Şimdi Ara

Rocket Dog'u ekranın ortasına alma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu konu başka yerlerde açıldı mı bilmiyorum (Aramada karşılaşmadım)

Rocket Dog'la ilgili birkaç nacizane sorum olacak:

1-) Bu Rocket Dog programını açtığımızda ayar olarak sadece yukarı-aşağı ve sağa-sola yerleştirmeyi destekliyor.

Bu menü sistemini ortaya koymamız mümkün mü acaba?

2-) Rocket Dog'un en güzel özelliği şıklığı ve kolay kullanımı. Hem ben hem eşim ve çocuklar rahatça kullanabiliyoruz. Sürükle bırak o kadar.

Masaüstümüzde Rocket Dog'dan birkaç tane kullanabilir miyiz? ( örn; hem sağda hem solda...vs)

3-) Rocket Dog'da 2.soru mümkün değilse, o işlemin mümkün olduğu eşdeğer bir program var mı acaba?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

• Rocket'e artı başka bir dock programıda kullanabilirsin.Ortaya da alabilirsin ama nasıl olduğunu unuttum.Ayarları karıştır birşeyi arttırıp azaltıyordun.
  • rocketdockta ekranın tam ortasına alman mümkün değil diğer dock programlarındada mümkün değil.... Programın amacı zaten dock görevi görmek ve mantığı macos işletim sistemlerindeki dock ile aynı görevi görmek... hızlı kısayol programı değildir... Objectdock kullan, 1 den fazla dock ekleyip sağını solunu, yukarısını aşağısını kullanabiliyorsun, yatay dikey docklar oluşturabiliyorsun... evde değilim geçince ilgili programla ilgili bir video yapmaya çalışırım.... yada önizlemelerle anlatırım...
  • @ KeShhh® teşekkürler. Özelden yolladığın video işimi gördü. Benim maksadım masaustunu gırtlağına kadar doldurmak değil bu arada
    Ne kadar sade o kadar iyi yani bu yöntem de işimi gördü teşekkürler tekrardan...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.