Şimdi Ara

[ROM] Huawei IDEOS X5 | AuroraSP FINAL V3R (Stabil Sürüm) [4.0 ICS] by Oneio (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
6
Favori
13.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AuroraSP Ultimate kurdum epeydir kullanıyorum gayet güzel sorunsuz lakin uygulamlar kurunca Dahili depolama alanı 591mb yetmiyor çok çabuk doluyor en abasit google drive tek başına 90 küsür mb. Hafıza kartınada taşınmıyorlar. 2 gb lık USB depolama alanı ise bomboş duruyor burayı nasıl kullanabilirm. Uygulamlar direk buraya kurulma imknaı yokmudur?
  • arkadaşlar auroraSP+ versiyonuna 2 tane yeni update gelmiş forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2295318 sayfasından indirebilirsiniz
  • gerçekten gördüğüm en stabil custom rom olmuş. bu güne kadar bir suru rom denedim. bu en stabili arkadaşlar. tek gorduğüm sorun(oda pek sorun sayılmaz aslında) hi suit ile bağlantı yaptığımda dahili sd kartı göstermiyor.
  • AuroraSP+ ile AuroraSP Ultimate arasında bir fark varmıdır ben ultimate olanı kurdum.

AuroraSP Ultimate epeydir kullanıyorum gayet güzel sorunsuz lakin uygulamlar kurunca Dahili depolama alanı 591mb yetmiyor çok çabuk doluyor en abasit google drive tek başına 90 küsür mb. Hafıza kartınada taşınmıyorlar. 2 gb lık USB depolama alanı ise bomboş duruyor burayı nasıl kullanabilirm. Uygulamlar direk buraya kurulma imknaı yokmudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bodur35

AuroraSP+ ile AuroraSP Ultimate arasında bir fark varmıdır ben ultimate olanı kurdum.

AuroraSP Ultimate epeydir kullanıyorum gayet güzel sorunsuz lakin uygulamlar kurunca Dahili depolama alanı 591mb yetmiyor çok çabuk doluyor en abasit google drive tek başına 90 küsür mb. Hafıza kartınada taşınmıyorlar. 2 gb lık USB depolama alanı ise bomboş duruyor burayı nasıl kullanabilirm. Uygulamlar direk buraya kurulma imknaı yokmudur?

aynı dertten bende müzdaribim, bilin birisi açıklasa çok makbule geçer

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende terraminonun 2.3.7 elite 9.7 se romu yüklü. rom işleriyle uğraşan birisi değilim. eskiden kurcalayıp yüklemiştim. şimdi bunu yüklemek istiyorum fakat ne yapacağım hakkında hiçbir fikrim yok. anlatabilecek veya link atacak varsa çok sevinirim
  • arkadaşlar ben diğer konudaki
    [ROM] Huawei IDEOS X5 | Ice Cream Sandwich 4.0.4 (dzo) v5.0 up.20 konusundaki bu romu kullanoydum bunun üstüne kurabilirmiym ve sırasıyla kurmam gerekenler neler cevap veririseniz memnun olurum..batarya 85 teyken veri bağlantısı yaptıpımda direk 4 e 3 e düşüyo ama wifide yavaş yavaş eriyo batarya değişmesimi gerek..
  • cvp beklemede..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • direkt üzerine yükleyebilirsin dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperrkilicc

direkt üzerine yükleyebilirsin dostum

teşekkür ederim v3 var final var hangilerini atıcam en güncel ve en stabil sorunsuz çalışan hangisiyse onu öğrenebilirmiym
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafasev

gerçekten gördüğüm en stabil custom rom olmuş. bu güne kadar bir suru rom denedim. bu en stabili arkadaşlar. tek gorduğüm sorun(oda pek sorun sayılmaz aslında) hi suit ile bağlantı yaptığımda dahili sd kartı göstermiyor.

hangilerini yükledin arkadşım söylersen memnun olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: emasu83

quote:

teşekkür ederim v3 var final var hangilerini atıcam en güncel ve en stabil sorunsuz çalışan hangisiyse onu öğrenebilirmiym

