Şimdi Ara

RollerCoaster Tycoon World [ANA KONU] (OYUN TÜRKÇE DİL DESTEĞİYLE BERABER ÇIKTI!) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
2
Favori
7.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Myxo

Arkadaşlar bilgisayarımı yaptırdım ve 6. güncellemeyi de kurdum. Optimizasyon büyük oranda iyileşmiş fakat hala eksikler var. Yeni objeler sürekli ekleniyor, 2 yeni harita eklenmiş, araç içi kamerada bayağı iyileşme var.

anladığım kadarıyla iyi bir urun cıkartamamışlar, üzücü.
    Online seçeneği var mı, ben en cok onu merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuSpect_tr

quote:

Orijinalden alıntı: Myxo

Arkadaşlar bilgisayarımı yaptırdım ve 6. güncellemeyi de kurdum. Optimizasyon büyük oranda iyileşmiş fakat hala eksikler var. Yeni objeler sürekli ekleniyor, 2 yeni harita eklenmiş, araç içi kamerada bayağı iyileşme var.

anladığım kadarıyla iyi bir urun cıkartamamışlar, üzücü.
    Online seçeneği var mı, ben en cok onu merak ediyorum.

Oyunu geliştiren ekip epey küçük bir ekipti. Kendi çabalarıyla bir şeyler yaptılar ancak çok tepki aldılar. Bu yüzden daha iyisini sunmak için 2 sene daha ertelediler oyunu. Fakat iki sene bu ocak ayında doldu ve oyun hala yeterli seviyeye gelemedi. Yapımcılar da söz verdiğimiz gibi oyunu sürelim piyasa fakat buna early access sürüm diyelim, isteyenler oynasın geri bildirim yapsın ona göre şekillendirelim nihai sürümü dediler. Bi nevi hala açık betada oyun anlayacağınız.

Bu arada online modu yok. Senaryo ve Sandbox olmak üzere iki bölüm var şu anlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Myxo -- 19 Haziran 2016; 15:15:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ön satışa açıldığı anda açılmıştım, ilk erken erişimde indirmiştim oyuna girmiştim ama başlatamamıştım.
    Hiçbir şey yoktu oyunda, rct3'ün gerisinde kalacak gibi duruyor.Ekran kartım bozuldu yenisini alınca son sürümü deneyeceğim.
    Genellikle olumsuz yorumlar var.

Birde Planet Coaster duyrulmuş, o bundan daha diri gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blank42 -- 15 Temmuz 2016; 11:35:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blank42

Ön satışa açıldığı anda açılmıştım, ilk erken erişimde indirmiştim oyuna girmiştim ama başlatamamıştım.
    Hiçbir şey yoktu oyunda, rct3'ün gerisinde kalacak gibi duruyor.Ekran kartım bozuldu yenisini alınca son sürümü deneyeceğim.
    Genellikle olumsuz yorumlar var.

Birde Planet Coaster duyrulmuş, o bundan daha diri gibi duruyor.

Sanırım cities skylines >>>> sim city örneğini yaşayacağız... Simcity den sonra cities skylines ilaç gibi gelmişti bende de şuan tycoon world var 750ti 2 gb oc versiyon athlon 860k 4.0 ghz ve 16 gb 1866 mhz ram eşliğinde acayip ağır çalışıyor insanlar takıla takıla ilerliyor pişman oldum -_-
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.