Şimdi Ara

ROMANYA GUNLUGUM/ ROMANYA-VIZE ISLEMLERI VS. SORU-CEVAP KONUSU (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
42
Favori
6.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar hic yok yere ne oldugu belli degil amerika konum ucmus, yani ilk sayfasina tiklanmiyo sadece diger sayfalar gozukuyo e hikayede ilk sayfada. demem o ki bu forumda ne olcagi belli olmaz, yazmayi birakabilirim o kadar emek harciyoruz saatlerce bi yonetici cevap vermeye bile tenezzul etmiyo. forum destekte flnda konu actim citizeni mention ettim yine yok. sadece futbol bolumunden arkadasim yonetici revival yardimci olmnaya calisti onunda konu disinda yetkisi yok.
  • Yazmayi birakma merakla yeni bölümleri bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

arkadaslar hic yok yere ne oldugu belli degil amerika konum ucmus, yani ilk sayfasina tiklanmiyo sadece diger sayfalar gozukuyo e hikayede ilk sayfada. demem o ki bu forumda ne olcagi belli olmaz, yazmayi birakabilirim o kadar emek harciyoruz saatlerce bi yonetici cevap vermeye bile tenezzul etmiyo. forum destekte flnda konu actim citizeni mention ettim yine yok. sadece futbol bolumunden arkadasim yonetici revival yardimci olmnaya calisti onunda konu disinda yetkisi yok.

Dostum telefon bölümünde de son sayfaya ulaşılmıyordu yöneticiler çözer bu sorunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huseyinn31

quote:

arkadaslar hic yok yere ne oldugu belli degil amerika konum ucmus, yani ilk sayfasina tiklanmiyo sadece diger sayfalar gozukuyo e hikayede ilk sayfada. demem o ki bu forumda ne olcagi belli olmaz, yazmayi birakabilirim o kadar emek harciyoruz saatlerce bi yonetici cevap vermeye bile tenezzul etmiyo. forum destekte flnda konu actim citizeni mention ettim yine yok. sadece futbol bolumunden arkadasim yonetici revival yardimci olmnaya calisti onunda konu disinda yetkisi yok.

Dostum telefon bölümünde de son sayfaya ulaşılmıyordu yöneticiler çözer bu sorunu.

ins kardesim en azindan eve gideyim bundan sonra yazdiklarimi kaydedicem ne olur ne olmaz diye.
  • quote:

ins kardesim en azindan eve gideyim bundan sonra yazdiklarimi kaydedicem ne olur ne olmaz diye.

Senin için de güzel bir anı defteri gibi olur dostum. Bu şekilde yapmak mantıklı olur.
  • quote:

quote:

Senin için de güzel bir anı defteri gibi olur dostum. Bu şekilde yapmak mantıklı olur.

evet oyle yapicam bundan sonra yazmaya devam ederim yarindan itibaren. Amerika konusuda kismetse gelir kismet degilse benim ve okuyanlarin anisinda yasar
  • ss koysan biraz fena olmaz
  • Yeni part ekledim arkadaslar buyrun.
  • Amerika maceranıda okumuştum gayet güzel ve keyifliydi, buda bi okadar keyifli ve güzel.

Yalnız amerika maceranda kendimi kötü hissetmiştim, şimdi bunuda okuyunca resmen hayattan soğudum. Sen yaşıyorsan, ben yaşamıyorum açık ve net.

Birde sormak istediğim birşey var, Gabi ile neden görüşmüyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenktun34

Amerika maceranıda okumuştum gayet güzel ve keyifliydi, buda bi okadar keyifli ve güzel.

Yalnız amerika maceranda kendimi kötü hissetmiştim, şimdi bunuda okuyunca resmen hayattan soğudum. Sen yaşıyorsan, ben yaşamıyorum açık ve net.

Birde sormak istediğim birşey var, Gabi ile neden görüşmüyorsun?

hocam oyle deme gercekten bu olaylar oluyo belli donemlerde evet ama onun disinda siradan bi insanim evde oturup xbox oynayip film izliyorum zaten kizarkadasimla yasiyorum artik capkinlik olaylari hemen hemen bitti :)
  • gunceldir....
  • takipteyiz
  • takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yogundum az yazdim bugun ama ekledim arkadaslar buyrunuz
  • beyler guncel tekrar bugunde buyrun lutfen....
  • klavyene sağlık sonraki bölümü beklemedeyiz :)
  • İnonu hocam mesela pasaportu vizeyi halletsek çıkıp Romanya'ya gelsek bizi de misafir eder misin Yabancı dil yok sayılır ama o derece hani. İsim ney, nasılsın filan o kadar
  • hadi yaz artık
  • hocam kızların yuzlerını felan koysa yada ozelden yollasan super olur hayal edemıyoz kumral felan dıyon zorluyoz olmuyor
  • quote:

İnonu hocam mesela pasaportu vizeyi halletsek çıkıp Romanya'ya gelsek bizi de misafir eder misin Yabancı dil yok sayılır ama o derece hani. İsim ney, nasılsın filan o kadar

Bende gelirim
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.