Şimdi Ara

[ROM] Huawei IDEOS X5 | Jelly Bean 4.2 version 11 (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.834
Cevap
13
Favori
93.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aurora menü geçişleri sanki donuyomuş gibi oluyo sevmediğim huyu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wampaa

quote:

Orijinalden alıntı: dijitalbaskı

quote:

Orijinalden alıntı: wampaa

2 Yıldır piyasada adam gibi tam stabil bir rom yok

evet ya. ortalıkta uçarlı kaçarlı birsürü rom var. ama bi görüntü yok . bu adam bari ana özellikleri doğru dürüst çalıştırsın da öyle çıkarsın,isteyen işlemciye motor mu takıyo,o tür şeyleri opsiyonel bırakabilir. sade rom olsun ana özellikleri düzgün çalışsın yeter.jelibona yükselttik cihazı doğru düzgün diyebilelim yani. bitarafı olmuyosa baştan kestirebiliyosa iyi bişey aslında. adam en azından işi biliyo ki olup olmayacağını söylüyo,onu bekleriz sorun yok.
    rom çıkarıp çıkarıp çayıra salmasından iyidir.

Kesinlikle. Android işletim sistemli cep telefonu alacak olursam ilk aday ideos x5 . 2 Yıldır takipteyim cihazı haha

Alıcaksan pm at satmayı düşünüyorum da ya da blackberry varsa takas yaparız :D

• quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

Blefish'in son tweetleri:

7 saat önce --- Şimdi WiFi modülü için CFG öğelerini ve firmware download yazıyorum. Umarım haftaya biter

hocam rom tam anlamıyla sunulduğunda , siz yeni bi konudan güzel bi anlatımla paylaşım yapsanız aslında çok makbule geçer :) burda o kadar çok yorum varki. orda hiç yoktan en başta yazar. bizde yolumuzu buluruz :))
  • 2.2de oxygen rom vardı çok süpedi tavsiye ederim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnıL.Gndqdu

quote:

Blefish'in son tweetleri:

7 saat önce --- Şimdi WiFi modülü için CFG öğelerini ve firmware download yazıyorum. Umarım haftaya biter

hocam rom tam anlamıyla sunulduğunda , siz yeni bi konudan güzel bi anlatımla paylaşım yapsanız aslında çok makbule geçer :) burda o kadar çok yorum varki. orda hiç yoktan en başta yazar. bizde yolumuzu buluruz :))

+1
  • Yazmasamda aylardır başlığı takipteyim Bekliyorum herkes gibi.
  • bişeyler yazmış eleman
    I've managed to complete the CFG download. Now it's up to sending them to the chip and making some sort of message queue.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcan61

2.2de oxygen rom vardı çok süpedi tavsiye ederim :)

Beğenerek kullanırdım desteği çabuk kesildi ama

• quote:

bişeyler yazmış eleman
    I've managed to complete the CFG download. Now it's up to sending them to the chip and making some sort of message queue.

su an mobildeyim cevirisine bakan yokmu nediyo ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Deyneksiz

quote:

bişeyler yazmış eleman

su an mobildeyim cevirisine bakan yokmu nediyo ?

CFG download olayını başarmış, chip ile uyumlu çalışıyormuş gibi bir çeviri yapabiliyorum basitçe ama tam olarak ne dediğini forumber çevirir.
  • blefish den haber var. "First public release is when Wi-Fi will be ready. This is hopefully this/next week. I can't confirm it though." diyor anladığım kadarıyla wifi olayını çözdüğüm an yayınlayacağım diyor.Büyük ihtimal haftaya yayınlarım diyor.
  • otg desteğinin geleceği kesinmi?
  • Otg aramıyorum açıkçası wifi yi halletsinde bir
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametkaan06

blefish den haber var. "First public release is when Wi-Fi will be ready. This is hopefully this/next week. I can't confirm it though." diyor anladığım kadarıyla wifi olayını çözdüğüm an yayınlayacağım diyor.Büyük ihtimal haftaya yayınlarım diyor.

Merakla ve israrla beklemekteyiz

• ihşallah iyi bir şey ortaya çıkar da rahat ederiz
  • bekliyoruz bakalım hala
  • ilk sürüm'e çok yakınız :)
  • Blefish devir dzonun tahtını artık

• quote:

Orijinalden alıntı: celatx

Blefish devir dzonun tahtını artık

dzo olmasaydı 129500 (2.6.32.9) üzerine hiçbir 2.3 ROM çıkmazdı,ayrıca ICS ve Blefish in gelecekte bize sunacağı CM10.1 de olmayacaktı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: celatx

Blefish devir dzonun tahtını artık

dzo olmasaydı 129500 (2.6.32.9) üzerine hiçbir 2.3 ROM çıkmazdı,ayrıca ICS ve Blefish in gelecekte bize sunacağı CM10.1 de olmayacaktı.

dzo nun tahtını bence kimse sarsamaz, bir çoğumuz onun sayesinde belkide bu telefonu kullanmaya devam ediyor. Hakkı ödenmeyecek işler yaptı bence.
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.