Şimdi Ara

[ROM][4.2.2] Huawei Ideos X5 - CM 10.1 v6.0 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.341
Cevap
23
Favori
59.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet oyleymis. simdi farkettim. insallah daha reset atmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • video kamera manuel odaklama mükemmel olmuş aurarada otomatik odakladığı için video bozuluyordu bazen düzeliyordu
  • Jb icerisinde en stabil olan arkadaslarr cok bük bi sıkıntı bence yok zil sesi neden degismiyo iphone cakmasi mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byxacto -- 18 Mayıs 2013; 19:12:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam bir geribildirim yapmak istiyorum eline sağlık öncelikle

wifi bağlanıyor aradan zaman geçiyor bağlı gözüküyor ama kopuyor tekrar wifiyi kapatıp açmak zorunda kalıyorum

birde kilit ekranında donuyor bazen tuş kilidini açmak için gerekli uygulama gelmiyor ekrana sadece saat ve duvarkağıdı gözüküyor

zil sesinide değiltiremedim sanırım ortak sorun
  • Arkadaslar kesınlıkle forumberin partitionu ile kurun. Oğuzhanın yaptığı partitionla çok sorun yaşadım, Forumberin partitionunu kurunca bir sıkıntı kalmadı. Hafıza kartı ve gaaps kapandı hataları yok şuan. Birde kurulumdan sonra telefonu açılmayan arkadaşlar wipe ları partition kurmadan önce değilde sonra yapın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koagulant -- 22 Mayıs 2013; 8:50:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7Sleepers

Arkadaşlar ben de kurdum ROM'u, farklı bir problemle karşılaştım.
    Gmail hesabıma giriş yapıyorum, ancak kişi listesine google listemdeki kişiler gelmiyor. Gmail hesabı senkronizasyonu gerçekleşmiyor.

Update'i kurmadım, bununla ilgili olabilir mi acaba? Benzer problem yaşayan var mı?

Gapps ı kurdunuz mu?
  • Bu roma tema yuklemek mumkunmu? Digerinde hata veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: muhlis bey

Bu roma tema yuklemek mumkunmu? Digerinde hata veriyor.

bunda da veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DriftRacer

quote:

Orijinalden alıntı: Battle With The Enemy

quote:

Orijinalden alıntı: hakaniko

quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

Bizim cihazlar small speaker mi big speaker mi?ekranda çizikler var. kenarlarda falan da düşmeye bağlı ezikler oluştu. Camı değiştirsem fena olmayacak gibi.

http://www.ebay.com/itm/Digitizer-Touch-Screen-For-HUAWEI-Ideos-X5-U8800-Front-Frame-Cover-small-speaker-/321044611356?pt=US_Cell_Phone_Replacement_Parts_Tools&hash=item4abfc0011c#ht_1190wt_886

Eğer resimdeki small ise bizimkiler de small. Çünkü bildirim ledi hoparlörün sağında. Big lerde bildirim solda. Benim aldığım sola göre gelmişti. Ufak modifikasyon ile takmıştım.

Bir adama mesaj attım. Hem ön cam, arka kapak ve kameranın olduğu kapak, bir de led flash sordum. Led flaş harici herşey adamda var ama inşallah flaş da vardır. Flaşım bozuk.

Kameranın olduğu kapak ne kadar,banada 1 adet alabilir misiniz?

Bana da lazım , çıplak geziyor arka taraf

selam.kamera kapağı 1 adet mevcut.fiyat için pm.
  • yenilikleri deneyebilecek gönüllü bir arkadaşa ihtiyacım var yardımcı olmak isteyen varsa beni bilgilendirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coldblue_ -- 28 Mayıs 2013; 17:58:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coldblue_

yenilikleri deneyebilecek gönüllü bir arkadaşa ihtiyacım var yardımcı olmak isteyen varsa beni bilgilendirsin

Yarından itibaren gönüllü olabilirm.

• Yalnız hocam roma smartassv2 yi ekleyebilir misiniz ?

• quote:

yenilikleri deneyebilecek gönüllü bir arkadaşa ihtiyacım var yardımcı olmak isteyen varsa beni bilgilendirsin

Gönüllü olabilirim.. Hatta güzel fikirlerde verebilirim

• Size yenilikleri pmden atacağım eksikleri söylemeniz ve yeni fikirleriniz önemli finallerden önce deneyeceğim bir iki birşey var sizleri bilgilendiririm

Bu arada hocam ondemand her zaman önerilen sabit ayardır işlemci gücü ve batarya tasarrufu arasındaki denge için o yüzden eklemeyi düşünmüyorum. Bir de amacım en saf cyanogenmod olması. Anlayışınız için teşekkür ederim

• Wi-fi nasil sende. Kopup tekrar bağlanmama vb durumlar oluyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobar -- 29 Mayıs 2013; 10:01:56 >
  • yandex map kullanıyorum harıtada yer belirleme yanlış algılıyor acaba bu romdan olabilir mi yoksa map programı mı değiştireyim
  • quote:

Wi-fi nasil sende. Kopup tekrar bağlanmama vb durumlar oluyor mu?

uyku politikasını kontrol edebilir misiniz?
  • quote:

quote:

Wi-fi nasil sende. Kopup tekrar bağlanmama vb durumlar oluyor mu?

uyku politikasını kontrol edebilir misiniz?

Seninkini yüklemedim. Test yapmaya pek vaktim olmuyor açıkçası. Ama wi-fi düzgünse deneyebilirim. Uyku politikası nasıl olmalı peki?
  • quote:

Size yenilikleri pmden atacağım eksikleri söylemeniz ve yeni fikirleriniz önemli finallerden önce deneyeceğim bir iki birşey var sizleri bilgilendiririm

Bu arada hocam ondemand her zaman önerilen sabit ayardır işlemci gücü ve batarya tasarrufu arasındaki denge için o yüzden eklemeyi düşünmüyorum. Bir de amacım en saf cyanogenmod olması. Anlayışınız için teşekkür ederim

Hocam pmin bana ulaşmadı

• @Hobar
    Uyku politikası her zaman seçili olmalı

@umidigo
    dün fırsatım olmadı gönderemedim şimdi gönderiyorum kurulumdan sonra beni bilgilendirirseniz pm ile sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.