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2295318 bu siteden son güncellemeleri görebilirsin. ben uzun süre AuroraSP Ultimate(TouchWiz) kullandım touchwiz arayüzü hoşuma gittiği için bide touchwiz arayüzde pek kasma olmuyor. Şimdi AuroraSP+ update 2 yüklü ultimate ile arasında pek bi fark göremedim ikisi de stabil çalışıyor ama açıklamada AuroraSP+ update 2 de batarya iyileştirmesi ve ram optimizasyonu yazmış

• quote:

quote:

quote:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2295318 bu siteden son güncellemeleri görebilirsin. ben uzun süre AuroraSP Ultimate(TouchWiz) kullandım touchwiz arayüzü hoşuma gittiği için bide touchwiz arayüzde pek kasma olmuyor. Şimdi AuroraSP+ update 2 yüklü ultimate ile arasında pek bi fark göremedim ikisi de stabil çalışıyor ama açıklamada AuroraSP+ update 2 de batarya iyileştirmesi ve ram optimizasyonu yazmış

Bende toucwiz kullanıyorum ham ara yüze göre hızlı bencede.

Bu arada telefonu aylardır satamıyorum nasıl bir telefonsa kimse almıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: guero

quote:

quote:

quote:

Bende toucwiz kullanıyorum ham ara yüze göre hızlı bencede.

Bu arada telefonu aylardır satamıyorum nasıl bir telefonsa kimse almıyor

Şimdiye kadar hiç satmayı düşünmedim beni idare ediyor öyle lüks takıntım yok bi ara discovery alsam mı diye düşünmüştüm sonra vazgeçtim belki honor 3c gelirse değiştirmeyi düşünebilirim. O gelene kadar kitkat rom çıkaran olursa 2 sene daha kullanırım ben bunu

• quote:

quote:

quote:

teşekkür ederim çok beğendim dün akşam AuroraSP Ultimate(TouchWiz) yükledim gayet güzel.. en azından önceki romda wifi de reset atıyodu ara sıra şimdi buna rastlamadım çok şükür.teşekkürler.

• buarada içinde no frills cpu control, pocket ski track, Viper Amdroid FX ne işe yararlar faydaları nedir nedir bunlar
  • romu yükledim yüklemesine de şarj durumunda bir iyileşme göremedim pili mi değiştirmek lazım acaba?
  • Arkadaşlar bu xda daki en guncel olan aurora sp+ update 2 olan mı ? Ben bunu yükledim ama pek bi değişiklik göremedim sanki, pocket ski track dışında yeni birşey yok açıkçası. Eğer ultimate daha iyiyse onu kurcam ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

buarada içinde no frills cpu control, pocket ski track, Viper Amdroid FX ne işe yararlar faydaları nedir nedir bunlar

Dostum no frills cpu control cihazın işlemci frekansını ayarlayabilceğin uygulama daha önce x5 settings ile yaptığımız işi bunla yapıyoruz, pocket ski track müzik kontrolüyle ilgili bi program ama nasıl kullanıldığını ne işe yaradığını çözemedim açıkcası hiç merak edip kurcalamadım da , Viper Android FX bende yüklü değil şuan AuroraSP+ da kaldırmış sanırım onu ama hatırladığım kadarıyla ekolayzır uygulaması.

quote:

romu yükledim yüklemesine de şarj durumunda bir iyileşme göremedim pili mi değiştirmek lazım acaba?

Benimde şarjda sıkıntı vardı pil aldım şuan bi sıkıntı yok yoğun kullanımda dahi 1 günü çıkarıyorum.

quote:

Arkadaşlar bu xda daki en guncel olan aurora sp+ update 2 olan mı ? Ben bunu yükledim ama pek bi değişiklik göremedim sanki, pocket ski track dışında yeni birşey yok açıkçası. Eğer ultimate daha iyiyse onu kurcam ben

Ben de 1-2 haftadır aurorasp+ kullanıyorum ultimate ile arasında fark yok sanırım, varsa da anlaşılmıcak şekilde. Ultimate'e geri dönebilirim touchwiz arayüzü için bu arayüzde takılma oluyo touchwiz daha akıcıydı arayüz olarak

• Hangi sürümü yüklemeyi tavsiye edersiniz?Link atabilecek var mı?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.