Şimdi Ara

rohan online ı nasıl buldunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
4.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar forumda hemen herkes rohan a başladı
    ben de düşünüyorum
    oyun hakkaten hakediyor mu bu ilgiyi?
    sizi en çok nesi cezbediyo mesela?
    fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim

• CABAL i yeni birakmis biri olarak oyunun negatif yönlerini yazacagım
    1.Town cok büyük ve NPC ler arasi mesafe çok pot bittiginde pot almak için epeybir yol gidiyor ve zaman harcıyorsunuz
    2.Ben dark elf actim ve human da kasarken öldüğümde Dark elf lerin townda doğuyorum ve 1 fazla return stone harcamak durumunda kalıyorum
    3.Görevlerle ilgili bir uyarı yok tesadüfen 1 görev aldım ve görev bittiğinde sadece 1 uyarı geldi görevi kime verecegimi bulana kadar canım çıktı
    4.Dark elf olrak bir entariyle oyuna başladım okadar item değitirdim ama entari hala duruyo
    5.bir sürü ne işe yaradığı bilinmeyen item düşüyor hiç bir acıklama yok
  • Benim şahsi görüşüm, olumlu yazamıyacağım.. Grafik ve oynanabilirlik çok kötü. 2008 yılındayız oyun sanki 2000 yılından çıkmış gibi... Elbet seveni olacaktır kolay gelsin...
  • bende knight-metin2-wow karışımı bir oyun
    PK yaparken büyük ihtimal ağir kalır bunlar
    ama eğlenceli gibi duruyor :)
    town çekmek için o taşı nereden buluyoruz onuda bilirsek daha güzel olacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: judge-fred

arkadaşlar forumda hemen herkes rohan a başladı
    ben de düşünüyorum
    oyun hakkaten hakediyor mu bu ilgiyi?
    sizi en çok nesi cezbediyo mesela?
    fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim

zaten bölümü var oraya yazsan ne olacak yani ne diye topic acıyorsun konusuna bakılmazsa neyse her gün bakıyorlar illaki cvp gelir
  • Grafikler kötü degil bence (en azindan bende bir hayli göz kamastirici). Hatta cok ayrintili yapilmis olmasi baya bir cezbetti beni. Cok basit ama benim cok hosuma giden bir örnek vereyim; mesela küpe takiyorsun, ve karakterinizin kulaginda, hangi küpeyi taktiysaniz (yani standart bir sekilde degil) beliriveriyior. Bu ve buna benzer ayrintilar cok hosuma gitti benim. Bir cok oyuncunun beklentilerini karsilamayabilir ama bircogunun da hosuna gittigine eminim. Mesela Knight Online oynayan birine karakter hareketleri, grafik tarzi vs. cok hantal gelebilir ama Lineage2 oynayan biri icin bicilmez kaftan olabilir. Town'larin büyük olmasi bence negatif degil pozitif bir özellik, simdiye kadar oynadigim bütün MMORPG'lerde town'lar büyüktür (ki bence normali bu cünkü yerlesim birimi büyük olmali), kücük town'lari sadece Cabal'da gördüm. Öldügünde tekrar dirilecegin town'u secebiliyorsun bildigim kadariyla. Görevlerin (hatta 1-2 level sonra cikacak görevlerin de) listesini ekranin sagindaki panellerden birinden bulabiliyorsunuz ve levelinize göre o liste sürekli güncelleniyor. Item görünüs itibariyle de kullandigim farkli sekillerde itemler karakterin görünüsünü degistiriyor, ha söyle bir sey var mesela half-elf'lerin ya da ne bileyim human'larin giydigi tarz (human'lar agir zirh, half-elf'ler frag gibi kuyruklari olan hafif zirhlar) degismiyor. Düsen ne oldugunu bilmedigimiz ve aciklamasi olmayan itemlerin de ne ise yaradigini zamanla ögreniriz herhalde. 8)

Bu arada dün Zuhalter, ben ve bir arkadas daha üc kisi saatlerce oynadik. Hatta Zuhalter saolsun CB deneyimleriyle baya bir yardimci oldu bize. Dün gece oyun, muhabbet, yeni arkadasliklar acisindan baya bir verimli oldu bize. 8)

