Şimdi Ara

Rocket riot bizde niye çalışmıyor ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aynı şey unlockla hayatın degisir 520 de modern combat 4 temple oz temple 2 subway moliplayer filan kurdum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExcellentJob

Aynı şey unlockla hayatın degisir 520 de modern combat 4 temple oz temple 2 subway moliplayer filan kurdum

ilomilo ve rocket riot kurdum gayet akıcı çalışıyor. ama temle run oz kasılıyor son derece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

quote:

Aynı şey unlockla hayatın degisir 520 de modern combat 4 temple oz temple 2 subway moliplayer filan kurdum

ilomilo ve rocket riot kurdum gayet akıcı çalışıyor. ama temle run oz kasılıyor son derece.

Dark forestde kasıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

quote:

Dark forestde kasıyor

mağazada Knight muffin var oda zevkli hemde 512 mb ram desteği var.ama kasım kasım kasılıyor .güncelleme gelse para verip alacam.
  • android telefona geçeceğim ama bu oyunu da oynamayı çok istiyorum. Dedim bari PC için alayım. onda bile TR de yok. nasıl alabilirim bu oyunu. işin üzücü yanı ios için bu yunu çıkartmışlar ama android için çıkartmamışlar. hani olsaydı bari telefonda oynardık. Var mı bilgisi olan? marketi bilgisayarda abd yaparsam bir sorun olur mu ve nasıl abd yapılır market , paypal ile alış veriş yapılır mı gibi sorularıma yanıt verecek arkadaş aranıyor.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.