Şimdi Ara

Rolanti problemi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hayırlı akşamlar w124 e200 93 model otomatik m111 motor araca sahibim . Rölantide dalgalanmadan dolayı sanayiye gittim .
    -Boğaz kelebeğinden dediler başka başka boğazlar denendi düzelmedi ( benim boğaz sağlam ) .
    - motor tesisatında kablolar yanık olabilir dendi komple sıfırdan yaptırdım .
    - Pms beyninden dendi bu konuya tam açıklık gelmedi üzerinde 9932 pms vardı 7232 , 7332 Boğaz’ı kurdu ama rolanti düzelmedi , 7032 var üzerinde Boğaz’ı kurmuyor idareten biniyorum 6932 denenecek .

Araç suan Boğaz’ı kurmuyor soğukken stop ediyor ısınıncada direksiyonu tam kırdığımda rolanti 400lere kadar düşüyor stop etti edecek bu Boğaz’ın kurulmadığından dolayı oluyor farkındayım .

Benim sorum şu bu aracın rolanti dalgalanması başka neden olabilir araç benzindede tüptede aynı tepkiyi veriyor .

Ustaların bildiğinden şaşmaması ve üstüne üstlük sorun çözememelerinden sıkılmış bulunmaktayım .. Daha önce bu konuda aynı sorunları yaşamış arkadaşların yardımını bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Motora girişi olan hava hortumlarının sağlam olduğundan emin olun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eski pms beynini geri takın
    Eski kelebeğide bir elektronikçiye götürüp kablolarını değiştirin ben değiştirdim gaz kelebeği bozulmuyor kablolar çürüyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.