatunlar taş. İnsanları çoğunlukla karaktersiz. hayat ucuz, kızlar güzel, kızlar çok güzel lan.

Anıların varsa paylaşabilir misin? Bende gitmeyi düşünüyorum.
    Teşekkürler
  • Söylediğim gibi köpeği bol. Kızları rahat. İngilizceleri zayıf. Türk bulmak çok zor değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

evet beyler yarın sabah gidiyorum son hazırlıklar tamam. bi süre foruma giremem sonra ayrıntılarıyla hayatı anlatırım.

hocam hayat nasil gidiyor?

• ben norveçi düşünüyodum da şimdi romanya da cazip gelmeye başladı açıkcası. araştırıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meaning Of Life

quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

evet beyler yarın sabah gidiyorum son hazırlıklar tamam. bi süre foruma giremem sonra ayrıntılarıyla hayatı anlatırım.

hocam hayat nasil gidiyor?

ben de merak ettim son durum ne

• nette konuştuğum romen kızların hepsi gayet güzeldi. kim diyor yahu kızlar çirkin diye... :D

tamam, tr'den gitme fikri gayet güzel. yani burda güzel bir hayat olmadığı için birçok kişi artık memleketi de olsa burayı terketmek istiyor. haksızsınız diyemem. amaç sadece eğlence hayatı veya farklı bir ortam olanlar için söylüyorum; neden temelli gitmek istiyorsunuz ki? hele okul okumak falan bence garip. amaç sadece bu dediklerimse, tr'den sağlam para kazan, tatillerinde romanya'ya git, yemediğin halt kalmasın. pasaport ve vize işlemlerinin de pek masraflı olacağını sanmam. ha tabi ben illa da romen diploması veya ab diploması istiyorum dersen, o başka. :)
  • iphone 5ler ne kadardır ki orada ?
  • Aylık kira+yemek+kıyafet+fatura+ulaşım vb vb 350euro demişsin

Eğer gerçekten öyleyse.Para biriktirip yazın orada 2-3 ay kalmak lazım
  • @blizzard days

dostum, her senenin yazında bir ay bile kalsan yine yeter de artar bile. eğer fiyatlar gerçekten öyleyse, yemediğin halt kalmaz o bir ayda. lakin o bir ayı otelde geçirirsen biraz tuzlu olabilir diye düşünüyorum. ama herkesin de bir yakını yok maalesef, kalacak bir yeri olsun. :(
  • Her şey o kadar toz pembe olmaz. Turist olarak gitmekle yaşamak bambaşka şeyler.

(Not: Yurtdışı tecrübem var.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sociopathious

Her şey o kadar toz pembe olmaz. Turist olarak gitmekle yaşamak bambaşka şeyler.

hangi ülkelerden tecrüben var hocam?

o ülkeler hakkında danışacağım sana da, o yüzden soruyorum. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasori_99

quote:

Orijinalden alıntı: Sociopathious

Her şey o kadar toz pembe olmaz. Turist olarak gitmekle yaşamak bambaşka şeyler.

hangi ülkelerden tecrüben var hocam?

o ülkeler hakkında danışacağım sana da, o yüzden soruyorum. :)

Rusya.
  • @sochiopathious

eminim birçok kişi de benim gibi rusya'yı merak ediyordur. peki orda hayat ucuz mu? çok ucuz olduğunu sanmam ama gece hayatı nasıl? duyduklarımız gibi mi oranın gece hayatı?

ve de bir haberde okuduğuma göre, rus kızları evlilik sıkıntısı çekiyormuş. ve sırf bunun için başkente taşınanlar ve hatta türkiye'ye gelenler varmış ve de çareyi evlilik sitelerinde arayanlar da varmış. bunların doğruluğu nedir? bilgin veya düşüncen var mı hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasori_99

@sochiopathious

eminim birçok kişi de benim gibi rusya'yı merak ediyordur. peki orda hayat ucuz mu? çok ucuz olduğunu sanmam ama gece hayatı nasıl? duyduklarımız gibi mi oranın gece hayatı?

ve de bir haberde okuduğuma göre, rus kızları evlilik sıkıntısı çekiyormuş. ve sırf bunun için başkente taşınanlar ve hatta türkiye'ye gelenler varmış ve de çareyi evlilik sitelerinde arayanlar da varmış. bunların doğruluğu nedir? bilgin veya düşüncen var mı hocam?

Bunun cevabını ben de heyecanla bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.