Şimdi Ara

Romanya büyükelçiliği/konsolosluğu hakkında acil!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba acil cevabını bulmam gereken bir soru var. Bana bugün mail geldi ve ankara için yarın 11.00 da randevu verildi vize almam için. Ama ben büyükelçiliğe mi konsolosluğa mı gideceğimi bilmiyorum Ankarayı arıyorum açmıyor ben hangisine gidicem ?

• sana gelen mailde tam olarak ne yazıyor?
  • Tuni. T kullanıcısına yanıt
    Your appointment is confirmed for visa application file identified by code E240865522468 at Ankara, for 24.5.2017, 11:00.

You can consult the coordinates of your visa application file at any time, by accessing the following link: E2408647883245

Please arrive on time for your chosen appointment with your printed visa application file including the documents required through your application form, organized as uploaded. It is recommended that you do not arrive at our Embassy/Consular Section too early given that it is possible you are attended to only around the time of your scheduled appointment.

You will be required to pay the visa fee before your application is processed. Please note that the visa fee is not refunded if the visa is refused.

Your personal data is processed in accordance with the provisions of Law 677/2001 for the Protection of Persons concerning the Processing of Personal Data and Free Circulation of Such Data, under the data controller registration number 5285.

This is an informative eMail automatically sent via the eViza portal, please do not answer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hakikaten adam akıllı bi mail yazmamışlar :)

Ben senin yerinde olsam konsolosluğa giderdim. Genelde bu tarz işler konsolosluk bünyesinde yapılır. biraaz erken giderdim. eğer elçilikteyse taksiye atlar oraya giderim. zaten anakarada ikisinin arası 1.5 km o akdar uzak değil. yürüsen 15 dk sürer maksimum
    Aynen erken gidicem artık bakarim o kadar yakinsa cok iyi ya 😂

• Ne yaptin nereye gittin?

Büyükelçiliğe gittim aldim vizeyi hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: calıskan2144

Büyükelçiliğe gittim aldim vizeyi hocam

direk büyükelçiliğe mi gittin? yoksa önce konsoloslağa mı?
    Direkt olarak büyükelcilige gittim konsolosluk a gitmedim hic

• quote:

Direkt olarak büyükelcilige gittim konsolosluk a gitmedim hic

tmaam hayırlı olsun vize. iyi tatilller
    Bise sorucam bu vize hakkinda bilginiz var ise hocam

• quote:

Bise sorucam bu vize hakkinda bilginiz var ise hocam

ne gibi bir soru?
    Vize sticker inin üzerinde from 28.06.2017 to 8.8.2017 yazıyor. Ben haziran 28 inde giriş yapıp ağustos 5-6 gibi türkiye ye dönüş yapıcam dönüş için sıkıntı yok ama romanya girişim 28 inde olacak. Vize tarihi için 28 i dahil mi yoksa 29 ve sonra için mi geçerli tarih. Eger 28 dahil degil se çok buyuk sıkıntı çekerim çünkü uçak biletim 28 inde

• quote:

Vize sticker inin üzerinde from 28.06.2017 to 8.8.2017 yazıyor. Ben haziran 28 inde giriş yapıp ağustos 5-6 gibi türkiye ye dönüş yapıcam dönüş için sıkıntı yok ama romanya girişim 28 inde olacak. Vize tarihi için 28 i dahil mi yoksa 29 ve sonra için mi geçerli tarih. Eger 28 dahil degil se çok buyuk sıkıntı çekerim çünkü uçak biletim 28 inde

dahil. 28 inde girebilirsin. sıkıntı yok. 8 inde en geç çıkmalısın. 9 unda çıkarsan ceza yersin.
    Dönüş için cok sorunum yok aslinda esnek ama girişim onemli bileti aldim çünkü. Tamamdır çok teşekkür ederim rahatladim 😊

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.