Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

[ROM]Huawei Ascend Mate - Kang B907 V3.1 (4.2.2) - Unicom

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
35
Cevap
1
Favori
1.853
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Huawei >> [ROM]Huawei Ascend Mate - Kang B907 V3.1 (4.2.2) - Unicom
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      51 Mesaj
      09 Haziran 2014 11:57:04
      su anda B907 (4.2.2) rus romunu kullanıyorum. uzerıne bu romu kursam sıkıntı olur mu hocam?

• Binbaşı
      1715 Mesaj
      09 Haziran 2014 12:39:37 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: LEIGONNAIRE

su anda B907 (4.2.2) rus romunu kullanıyorum. uzerıne bu romu kursam sıkıntı olur mu hocam?

Yok, sıkıntı olmaz
      |
      |

• Çavuş
      79 Mesaj
      10 Haziran 2014 23:31:49
      arkadaşlar yeni romun sonuçlarının telefonuma yansımış hali, buyurun.. emeği gecen herkese teşekkür ediyorum a dan z ye.. bildirim çubuğunda bir aydır sıkıntı yaşıyordum romlu değildi hatta o yüzden, biraz tırstım tecrübesiz olduğum için ama yaptım ALLAH a şükür..
      |
      |

• Binbaşı
      1715 Mesaj
      11 Haziran 2014 11:43:19 Konu Sahibi

Eyvallah hocam. Güle güle kullanın.
      |
      |
      Bahsedilenler: goktug87

• Er
      6 Mesaj
      16 Haziran 2014 22:45:43
      KArdeşim merhaba.Ben telefonu alalı 2 gün oluyor.2. el aldım Şimdilik memnunum.Romuda söyledğin adımları uygulayarak kurdum.Herşey için teşekkürler.Fakat bir sorunum var.İş icabı navigasyonu sık kullanan biriyim.fakat romu kurduktan sonra telefon uyduları görmedi.Sizdede bu soorun varmıdır acaba? Varsa çözümü varmıdır? yoksa geri türkcel romuna mı döneyim? ana konuda geri dönüşlerde sıkıntı yaşayan arkadaşlar var.bundada açılmamazlık gibi sorunlar yaşarmıyım.Tekrar teşekkürler eline koluna sağlık.
      |
      |

• Er
      6 Mesaj
      17 Haziran 2014 18:21:30
      Bir şey daha sorucam.Huawei Türkiyenin sitesindeki 4.1.2 romunu anlatıldıgı sekilde kurabilirmiyim? Hafıza kartına atıp dload klasörü oluşturun fln diyor o şekilde geri dönebilirmiyim?
      |
      |

• Binbaşı
      1397 Mesaj
      29 Haziran 2014 14:24:12

Hocam şuan bende orajinal romu var cihazın ama ses kalitesi kötü gibi geliyor bu sorun romlarla değişiyor mu ?
      |
      |
      CNDMN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1715 Mesaj
      29 Haziran 2014 14:49:07 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: BurakYZ

Hocam şuan bende orajinal romu var cihazın ama ses kalitesi kötü gibi geliyor bu sorun romlarla değişiyor mu ?

Orjinal romu en son geçen eylül ayında kullandığım için inan hiç hatırlamıyorum nasıldı ses kalitesi Ama evet, romlar arasında ses kalitesi değişiyor. Bu romda gayet iyiydi aslında. Ama en iyi ses kalitesini Cyanogen Mod'da alıyorum ben.

• Binbaşı
      1397 Mesaj
      29 Haziran 2014 14:51:16
      quote:

Orijinalden alıntı: CNDMN

quote:

Orjinal romu en son geçen eylül ayında kullandığım için inan hiç hatırlamıyorum nasıldı ses kalitesi Ama evet, romlar arasında ses kalitesi değişiyor. Bu romda gayet iyiydi aslında. Ama en iyi ses kalitesini Cyanogen Mod'da alıyorum ben.

Şimdi düşünüyorum Recovery yüklesem mi diye ? Orjinal roma geri dönüş mümkün değil mi ?

• Binbaşı
      1715 Mesaj
      29 Haziran 2014 23:40:09 Konu Sahibi
      quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CNDMN

quote:

Şimdi düşünüyorum Recovery yüklesem mi diye ? Orjinal roma geri dönüş mümkün değil mi ?

Orjinal roma dönmek mümkün. Orjinal recoveryi geri yüklemek mümkün. Ama bootloder kilidini kırınca, geri kitleyemiyorsunuz. Birşey olur, garantiye gönderirsiniz, orada anlarlar durumu. Cihazınız garanti kapsamı dışında kalabilir.
      |
      |

• Binbaşı
      1397 Mesaj
      15 Temmuz 2014 16:53:36
      Romu dediğiniz gibi kurdum fakat Huawei arayüzü gelmedi nerede yanlışlık yaptım acaba *

• Binbaşı
      1715 Mesaj
      16 Temmuz 2014 21:34:32 Konu Sahibi
      quote:

Romu dediğiniz gibi kurdum fakat Huawei arayüzü gelmedi nerede yanlışlık yaptım acaba *

Root Browser ile gerekli adımları düzgün yapıp yapmadığınızı tekrar kontrol edin. Sonrasında recovery üzerinden wipe yapmayı unutmayın.
      |
      |

• Çavuş
      83 Mesaj
      17 Temmuz 2014 08:04:32

Can kardeşim bir sorun var çözemedim burda analatılan şekilde sadece B907 üzerine kurar ve wipe data/cache yapmazsam çalışıyor onun harici hangi romla yüklersem yükleyim hata alıyorum dediğin gibi hatalardan kurtulmak için wipe data/cache yaptığımda hatalı ve en altta bildirim çubuğunun üstğnde bulunan arana-mesaj-rehber-mail-internet uygulamalarında sadece arama ve mesaj olmakta...Bunlar ise durum çubuğunun altında kalmakta ve çalışmamakta ayrıca bildirim çubuğu gizlememekte....
      |
      |
      Bahsedilenler: CNDMN

HUAWEI ASCEND MATE
    • Çavuş
      48 Mesaj
      22 Temmuz 2014 12:01:25
      quote:

Orijinalden alıntı: krk17

Can kardeşim bir sorun var çözemedim burda analatılan şekilde sadece B907 üzerine kurar ve wipe data/cache yapmazsam çalışıyor onun harici hangi romla yüklersem yükleyim hata alıyorum dediğin gibi hatalardan kurtulmak için wipe data/cache yaptığımda hatalı ve en altta bildirim çubuğunun üstğnde bulunan arana-mesaj-rehber-mail-internet uygulamalarında sadece arama ve mesaj olmakta...Bunlar ise durum çubuğunun altında kalmakta ve çalışmamakta ayrıca bildirim çubuğu gizlememekte....

Kardeşim selamlar bende aynı sorunu yaşadım, sen çözüm üretebildin mi ?

• Çavuş
      51 Mesaj
      26 Temmuz 2014 16:51:11
      Arkadaslar romu yukleyecegim ancak yuklemeyi nasil yapacagim. Yani orjinal rom yukler gibimi yoksa baska turlu mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Çavuş
      83 Mesaj
      02 Ağustos 2014 05:10:35

valla Can arkadışımın dediğine TWRP ile wipe data/cache yapmak gerekmiş ama ben b907 kurdum üstüne de direk bunu kurdum hata vermiyor ama bazı eksiklikler var...
      |
      |
      mehmett21 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

HUAWEI ASCEND MATE
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
web tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
web tasarım
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.