Şimdi Ara

Rockstar önerinizi istiyor TR DİL DESTEĞİ EKLEMELERİ İÇİN ÖNERİDE BULUNALIM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
2.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rockstar önerinizi istiyor TR DİL DESTEĞİ EKLEMELERİ İÇİN ÖNERİDE BULUNALIMhttps://www.rockstargames.com/newswire/article/61639/GTA-Online-and-Red-Dead-Online-Updates-Coming-Soon?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=gtaordo-updates-07242020&utm_content=newswire

https://www.rockstargames.com/reddeadonline/feedback

feedback-suggest
    other feedback
    general feedback

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HIGHER -- 24 Temmuz 2020; 18:10:16 >

• Dear Rockstar family,
    I have supported and recommended almost all the games your company has made.I want to you add Turkish to your game languages as well as myself and as all players who always support your games in this country.Your superior success at the open world games is palpable and these kinds of games have incredibly enjoyable dialogue.We expect your support from you in order for your games to be more understandable and more supportive in our country.
    Best Regards.
    Emre
  • Ben buraya çok yazdım. Feedback kısmında farklı kategoriye yazdığında lütfen bizimle ilgili geribildiriminizi paylaşın diyorlar.
  • Dear Rockstar family,
    I have supported and recommended almost all the games your company has made.I want to you add Turkish to your game languages as well as myself and as all players who always support your games in this country.Your superior success at the open world games is palpable and these kinds of games have incredibly enjoyable dialogue.We expect your support from you in order for your games to be more understandable and more supportive in our country.
    Best Regards.
    Emre
  • Bir umut yazalım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nereye yazacağız bu arada hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: grihokkabaz

Nereye yazacağız bu arada hocam
    https://www.rockstargames.com/reddeadonline/feedback

feedback-suggest
    other feedback
    general feedback
  • Bin tane kişi gönderse istek bence dikkate alınır şimdi olmasa bile gelecekteki oyunlar Türkçe gelebilir.
  • Pek ipleyeceklerini sanmıyorum ama bende yazdım bir şeyler ingilizce.
    Sadece RDR2 için değil GTA 5 içinde bir konu açın bari. Buna öneri isteyen onada ister bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Meraxes.

Pek ipleyeceklerini sanmıyorum ama bende yazdım bir şeyler ingilizce.
    Sadece RDR2 için değil GTA 5 içinde bir konu açın bari. Buna öneri isteyen onada ister bence
    GTA 5'in TR yaması var hocam. Online'da da bir tek heist görevlerinde sorun yaşanır.
    Ben online için farklı önerileride bulundum toplam 7-8 tane.
  • HIGHER kullanıcısına yanıt
    Ben Resmi Türkçe çıkmamış oyunları genelde alıp oynamam yani yama kullanmam. GTA 5 benim için istisna oldu ve almıştım, haliyle kütüphanemin düzenini bozmaması için resmi türkçe desteklenmesini isterim oyunun Ayrıca yama güncelliğini yitirdiğini düşünüyordum. Devamlı güncellenen bir oyunun son sürümünde o yama hala çalışıyorsa valla helal olsun yapana

Onlinesinde de senaryolar var onlarda türkçe hoş olurdu. Hoş o kadarda ingilizceden anlamıyor değilim, anlıyorum çat pat ama işte kendi dilin gibi olmuyor.
  • oyunu zaten bitirdik türkçe gelmesine gerek yok
  • .Meraxes. kullanıcısına yanıt
    En son versiyona kadar güncellendi sürekli hocam ancak online girilmiyor. Ben denemedim ama girmeye çalışan arkadaşlarda hep hata vermiş. Online girerken mod/yama gibi şeylere izin vermiyormuş oyun. Hatta bu yüzden ban yediğini söyleyenler var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    bu arkadaş bitirmiş beyler mail atmayın
  • Sadece RDR2 değil genel bir TR dil desteği lazım. GTAVI geldiğinde misal TR destekli gelse güzel olurdu. En azından altyazılı olarak. Öneri sunarken Witcher serisi, Cyberpunk gibi devasa olup resmi TR desteği sunan oyunlardan örnek vermek gerek.

• 2 hesabımdan attım önerileri, hadi hayırlısı bakalım :)
    teşekkürler böyle bir konu açtığınız için
  • Yıl olmuş 2020 hayla genel yama destekleri yok. Her ülkeye göre yama olması lazım artık oyunlarda. Tabii ki türkçe dublaj şart değil. Dublaj apayrı bir konu. Ayrıca ingilizce ses ve türkçe altyazı olunca hangi kelimenin ne anlama geldiğini zamanla anlıyorsunuz.
    Bir de oyunları durdurup sürekli translate etmek sevmediğim bir şey. Akıcılığı bozuyor.
    Feedback için de feed back yapmalarını beklemiyorum bile.

• Atalım bakalım.
    Ama hala anlamıyorum Türkçe altyazi çok çok ucuza geliyordur bu firmalar için istediği kadar az satsın her türlü parasını çıkarıyor neden eklememekte bu kadar ısrarcılar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • boşuna göndermeyin arkadaşlar, şimdi burada bir grup avel çıkıp, Türkçe yamayı şikayet eder. bunlar Türkçe yama istiyor hebelehubele

• attık bakalım inş. bir gelişme olur
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.