Şimdi Ara

[ROM] Huawei IDEOS X5 | Jelly Bean 4.2 version 11 (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.835
Cevap
13
Favori
93.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

Orijinalden alıntı: celatx

Blefish devir dzonun tahtını artık

dzo olmasaydı 129500 (2.6.32.9) üzerine hiçbir 2.3 ROM çıkmazdı,ayrıca ICS ve Blefish in gelecekte bize sunacağı CM10.1 de olmayacaktı.

Orası kesin ben gündemden düşürme manasında demek istemiştim. Piyasada kaç tane aurora tabanlı rom var ve bu mesajı auroradan atıyorum dzo olmasa wifisi bt'u çalışmayan romlarla boğuşacak olmamızdan şüphe yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hadi Blefish Eğer adam akıllı tam takır bir jb yaparsan bağış yapcam paypal ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrNobody

Hadi Blefish Eğer adam akıllı tam takır bir jb yaparsan bağış yapcam paypal ile

bende yaparım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcan61

quote:

Orijinalden alıntı: MrNobody

Hadi Blefish Eğer adam akıllı tam takır bir jb yaparsan bağış yapcam paypal ile

bende yaparım :)

benden de bişeyler çalışır
  • 3 5de ben yaparım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |SteeL| -- 16 Mart 2013; 11:26:36 >
  • Bende parlatırım bir şeyler

• bende bağış yaparım.

özellikle batarya ömrü üzerinde durabilirsen sevinirim.
  • Yeni bi tweet var bi bakabilirseniz iyi olur test asamasına gecmis galiba

• The firmware download for the main module is done, but I can't test it until I have netdev ready.
    Ana modül için firmware indirme yapılır, ama netdev hazır olana kadar ben bunu test edemem. diyor
  • bu hafta içinde hazır olurmu acaba
  • Daha ne kadar beklememiz gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxsavasxx2

bu hafta içinde hazır olurmu acaba

Tabiki hayır,en az bir ayı var.

• Bu ne be yeter be bi turlu gelemedi çatladık artık 5.0 çıkacak biz hala 4.2 peşındeyiz beklemekten sinirim bozuldu :(

• quote:

Orijinalden alıntı: oqlahoma

Bu ne be yeter be bi turlu gelemedi çatladık artık 5.0 çıkacak biz hala 4.2 peşındeyiz beklemekten sinirim bozuldu :(

4.0 ı alamayan cihazlar var,bence elimizdekinin değerini bilelim. Yani bardağın dolu tarafından bakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

Orijinalden alıntı: oqlahoma

Bu ne be yeter be bi turlu gelemedi çatladık artık 5.0 çıkacak biz hala 4.2 peşındeyiz beklemekten sinirim bozuldu :(

4.0 ı alamayan cihazlar var,bence elimizdekinin değerini bilelim. Yani bardağın dolu tarafından bakın

Bir anlik sinirdi dostum ;) elimizdekiler yeterde artar bile şükredelim

• Yeni tweet: I had a very strange memory pointer changing issue, turns out it was caused by memcpy on a static variable. Took ages to find that out

• quote:

Orijinalden alıntı: saidcavdar

Yeni tweet: I had a very strange memory pointer changing issue, turns out it was caused by memcpy on a static variable. Took ages to find that out

googletrans tuhaf bir şekle cevirdi hiç bir şeye benezetemedim ne demek istiyor
  • Çok garip bir bellek pointerı(işaretleyicisi) değiştirme sorunum var. Statik bir değişken üzerinde memcpy yüzünden oldu. Bunu bulmak yıllarımı aldı.
  • Bi tweet daha: No tutorials about writing a WIFI interface driver too (communication with userspace (Android)). Ah well, gotta do this the usual way.

• quote:

Orijinalden alıntı: saidcavdar

Bi tweet daha: No tutorials about writing a WIFI interface driver too (communication with userspace (Android)). Ah well, gotta do this the usual way.

wifi ara sürücüsü yazma konusunda bilg,im yokmu diyo S;
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.