Şimdi Ara

[ROM] Xperia SP CyanogenMod12 Lollipop 5.0.2 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
4
Favori
6.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Direk rom ve gapps yükledim baglanti da sorun yok su an.. 5.0.2 yi kurarken sadece 3g,data fix kurmustum onun disinda kurulum yapmadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk mesajdaki işlemleri yaptım fakat
    CWM_SP_4.4.1 install çalıştırıp 1 e bastığımda en sonda
    system/bin/sh:su:not found
    diye bir hata çıkıyor hiç bir işlem yapamıyorum

---------------
    sorun çözüldü pc companian yüklemem gerekiyor muş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memfe -- 14 Haziran 2015; 21:36:46 >
  • Arkadaşlar ben herşeyi güzel bir şekilde yaptım en son reboot sytem dedim ama telefon açılmadı ne yapıcam acaba? Yani açma tuşuna basılı tutuyorum sadece titreme geliyor ama görüntü veya herhangi bir şey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jack76 -- 28 Haziran 2015; 17:06:52 >
  • Arkadaşlar ne yaptıysam bir türlü ROM yükleyemedim cihaza. Flashtool ile cihazı geri getirebiliyorum ama 3 kez cihazı geri getirip yapmama rağmen hala olmadı yükledikten sonra açılmıyor tel bende geri yüklüyorum flashtool ile. Neden böyle oluyor acaba?
  • jack76 J kullanıcısına yanıt
    Neden bu romu yüklüyorsun daha iyi romlar var piyasada
  • -Chimaera kullanıcısına yanıt
    Hangisi hocam acaba link vb verebilir misiniz? Pek bilgim yokta bu konu hakkında yeni yeni küçük şeyleri öğrenmeye başlıyorum. :) Hocam birde ben ilk önce bu konuda ki ROM sürümünü denedim ardından en son sürümü ardından başka bir sürümünü ama hiçbiri olmadı nedense ekran açılmıyor bir türlü.
  • jack76 J kullanıcısına yanıt
    Herkese önerdiğim ArchXperia var. Bence Xperia SP'nin en akıcı en güzel romu. (Çoğu romu deneyip test ettiğim için söylüyorum bunu)

http://forum.xda-developers.com/xperia-sp/development/rom-archxperia-v1-0-3-t3005835

Ama Android 5.1.1 isterim dersen CyanogenMod 12.1 yüklemeni tavsiye ederim

http://forum.xda-developers.com/xperia-sp/orig-development/5-1-1-cyanogenmod-12-1-t3096100

• xperia sp c5303 recovery veya bootloader moda girmiyor ki videolu anlatım istiyorumm Ben Recovery bölümüne geçemiyorum direk sony yazıyor sonra xperia yazısı sonra Logo geliyor ve Recovery moda geçmiyor yardım edin deliricem
  • sony xperia sp c5303 hiç girmiyor o moda samsung olsaydı anında girerdi . Ben Recovery bölümüne geçemiyorum direk sony yazıyor sonra xperia yazısı sonra Logo geliyor ve Recovery moda geçmiyor yardım edin deliricem yardım edin bende yükleyim bu cyangenmod 12 yi !
  • eyvallah hocam saol sp serviste dönsun bende yapıcam garantisi bitiyor zaten inş. faydalı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Chimaera

Herkese önerdiğim ArchXperia var. Bence Xperia SP'nin en akıcı en güzel romu. (Çoğu romu deneyip test ettiğim için söylüyorum bunu)

http://forum.xda-developers.com/xperia-sp/development/rom-archxperia-v1-0-3-t3005835

http://forum.xda-developers.com/xperia-sp/orig-development/5-1-1-cyanogenmod-12-1-t3096100

Selamun aleykum
    Ben bu 5.1.1 i yükledim güzel bir şeye benziyor. Fakat bir çok uygulama yok mesala play store mağaza uygulaması watsapp gibiç
    5.1.1 farklı mı çalışıyor nasıl uygulama indiriyoruz.

• kahraman7 K kullanıcısına yanıt
    Aleyküm selam

Whatsapp gibi derken anlamadım?

Normal Play Store'dan yüklüyorsunuz uygulamaları neresi değişik geldi size
  • Dahili hafızaya nasıl erişecez yardımcı olabilir misiniz @okan_22

Google uygulamalarının hiçbiri yoktu yani play store un kendisi yoktu. Ben sorunu çözdüm rom menager ile Google apps romunu yükledim sorun kalmadı.
    xperia sp de biraz ağır çalışıyor gibi lollipop sizde de öyle mi?
  • kahraman7 K kullanıcısına yanıt
    Yok ben ArchXperia kullanıyorum gayet stabil
    hocam verdiğiniz linktekini indiriyorum archxperia nasıl kurucam bu konudaki gibi mi hiç rom atmadım öncedende hiç bilmiyorum :)
  • Arkadaşlar kolay gelsin romi yükledim çok harika bir görünümü var çalışmayan birşey yok fakat 3G malesef çalıştıramıyorum ne yaptıysam olmadı eski sürüme dönmek istiyorum orijinale ondada şebeke görmüyor romu yüklüyorum 3G yok kafayı yiyeceğim yardım ederseniz sevinirim acil lütfen telefonsuz kaldım

• quote:

Orijinalden alıntı: -Chimaera

bu cyanogenmod 12 nasıl stabilmi..
    ayrıca archxperia sanırım jelly bean romu değil mi..bunu nasıl yüklüycez peki..cwm yi yüklemek şartmı bunu yükleyebilmek için..xda daki anlatım çok karışık..
    elimdeki xperia sp nin recovery menüsüne bile giremedim bir türlü..power ve ses kısma tuşları hepsini denedim...nafile..cihazda rootta yok sanırım..

• Arkadaşlar root atıp iyi rom kurmak istiyorum tel aşırı sıkmaya başladı canımı ama bu konularda bilgim sıfır biraz araştırdım bu işleri fakat tek başıma yapabileceğimi sanmıyorum bana en baştan öz bir anlatım yapacak olan biri var mı teşekkürler... İyi forumlar...

• arkadaşlar rom dosyasına ulasamıyorum yardımcı olabilecek varsa çalışan link atabilirmi?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.