Şimdi Ara

[ROM] Huawei IDEOS X5 | Jelly Bean 4.2 version 11 (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.835
Cevap
13
Favori
93.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Deyneksiz

quote:

Orijinalden alıntı: saidcavdar

Bi tweet daha: No tutorials about writing a WIFI interface driver too (communication with userspace (Android)). Ah well, gotta do this the usual way.

wifi ara sürücüsü yazma konusunda bilg,im yokmu diyo S;

"WIFI arayüzü sürücüsünün nasıl yazılacağı hakkında bilgi (eğitici) yok. Bunu da her zamanki yoldan yapmam gerekecek." diyor. Tabi wifi arayüzü sürücüsü falan nedir teknik olarak bilemiyorum.
  • Have to figure out a neat way to deal with all the interrupts without making the code hard to read. A struct could be useful. Buda yeni tweet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • içimde kötü bi his var bu adam rom'u geliştirmeyi bırakacak demedi demeyin, inşallah bırakmaz tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcan61

içimde kötü bi his var bu adam rom'u geliştirmeyi bırakacak demedi demeyin, inşallah bırakmaz tabi

ya en azından bu zamana kadar yaptığını bi yayınlasa da kullansak ya tamam wifi si yok en azından wifi siz bir deneriz.Blefish de bırakırsa satacam telefonu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametkaan06

quote:

Orijinalden alıntı: bozcan61

içimde kötü bi his var bu adam rom'u geliştirmeyi bırakacak demedi demeyin, inşallah bırakmaz tabi

ya en azından bu zamana kadar yaptığını bi yayınlasa da kullansak ya tamam wifi si yok en azından wifi siz bir deneriz.Blefish de bırakırsa satacam telefonu.

Tamamda ROM da neredeyse hiçbir şey çalışmıyor.

• Ben s*çtım tüyü nereye dikeyim diyecek yakında olay buna gidiyor sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmengi

Ben s*çtım tüyü nereye dikeyim diyecek yakında olay buna gidiyor sanırım

umuyorum öyle olmaz ama gidaşat dediğini gösteriyo .
  • Bu telefonda öğrendim androidi, güncelleme desteğinin ne kadar önemli olduğunu öğrendik ve custom romlarla tatmin olmaya çalıştık artık telefon alırsam nexus'dan şaşmam heralde
  • Bence bu adam bizi oynatıyor sap gibi kalacaz ortada dzo devam stabilde telefon zaten
  • Bence bu adam bizi oynatıyor sap gibi kalacaz ortada dzo devam stabilde telefon zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: sile

Bu partitiondan sonra orjinal rom yüklenmiyor diyelim cihazda çöktü teli nasıl kurtarırız birde dahili hafızadaki herşey siliniyor herhalde,tel açılmazsa partitionda cwm yedek alınıp geri yükleniyormu ki

up :(
  • bu 4.2 olmazsa ben telefonu satıp atrix alacam başka çare kalmıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxsavasxx2

bu 4.2 olmazsa ben telefonu satıp atrix alacam başka çare kalmıyo

ne atrixi yav bu devirde s3 ten aşağı cihaz alınmaz paranızı çöpe atmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

bu 4.2 olmazsa ben telefonu satıp atrix alacam başka çare kalmıyo

ne atrixi yav bu devirde s3 ten aşağı cihaz alınmaz paranızı çöpe atmayın.

doğru diyosunda işte para olmayınca atrix diyom
  • quote:

kardeş atrixi bırak ekranı hiç hoş değil arkadaşta var kullandım sevmedim tanıdık felan bul 2.el temiz bir S3 düşünce git al aynı paraya çok daha akıllı bir iş yaparsın ben öyle yaptım telefonumu bıraktım gelirse arayacaklar beni.erçekten ölü yatırım ya parana yazık bizim telefon gibiside gelmez birdaha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

kardeş atrixi bırak ekranı hiç hoş değil arkadaşta var kullandım sevmedim tanıdık felan bul 2.el temiz bir S3 düşünce git al aynı paraya çok daha akıllı bir iş yaparsın ben öyle yaptım telefonumu bıraktım gelirse arayacaklar beni.erçekten ölü yatırım ya parana yazık bizim telefon gibiside gelmez birdaha.

atrix dediğin gibiyse o zaman bulaşmam s3'ün 2 elleri düşünmüyor degilim aklımda aslında s2 vardı o eskidi yani aslında haklısın s3'ün 2. elleri piyasası ne kadar

• quote:

atrix dediğin gibiyse o zaman bulaşmam s3'ün 2 elleri düşünmüyor degilim aklımda aslında s2 vardı o eskidi yani aslında haklısın s3'ün 2. elleri piyasası ne kadar

1000den fazla verilmez sıfırları 1200e kadar düştü 850 950 civarı temizliğine kullanılmışlığına göre değerlendirilir.
  • Yeni tweet: Just tested the touch screen auto-detection, it's working. Pushing it right now.

• Adam bi tweet daha attı biri suna desin simdiki versiyonu bi yayınlasın yaw

• quote:

Orijinalden alıntı: saidcavdar

Adam bi tweet daha attı biri suna desin simdiki versiyonu bi yayınlasın yaw

Yayınlasa bile kullanamazsınızki. Daha sesler bile çalışmıyor,gerisini siz düşünün.
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.