Şimdi Ara

Rocket League xbox 360 Kumanda Sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim ;

Şu an elimde 1 tane xbox360 kablosuz oyun kolu var ve ben bunu kendi bilgisayarımı takıp rocket league i bu kolla oynamak istiyorum. Bu yüzden kolu bilgisayara bağlayıp microsoftun sitesinden gerekli driver'ları yükledim ama ne hikmetse hiç bir şekilde oyunlarda kol görünmüyor. Normalde tek ışık yanması gerekirken ortadaki xbutonu 4 ışık birden yanıp sönüyor. İnternette araştırdım wireles alıcı aparatıyla oluyormuş ama ben direk şarj için kullanılan kolu bağlayıp onuda pcye bağladım. Aslında pc kolu görüyor sorun oyunların görmemsi. Eğer aranızda daha önce benim gibi bu sorunu yaşayıp ve çözen biri varsa lütfen yardım etsin.

Şimdiden Teşekkürler.

• Bende kablolusu var. Takınca çalışıyor. Oyunla ilgili olacağını zannetmiyorum. Belki oyun ayarlarından gamepad kapalıdır.

Zaten iyi oynayanlar klavye mousela oynuyor diye biliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdiye kadar hep klavye ve mouse ile oynadım ama merak ettim nasıl oynanıyor diye ama ondada sorun çıktı
  • ben de kablolusu var tak çalıştır driver yüklemedim. kablosuzlar için kablo aparatı satılıyor diye biliyorumbir araştırın. oyunda gelişmek istiyorsanız da klavye mousedan kurtulun çünkü hareket kabiliyetiniz kısıtlı. hiç bir profesyonel oyuncuyu kkavyeyle oynarken göremezsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • batuhan06x kullanıcısına yanıt
    Usb kablo aldım ama bilgisayara bağlayınca aygıt yöneticisinde görünüyor ama rocket league de yada herhangibir oyunda kontrollerı göremedim x butonunun etrafındaki ışıklarda sürekli yanıyor aklıma herhangibir çözümde gelmedi windows update vs yaptım ama çözemedim sorunu
  • Phodran kullanıcısına yanıt
    cihaz orjinal olmayabilir. eğer internet üzerinden aldıysanız %90'ı çakma satıyor.

edit: attığım foto gibi tek bir ışık yanar orjinallerde.
    Rocket League xbox 360 Kumanda Sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuhan06x -- 23 Haziran 2018; 0:41:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhan06x

cihaz orjinal olmayabilir. eğer internet üzerinden aldıysanız %90'ı çakma satıyor.

edit: attığım foto gibi tek bir ışık yanar orjinallerde.
    Usb kabloyu internetden aldım sadece o kadar araştırdım sorun olmasın diye iade edicem önerdiğiniz kablo varmı yoksa direk wirless adaptörmü alim sorunsuzmudur
  • Phodran kullanıcısına yanıt
    kablosuzlar hakkında bir bilgim yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.