Şimdi Ara

Romanya ya yerleşmeyi düşünüyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
14
Favori
33.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 105
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 56
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 gün 8 saat 26 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 69
  • Favoriye Eklediklerim 16
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • inonu88 (56 mesaj) Meaning Of Life (9 mesaj) canbeg66 (8 mesaj) sasori_99 (6 mesaj) ezequiel1 (5 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (80 mesaj) Mobil (44 mesaj) Tablet (6 mesaj) Mini (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> Romanya ya yerleşmeyi düşünüyorum.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3790 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

quote:

Orijinalden alıntı: CSB yazmayan adam

Sırf ucuz diye başka ülkeye yerleşilmez, adamlar sana ucuza ekmek peynir verecek ee bir süre sonra herkes öyle yapınca nereden gelecek bu değirmenin suyu? Öyle kolay yoldan gelen şeyden her zaman şüphe edeceksin. Ben sana bir daha düşünmeni tavsiye ederim. Ayrıca, Romanya da gayet boktan bir yer. Roman birisi vardı youtube da adam kötülüyordu yani dürüstçe. Ben de öyle düşünüyorum Slav ülkesi olduğu için. Bir acayip adamlar. Kaçakçılık falan gırla gider.

Kardes iyi niyetle soylemissin ama romanya hakkinda hic bir bilgin yok bir daha dusuncek sey yok bu konuyu 4 yil once actim su anda yasiyorum ztn tr den 30 kat mutlu olursun burda emin ol. Slav irkiyla alakasi yok ayrica cok eksik bilgiye sahipsin. Romanyada iyi egitimli ingilizce fln bilen bi turku firmalar havada kapip en yuksek maasi veriyor. Turkce cok istenen bir dil burda mesela. Ayrica romanyadaki insanlar turklere gore cok daha egitimli ingilizce bilmeyen bi tek yaslilar fln cogu biliyor hatta yaninda 2.3. dili biliyorlar tabi Latin dili kokeninden fransizca ve italyanca vs ogrenmek cok da olay. Ucuz diye yerlesme olayi yok ucuz diye yok.

Herkese gore bi yer olmayabilir ama bu forumdan 4 kisiyi agirladim romanyada 2 si burda yasiyor simdi.

Canbeg66@

hocam ozel mesajda yazdim belgeleri.
    |
    |
    Bahsedilenler: canbeg66

• Binbaşı
    1110 Mesaj
    Romanya'ya taşınmadan önce Romanyalı arkadaşlarınla nasıl tanıştın
    orada ne iş yapıyorsun mesleğin ne ne okudun
  • Yarbay
    8214 Mesaj
    Liverpool'da baya Rumenlerle uğraşıyorduk
    |
    |
  • Yüzbaşı
    376 Mesaj
    Kanada'ya yerles. 3 sene kal vatandasligi da kapmis olursun, o pasaportla da zaten tum avrupa dahil olmak uzere 168 ulkeyi vizesiz gezersin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3790 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Su Torbası

Romanya'ya taşınmadan önce Romanyalı arkadaşlarınla nasıl tanıştın
    orada ne iş yapıyorsun mesleğin ne ne okudun

Amerikada calisirken tanistim ziyaret etcem diye soz vermistim ziyaret ettim sonra orda karsilastirmali politika master i yaptim IT sektorunde turkce ing cok lazim oluyor calisiyorum.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
valorant points
vp satın al
bankacılar
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,147
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.