Şimdi Ara

Rocket League [ANA KONU] (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
884
Cevap
21
Favori
38.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O zaman diyecek bir şey yok hocam :D keylerin takas limiti var mı? Steame para yüklersem almayı düşünebilirim :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok hocam bildiğim. Benim hemen her gün bir sürü takasım oluyor gerek key gerek item. Hiçbir sorun olmuyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • VR_27 kullanıcısına yanıt
    Limit derken gün olarak limit

• Hocam yüzlerce key değeri olan itemler var. Limit olsa onlar alınamaz. Zannetmiyorum açıkçası

Yanlış anladın hocam. Gün derken key alınca 7 gün takası engelleniyor. Onu soruyorum yoksa öbür türlü limit yok zaten :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moonlight Kiss -- 11 Temmuz 2017; 7:36:3 >
  • Ha şimdi anladım :) Benim keylerden vereceğim hocam :) Onlarda gün yok. Ben arkadaştan sonra alırım :) Bu arada Hellfire patlaması çok hoşuma gidiyor. Biraz daha düşse de alsak. Bu güncelleme ayağına 20xx fiyatları inanılmaz düştü. 32-33 Keyde 22-23 keye düştü. 20 Keye de alınabilir şu an hatta 20xx. Ben Scorer Sertifikalıya 35 key vermiştim. Şimdi 25 Key civarı yapıyor. Kötü oldu :)
    Hocam gol patlaması demişken var ya çok kötü kaçırdım ilk çıktığında 2 nitroya alacaktım. Adama yazdım senden öncekine sattım dedi. İçim acıdı :D 30 saniye önce eklesem ben alcaktım belki. Key fiyatını söyleyince satan da şaşırdı baya :D

• Nasıl 2 nitroya gider ya. Adam hiç bakmamış mı piyasasına nasıl öyle ilan açmış. Bu arada aldım DLC yi :)
    arkadaşa hayırlı olsun dlc :D hocam bu heatwave ile mavi draco uygun kaç keye alınır sizce?

• Heatwave ın normal piyasası 16 görünse de 14 e dahi alınabilir. Kasa açmak isteyenler key için satabiliyor. 15 e de satanlar var zaten hocam. Draconun Gökyüzü Mavisi 45-50 Key civarı idi. Çok pahalı hocam. Spiralis Sky Blue (3K) veya Chakram Sky Blue (2K) tavsiye ederim. Onun kadar güzel olmasa da gayet güzeller :) Yazdığım fiyattan 1 er key daha ucuza da bulunabilir.
    Spirallis de güzel gözüküyormuş. Dracoyu 24-27 key arası satıyorlar şu sıralar :D daha ucuzlarsa bekleyim diyorum. Yeni bir kasa çıkınca eskileri alırım artık :D ilk çıkışında öbür itemler düşüyor birden. Ne zaman çıkarsa artık

• Çok iyi düşmüş fiyatı. 2 Hafta önce 45-50 keydi. Bu arada Apex muhteşem bir jant. Hele Titanyum Beyazına bittim de 100 keyden fazla :) Onun Sky Blue su da oldukça güzel. 20 key civarı. Düşse de biraz alsak :)
    Güzeller de pahalı veriyorlar. Önümüzdeki maçları kaçırmamak lazım şansımıza izlerken düşer belki :D boostlardan da cold fusion baya hoş duruyor boşta key kalırsa ondan da almayı düşünüyorum :D

• Cold Fusiona bakmamıştım harikaymış. Çok hoşuma gitti. Normalde Yıldırım kullanıyorum da bu onun daha bol ışıklısı daha hoşuma gitti. 3 Keye bulurum gibi. Bakim bi alayım az daha izleyeyim de

Ekleme: 3 e pek çok kişide var. 2 yi zorlayacam :D
    Ekleme 2: Beklemedim aldım 3 e harikaymış :D Sesi biraz garip ama görüntüsü çok güzel :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VR_27 -- 11 Temmuz 2017; 18:45:15 >
    Hayırlı olsun :D Ben hexphase kullanıyorum şu sıralar. Güzel diye laby almıştım 3 keye beğenmedim yarın biri 4e alcak keylerinin 1 günü kaldı. Ben de cold fusion alırım belki :D heatwave, mavi draco, cold fusion aldım mı tamam :D 20-21 key var şu an draco için bir şeyler al-sat yapmam lazım. Sandıklardan da millete ne güzel şeyler çıkıyor ben 6-7 tane sandık açtım hep çöp çıktı :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moonlight Kiss -- 11 Temmuz 2017; 19:7:9 >
  • Hocam 2 ayrı kişi gördüm 60 kasa açan. Toplasan 20-30 key bile etmeyecek item düşürebildiler ancak. İkisi de sadece 2-3 kere gördü Gol Patlamalarını 60 kasada... Denenecek gibi değil bence şu an :) Heatwave demişken Scorer Sertifikalısını kullanıyordum. Bugün arkadaş denemek için istedi. Geri aldığımda istatistik sıfırlanmıştı.500 den fazla golüm gitti kılıftaki. Sinirim bozuldu. Arkadaş kullansın diye 20xx i verdim ona. Yoksa Hw yi satıp 20xx i kullanıp hellfire alacağım da olmuyor şimdilik

• takasları nasıl yapıyorsunuz acaba? steam markette rl itemleri yok da.

@hellmr59

@VR_27
  • ZacDoUrden kullanıcısına yanıt
    www.rocket-league.com/trading

Üye olun Steam hesabınızı bağlayın. Kişileri oradan ilanlara bakarak ekleyin hocam. Siz de ilan açabilirsiniz ayrıca alım satım için

Hocam araba çıksa o da yetecek ama dediğin gibi mantıklı gözükmüyor :D İstatistik sıfırlanmasa iyiymiş. Sub zero da baya güzel. Hellfiredan daha ucuzdu sanırım o. Hellfire fiyatları da çok uçuk :D 35-40 key isteyen de var. 100keyden fazla eden item isteyen de var. Zaman olsa da sürekli takip edebilsek aslında çok daha ucuz alabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VR_27

www.rocket-league.com/trading

Üye olun Steam hesabınızı bağlayın. Kişileri oradan ilanlara bakarak ekleyin hocam. Siz de ilan açabilirsiniz ayrıca alım satım için

teşekkürler hocam.site resmi site mi acaba?
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.