Şimdi Ara

[ROM][4.2.2] Huawei Ideos X5 - CM 10.1 v6.0 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.341
Cevap
23
Favori
59.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: coldblue_

quote:

Orijinalden alıntı: DriftRacer

Biliyorum fakat bu romda yok. Belki farklı menüler altındadır dedim ama başka yerde de yok ne yazık ki..

sorunla ilgilenirim bugün kamera kalitesi ile ilgili bir güncelleme yayımlayacağım. Kalitesini gerçekten beğeneceksiniz.

Beklemedeyim , teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam şu build prob dosyasını her güncellediğimde telefonu aç kapat yapınca baştaki huawei logosunda kalıyor ve orda logo yanıp sönüyor yardımcı olur musun napacağız
  • quote:

Orijinalden alıntı: polatttcan

hocam şu build prob dosyasını her güncellediğimde telefonu aç kapat yapınca baştaki huawei logosunda kalıyor ve orda logo yanıp sönüyor yardımcı olur musun napacağız

İzinleri ayarlamadınız sanırım cwm ile yüklenebilir halde yayımlarım tekrardan gece dalgınlığıma gelmiş şimdilik romu normal olarak kullanabilirsiniz

• quote:

quote:

hocam şu build prob dosyasını her güncellediğimde telefonu aç kapat yapınca baştaki huawei logosunda kalıyor ve orda logo yanıp sönüyor yardımcı olur musun napacağız

İzinleri ayarlamadınız sanırım cwm ile yüklenebilir halde yayımlarım tekrardan gece dalgınlığıma gelmiş şimdilik romu normal olarak kullanabilirsiniz

yok hocam izinleri ayarladım hatta root explorerlede denedim aynı şey oldu 1 saatim boşa gitti o kadar uygulama ayar falan yapmştım :(, cwm den çok iyi olur teşekkürler

• ses tuşları ile uyanma ve search tuşu ile ekranı kapatma yok?
  • quote:

quote:

quote:

yok hocam izinleri ayarladım hatta root explorerlede denedim aynı şey oldu 1 saatim boşa gitti o kadar uygulama ayar falan yapmştım :(, cwm den çok iyi olur teşekkürler

Wipe vb işlemleri yapmadan romu tekrar kurarsanız. Bulid düzelir ve sanırım uygulamalar vb olduğu gibi kalır..

• quote:

Orijinalden alıntı: cdemir

quote:

quote:

quote:

Wipe vb işlemleri yapmadan romu tekrar kurarsanız. Bulid düzelir ve sanırım uygulamalar vb olduğu gibi kalır..

temiz olsun işte ,türküz genlerimizde var :D

• quote:

temiz olsun işte ,türküz genlerimizde var :D

• Yeni telefona geçiş sebebiyle eski X5 imi satıyorum . ciddi alıcılar iletişime geçsin.
  • quote:

Öncelikle merhaba coldblue_. ROM daki özellikler vs. herşey güzel olmuş, eline sağlık. 16 gblık sd kartı okumuyor. Reset atınca tekrar okuyor ama 5 dkya yine hatayla karşılaşıyorum. "beklenmedik şekilde çıkarıldı." vs vs bu çok canımı sıkıyor. Onun dışında günlük kullanım için sıkıntı yok gibi. Tekrar eline sağlık.
  • sd kart boş uyarısından bıktım. Galeri fotoğrafları görmedi. Kamera bir kere çalışmadı. Gapps ve galeri durdu hatası veriyor. İlyaa v7 ye dönmek zorunda kaldım.
  • Arkadaşlar tertemiz bir kurulum şart , bende sayılan hataların hiç biri yok

• quote:

Orijinalden alıntı: DriftRacer

Arkadaşlar tertemiz bir kurulum şart , bende sayılan hataların hiç biri yok

Şükür hocam sorunsuz olduğunu anlatmak için böyle yorumlar önemli

• usta panaroma modu bozuldu update i yükleyince
  • quote:

Orijinalden alıntı: dikerow

usta panaroma modu bozuldu update i yükleyince

Panaroma kaydını şimdi denedim kayıt başarılı, sorununuzu tam olarak yazabilirseniz yardımcı olursunuz

• Oyun performansi nasil

• Temiz kurulumu biraz daha ayrınıtılı yazarmısınız (hangi sürümün üstüne kurulacak, cwm sürümü hangisi olmalı,kurulumdaki wipe ve diğer işlemler) ,bi ayrıntılı olarak ,ana konuya eklermisiniz, rica etsek ?

Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lombargini -- 13 Mayıs 2013; 1:39:28 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dikerow

usta panaroma modu bozuldu update i yükleyince

Panaroma kaydını şimdi denedim kayıt başarılı, sorununuzu tam olarak yazabilirseniz yardımcı olursunuz

bende ekranda uzunlamasına çıkıyor çekim yaparken hiç bişey belli olmuyor.Tam olarak nasıl anlatacağımı bilemedim.
  • açılışta ne kadar beklememiz lazım hocam, bayaa uzadı çünkü cyanogenmod dönüyor duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4EvaMaSTeR -- 13 Mayıs 2013; 10:28:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lombargini

Temiz kurulumu biraz daha ayrınıtılı yazarmısınız (hangi sürümün üstüne kurulacak, cwm sürümü hangisi olmalı,kurulumdaki wipe ve diğer işlemler) ,bi ayrıntılı olarak ,ana konuya eklermisiniz, rica etsek ?

Teşekkürler...

Yardim lutfen...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.