Şimdi Ara

Rogue ve mage saçmalığı (PVP)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sonunda druidlerden kurtulduk diye sevinirken başımıza 2397492378 tane cc atan roguelar (eskidende atıyodu ama şuanda dpsi de çok yüksek direk tek atıyor trinket fayda etmiyor)

Slowdan yürütmeyen yere sabitleyen hatta neredeyse tek atan mageler.

Birde paladin belası varda ona hadi neyse diyorum

sizinde başınıza geliyomu bu belalar

• paladinin her spec'i diğer healerların heal seviyesine yaklaşıyor.
  • Paladin kalkan açıp heal atıyor. Mage zaten aşırı mobil üstüne defansif skilller rotasyonu kaçırdığın an bırak mouse nasıl alsa kaçacak yine. Rogue zaten stun atıp sürtünse yine vuruyor bir de dodge evade olayı var. Ha bir de disiplin priest anlatmaya gerek yok. Oynanması zor classlar katılıyorum ama illaki ustalaşırsın. Her sezon zaten aynı şeyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt
    2v2 kesinlikle oynanmıyor rogue varsa ve 2 kolu varsa kaybediyosun yanındakinin çok bir önemi yok hele warrior oynuyorsan geçmiş olsun healerı cc leyip kesiyor self heal diye bir şey kalmadı warriorda

mage desen yürütmüyor adama dps yapamıyosun

paladin dediğin gibi retrisi ayrı protu ayrı tam kesersin bubble atar canı azalır atlar ata gider kenarda kendine heal atar saçma sapan bi denge var
  • kötüçekirgezix kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi warriorda 2 charge bi leap var üstüne execute bi vuruyo executeun vurduğu kadar heallayanmıyo adam sınırsız execute

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt
    warriorda 2 charge yok eğer 2 charge alırsan stormbolt u kullanamıyosun yani cc atamazsın

execute eskisi gibi orantısız vurmuyor şuanda en iyi vuran skill tabi rotasyonunu yapabilirsen mortal strike

leap 45 saniye cd

arenada bahsediyoruz karşındaki magein 2 kolu varsa warriorla top gibi oynar.

Rogue a yetişemiyosun paladinle kafa kafaya giremiyosun mecbur karşı healer a dalman lazım

he bu arada 2v2 rating 1500 3v3 2.1k rbg 2.2k şuanda

wod zamanı 2.7 lere kadar çıkmıştım wotlk zamanından beri warrior oynuyorum tez yazacam artık
  • Roguelar hakkaten çok sıkıntı.. world pvpde de öyle. önceden plate classlara dalmıyorlardı, şimdi elinden kurtulmak imkansız. Blood dk oynuyorum, levelingte ekstra exp gelsin diye açmıştım war mode'u.. sonradan kapamaya üşendim. İtem level 350lerde benimle yaklaşık aynı seviyede rogue gelip, doğru düzgün canı bile açılmadan indirdi. Death strike vurabilsem healleyecegim ama full dodge parry, spell dmg içinde cloak açıyorlar.. yeme yanında yat.

• tosunpasa kullanıcısına yanıt
    benim tanıdığım blizzard bu rogue'u bufflar yaz kenara bak

wodda druidleri bufflıyolardı bfa'da roguelar bela kesildi
  • kötüçekirgezix kullanıcısına yanıt
    Bufflarlarsa hiç şaşırmam, dungeonlarda da sürekli rogue aranıyor. Allah'tan war mode diye bir şey çıkardılar yoksa çoğu class rogueların oyuncağı olacaktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: tosunpasa

Bufflarlarsa hiç şaşırmam, dungeonlarda da sürekli rogue aranıyor. Allah'tan war mode diye bir şey çıkardılar yoksa çoğu class rogueların oyuncağı olacaktı.
    Bir tane dgde aranıyor Tol Dagor, o da 2. bossu rogue ile kesmek daha kolay.Onun haricinde dglerde inanılmaz bir melee düşmanlığı var millet raide bile nerdeyse full range ile girecek.Ne yaptı melee classlar bu kadar nefret ediliyo anlamış değilim.Dk oynuyorum, dgler pvp resmen eziyet.Pug'dan gruba girebilmek için ne ilvl istiyorsa 10-15 fazlan olması lazım ki o zaman bir ihtimal alıyorlar.Hele bu haftaki m+ zorlukları ile 365+ gearla +6 dan fazlasına kimse almayacak

Konu sahibini de bir örnekle destekleyeyim, rated blood dk olarak girdim blood blood yani %30 health + %30 armorlu.Bir tane rogue mahvetti beni ya.Yarıda bıraktım wow porgressten adamı aradım bu ne yemiş ne içmiş diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fluox -- 3 Ekim 2018; 2:15:51 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.