Bunlar da oyun hakkinda benim nacizane görüslerim. 8)

• zaten bölümü var oraya yazsan ne olacak yani ne diye topic acıyorsun konusuna bakılmazsa neyse her gün bakıyorlar illaki cvp gelir

topic acmak izne mi tabi hocam
    ayrıca forumda mod admin vs var gereğini yapar
    bu oyuna benim gibi başlamayı düşünenler 12 sayfa içinde yorumları çekip çıkaracağına buradan kolayca fikir edinir

neyse yorum yazanlara tşk ediyorum
    az çok fikir edindim
    oyunu oynayan diğer arkadaşlardan da
    oyunun iyi ve kötü taraflarına ilişkin yorumlar bekliyorum
    herkese iyi oyunlar
  • requiemden sonra bi de bu oyunu deneyeyim dedim tek kelimeyle iğrenç ötesi tabi bnm fikrim bu requieme dvm
  • hocam nesini beğenmedin biraz açar mısın*
  • Arkadaşlar =))
    oyunun garfikleri ortalama bir mmorpg grafikleri...oyunun bedava olduğunu da düşünerek eleştiriniz....
    Townların büyük olması harika bişey doğrusu da budur....Hatta PerfectWorld oynayan biri olarak townları küçük bile buluyorum =)
    Oyunun -'si bence karakter yaratırken saç-baş opsiyonlarının az olmasıdır...Grafikleri de perfect world gibi olsa şahane olurdu ama herşey bir arada olmuyor tabi =)
    Dun arthun ve kerem ile hakikaten çok güzel vakit geçirdim...ortam var oyun da güzel benim beklentilerimi bu yüden karşılıyor ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZuhalteR -- 29 Mayıs 2008; 17:18:25 >
  • bence oyun daha sakat olamaz di..

okadar cekisme bosa gitti.

1 grafik sakat.
    2 Game play guzel deil..
  • bende gelcem 3-5 gün sonra salı günüden sonra gelcem oyuna,
    beyler buraya yazın yada PM den yollayın bana nicklerinizi oynuyan arkadaşlar
  • Arkadaşlar oyunun Grafiklerine Silk Road ile Eşit diyebiliriz.Oynanana bilirlik bakımından skill açısından pek iç açıcı değil.Benim fikrime gore oyun guzel kotu denemez fakat bizim grup oyunu beğenmediği için oyunu bıraktım oynuyanlara başarılar..
  • cabal veya silk road bu oyundan daha eğlenceliydi.requiem grafikleryle ile kıyas bile olmaz bu oyun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sezyumx

cabal veya silk road bu oyundan daha eğlenceliydi.requiem grafikleryle ile kıyas bile olmaz bu oyun.

bıraq Grafiqi, Hicbir yönden Kıyaslanamaz.
  • aynen ya hero online a çok benzettim bu oyunu nedense , adamın yürüyüşü de metin2 dekine benzio
  • Ana başlığa yazdım buarayada yazam:
    -Grafik L2 ile aynı diyebilirim.
    -Skill L2 deki gibi diyebilirim
    -Dışmekan town tasarımı gene L2 deki gibi
    Ya tamam beleş oyundur,fazla bişey beklemeykte bukadarda basit yapılmazki.
    Cabalda beleş,sadece mod mantığı ile buna fark atar skill konsunda.
    Lvl kas,quest yap,town bas...çok basit bi mantık artı bu.Ama nedense mmoların vazgeçilmezi.
    Daha güzel olabilirdi, bu hali ile 10 üzerinden 5 aldı kendi gözümde
  • bende hiç beğenmedim
  • quote:

Orjinalden alıntı: bluw

bende knight-metin2-wow karışımı bir oyun
    PK yaparken büyük ihtimal ağir kalır bunlar
    ama eğlenceli gibi duruyor :)
    town çekmek için o taşı nereden buluyoruz onuda bilirsek daha güzel olacak

bu oyunla metin2yi kıyaslayan şahsiyetin bennn....
  • genelde beğenilmedi galiba
    başlamasam da olur gibi
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.