Şimdi Ara

Rogue Company (2020) [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
2
Favori
1.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Web Sayfası:https://www.roguecompany.com/
    Epic Sayfası:https://www.epicgames.com/store/tr/p/rogue-company

Tür: Pvp
    Geliştirici: Hi-Rez Studios.
    Yayıncı: Hi-Rez Studios
    Çıkış Tarihi: 2020
    Fiyat:
    - Starter 49,00 TL
    - Standard 99,00 TL
    - Ultimate 198,00 TL

Rogue Company - Gameplay Reveal Trailer.

Starter

- Nadir Speed Demon Ronin Kıyafeti
    - Destansı Solar Flare Silah Kaplaması
    - Superstar Dance İfadesi
    - Nadir Founder Spreyi

Standard

- Dört Ekstra Oynanabilir Rogue: Phantom, Chaac, Lancer ve Vy
    - Nadir Exterminatin Chaac Kıyafeti
    - Nadir Founder Spreyi

Ultimate

- Dört Ekstra Oynanabilir Rogue: Phantom, Chaac, Lancer ve Vy
    - Nadir Exterminatin Chaac Kıyafeti
    - Destansı Night Koşucu Lancer Kıyafeti
    - Nadir Chalked Spreyi
    - Destansı Leg Day Dance İfadesi
    - 1.500 Rogue Buck
    - Nadir Founder Spreyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 24 Mart 2021; 4:49:33 >

• alpha kayıtları başladı
    https://www.roguecompany.com/
  • Bu güzel oyunu insallah batırmazlar
    Tutar ama ..
    Gameplayi güzel..
    Oynanır fena. Sistemim yetmeyebilir :(
  • animalmtr kullanıcısına yanıt
    yapımcı hirez pek tutacağını zannetmiyorum
  • Bu oyun F2P olmayacakmıydı
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Drop olan Twitch yayınlarını izleyerek oyuna erişim sağlayabiliyorsun. Onun dışında beklemek istemiyorsan paketli versiyonları (tüm karakterleri açan paketler) alarak oyuna tam erişim sağlayabilirsin. Ayrıca bu Twitch yayınlarını izleyerek oyuna erişim sistemini her kim ilk bulduysa lanet olsun ona. Bütün Free To Play oyunlar yapmaya başladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuna erişmek isteyenler aşağıya bırakacağım siteye kaydolarak ücretsiz keyini alabilirler. Keyler, Epic Games üzerinden etkinleştiriliyor.
    https://eu.alienwarearena.com/ucf/show/2138494/boards/contest-and-giveaways-global/Giveaway/rogue-company-free-edition-key-giveaway
  • Rogue Company Free Edition Key Giveaway
    https://eu.alienwarearena.com/ucf/Giveaway

Verilen keyi Epic Games'den aktif ediyorsunuz.
  • Fazladan key olan varsa verebilir mi ya? Denemek istiyorum güzel bir şeye benziyor

• Bu keyler sadece pc için mi?

• Epicte kupon var standart 39 liraya geliyormuş. Fakat bu oyun zaten bedava olmayacak mıydı? Bunlar ne için para istiyor anlamadım. 4 karakter falan diyor bu karakterleri oyun içinde açamayacak mıyız?
  • Oyunu ücretsiz bir şekilde oynayabiliyorsunuz. Bunun için de erişim keyleri gerekli. Keyleri, drop olan Twitch yayınlarını izleyerek veya key dağıtan bazı sitelerden elde edebiliyorsunuz. Ücretli versiyonları ise zaman kaybetmeden tüm karakterleri açmak ve skin elde etmek için alınabilir. Bunun dışında karakterleri, oyundaki görevleri yaptıkça elde edeceğiniz para birimi ile açabilirsiniz; tıpkı Valorant'taki gibi.

• mrF_T kullanıcısına yanıt
    Paketlerin bir esprisi yoksa almam oynamamda. Çıkınca bakarız. 4v4 bana az geldi ben az kişiyle böyle aksiyon oyunlarını sevemiyorum. Bakalım çıksın görürüz nasılmış. Battle royale falanda eklerler belki ileride :)
  • mrF_T kullanıcısına yanıt
    Valorant yapti, 2 milyonu gorunce tabi tum sirketler uygulamaya basladi fakat hicbiri onun kadar populer olmadi. Yine de uyguluyorlar iste.. tek guzel yani droplar seri dusuyor. 1 saat actim telefondan koydum kenara baktim dusmus. Hyperscape de ilk 10dk da dusmustu falan. Valo uzun surdu baya.

• oyunu indirdim bir gireyim dedim unable to connect deyip duruyor, ne o free edition oldugu için mi oynatmıyorlar acaba

bakım varmış sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 23 Temmuz 2020; 13:33:53 >
  • yayıncılar oynamıyor diye kimse sallamamış oyunu. valorant'dan daha güzel.
  • Oyunu ps4 e aldık. Oynaniş videolarda gözüktüğü gibi gayet zevkli. Ama malesef oyun ilk açıldığında login bile olurken cok uzun süre bekletiyor. Yine oyunu başlatırken de uzun süre bekletmesi vs başka bir dert. Dün bir oyuna herkes karakter seçemeden silahsız olarak girdik. Oyunu tamamen kapatmadan oyundan da çıkılamıyor. Herkes öyle komik vaziyette kaldı. 😅
    Bir başka konu crosplayin kapatılamaması ki heralde yeterli oyuncu sayısı olmadığından mecbur tutuyorlar crossplay oynamaya. Yani sonuc olarak oyun güzel ama bu saydığım vb sebepler çok can sıkıcı. Düzeltirler heralde ama sanırım gaza gelip biraz erken aldık oyunu.

• oyunu 3-4 el oynadım, karakter seçim sonrasında gelen animasyon dışında %100 çöp oyun.

30-40 frag kasmak istiyorsanız, en baştaki makinalı adamı alın 2li shotgun + deagle yapın. önünüze kalkan koyun objective de çıkıp çıkıp vurun. %25 armour u almayı da unutmayın artık ölümsüzsünüz

karakterler arasında denge yok. oyun görünüş grafikler vs itibariyle buram buram ben mobil oyun kalitesinde konsol oyunuyum diyor. oynanış animasyonlar vs tırt. pc de bunu oynayacak adam olmaz şu beleş dagıtılan keylerde millet hevesini alınca pc de oyuncu sayısı max 500 ü geçmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 24 Temmuz 2020; 20:20:28 >
  • Acaip eğlenceli ya Daha önce bahsettiğim sorunlarda da güzep gelişmeler var. Daha da iyi olacaktır. Ps4 te oynamak isteyen varsa ekleyebilir. KabuneTR

• Elinde ps4 eu keyi olan varda epic key ile takaslayabiliriz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.