Şimdi Ara

Rolls Royce Artık Türkiye'de

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
2.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Rolls Royce Artık Türkiye'de

Royal Motors, İstanbul'daki İngiliz Baş Konsolosluğunda verilen seçkin bir davetle açılışını kutladı. Etkinlik, Türkiye'de ilk kez tanıtılan, bugüne kadar üretilmiş en güçlü Rolls-Royce olan Wraith modelinin davetlilere sunulmasıyla başladı.

İstanbul’daki İngiliz Başkonsolosluğunda markanın müşterileri ve dostlarından oluşan seçkin davetli topluluğuna verilen bir kokteyl ile Royal Motors’a bağlı Rolls-Royce Motor Cars İstanbul'un, yetkili satış noktası olarak açılışı da kutlandı. Bu seçkin etkinlikte meraklıları için bugüne kadar üretilmiş en güçlü Rolls-Royce, Wraith modeli de Türkiye’de ilk defa davetlilere tanıtıldı. Etkinliğe iş dünyasının seçkin isimleri katıldı.

İstanbul’daki İngiliz Başkonsolos yardımcısı Sayed Shah; açılıştaki duygularını şöyle dile getirdi: "Rolls-Royce Motor Cars gibi Ingiltere'nin en prestijli markalarından birinin Turkiye'ye gelişinden ve Ingiltere Baskonsoloslugu olarak bu özel birlikteliğin kutlandığı davette ev sahipliği yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz."

Rolls-Royce Genel Müdürü Grant Wilson’un da bir konuşma yaptığı davette; Türkiye’deki tek satış noktası olan Rolls-Royce Motor Cars İstanbul’un sahibi Artuğ Aysal da davette şunları söyledi: “Bize bugün evinin kapılarını açan Sayın Başkonsolosumuza en içten teşekkürlerimizi sunuyorum. Rolls-Royce için fevkalade önemli olan bu iki kilometre taşının Türkiye’de böylesine harika ve seçkin bir mekanda kutlanması olağanüstü bir deneyim. Yeni bir Rolls-Royce tanıtımına çok sık tanık olmadığımız için bu vesile ile Wraith'i Türkiye’de ilk kez sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Çalışmaları halen devam etmekte olan Türkiye Rolls-Royce Motor’un yeni showroom’u resmi olarak 2014 başında açılacak.

http://otomobil.haber3.com/rolls-royce-artik-turkiyede-haberi-40719.htm

• Showroom acilsin aliriz 1-2 tane
  • 1.6 dizel otomatik secenegi olmadan tutulmasi cok zor
  • Yarin bir sayisal loto oynayayim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mmertkk

Yarin bir sayisal loto oynayayim
    Hayırlı olsun diyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mmertkk

Yarin bir sayisal loto oynayayim
    almak problem değilde yürütmek mesele vergisi benzini
  • Hayatimda bir kere kibris cratos da rr a bindim ondada hareket edemedik durdugu yerde soyle icine oturdum cok guzel genis ferah kalite uber ama bana gore degil,ingiliz tasarim ekolunu begenmiyorum...

Haa turkiyede satarmi satar
  • Geldikleri gibi giderler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: met.nar

Geldikleri gibi giderler.
    test sürüşü yaparız
  • quote:

bu piyasayı bilimyorlar...rolls rollce 1,1 tdi bide 18 ileri dsg olursa acaip satar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: falken34

quote:

bu piyasayı bilimyorlar...rolls rollce 1,1 tdi bide 18 ileri dsg olursa acaip satar...

Alıntıları Göster
    Hadi ülkemize sokanda akıl yokta satanda da mı yok? Satılma adedi bir elin 5 parmağını geçmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: freeman6161

test sürüşü yaparız

Alıntıları Göster
    1-2 tane satar.Rolls Royce markasına Tr'de ilgi çok olmaz.Alabilecek çok fazla insan var ama tercih etmiyorlar.Bentley bile çok satılmıyor.S-class tan öteyi aşırı gösteriş olarak görüyor zengin kesimin büyük çoğunluğu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LanciaDeltacı

1-2 tane satar.Rolls Royce markasına Tr'de ilgi çok olmaz.Alabilecek çok fazla insan var ama tercih etmiyorlar.Bentley bile çok satılmıyor.S-class tan öteyi aşırı gösteriş olarak görüyor zengin kesimin büyük çoğunluğu.

Adamlar hakli ben de almam param olsa. Gider cla 200 alirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: YunotheKid

quote:

Ali abimiz alır belki bir iki tane

• quote:

Orijinalden alıntı: scan

quote:

quote:

Ali abimiz alır belki bir iki tane

Vermistir siparisi coktan. Hic sevmiyorum o adami

• quote:

Orijinalden alıntı: xxxjokerxxx

Hadi ülkemize sokanda akıl yokta satanda da mı yok? Satılma adedi bir elin 5 parmağını geçmez.

ticaretten hiç anlamıyorsunuz...

5 tane rolls royce satan distribütör zaten otomatikmen zengin olur... linea mı satıyorsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: avensis42

quote:

Orijinalden alıntı: xxxjokerxxx

ticaretten hiç anlamıyorsunuz...

5 tane rolls royce satan distribütör zaten otomatikmen zengin olur... linea mı satıyorsun...

Zaten adamlar kaç tane satmayı planlıyor ki?Dediğin gibi 5 tane satılsa olay tamamdır.

• quote:

Alıntıları Göster
    Dünyada asil zenginlerin arabası, Türkiyede sonradan görme zenginlerin arabası olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: parker48

Dünyada asil zenginlerin arabası, Türkiyede sonradan görme zenginlerin arabası olur.

Alıntıları Göster
    Ulen 2.0 accord alınmadığından piyasadan kalkan bir ülkede neyin rolls royce ' ü
  • quote:

Showroom acilsin aliriz 1-2 tane

2 TANE AZ DEĞİL Mİ? 4-5 tane almak lazım
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.