Şimdi Ara

*** Rockchip RK3288 Cihazlar Bölümü *** Artık satışta !!! (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.035
Cevap
23
Favori
70.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • wasser ın bir romunu yükledim. cihazda hiçbir sorun olmamasına rağmen youtube explorerdan yada uygulamasından girip video açtığımda videoları resmen slowmotion gösteriyor. ayarlardan baktım çözemedim. varmı sebebini bilen?
  • MK903V RK3288 Quad Core 1.8GHz Android 4.4 Mini TV Box

Bu cihazla neler yapabileceğimi nereden öğrenebilirim ? Salı gibi elime geçecek.

"http://www.geekbuying.com/item/MK903V-RK3288-Quad-Core-1-8GHz-Android-4-4-Mini-TV-Box-Dongle-Stick-HDMI-HDD-Player-2G-8G-2-4G-5G-WIFI-Bluetooth-4-0---Black-332518.html "

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONIONBUD -- 10 Ocak 2016; 16:14:30 >
  • esode E kullanıcısına yanıt
    Setcpu gibi programlarla işlemci cpu üst seviyesini biraz indirmeyi dene hocam..
    Sanırım bundan yapıyor...
    Cihaz 4k video oynatsın diye cpu hızı yukarı çekilmiş bunuda işkemci kaldırmıyor...

Bende de oldu hem 5.1 beğenmedim...
    Geri beelinkin 4.4.2 orjınal sürümüne geri döndüm...
    Zaten oyun oynanmıyor arada bir film ve youtube izliyorum...
    Başka da bir iş gördüğü yok benim için...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ONIONBUD kullanıcısına yanıt
    freaktab.com adresinden tv box unuzun ayar ve romları ile alakalı epeyce konu bulabilirsin...bakmanı tavsiye ederim...

• Windows tv box kullanan oldumu androide göre nasıl.
    Artısı eksisini söyleyebilecek var mı?

• Teşekkürler BayÇınar.Görünen o ki, NetFlix le de tvbox ı kullanabileceğim.Doğru değil mi ?
  • http://www.aliexpress.com/item/Fanless-Barebone-Mini-PC-Thin-Client-4K-TV-Box-X-Z3735F-1-33GHZ-Support-full-screen/32531100755.html

bu aletten sipariş verdim. Bakalım nasıl çıkacak... Kodi performansını merak ediyorum...
  • Tiésto kullanıcısına yanıt
    Windowslu tv boxları bende merak etmekteyim...
    Daha önce androidli tv box kullandıysanız buradan karşılaştırmalı olarak yazmanızı rica ediyorum.
    Hayırlı olsun...

• http://www.aliexpress.com/item/High-Carbon-Fiber-Compound-Material-Micro-Computer-With-CPU-AMD-E240-1-5Ghz-2G-DDR3-Ram/2041408772.html

http://www.aliexpress.com/item/MINIX-NEO-X8-H-4K-Android-Smart-TV-Box-2-0GHz2G-16G-2-4G-5GHz-WiFi/2051933345.html

yukarıdaki iki cihaz da elimde mevcut. Şu an mini pc üstüne openelec kurdum ve sorunsuz olarak kullanıyorum.

yeni gelecek cihazın üstüne kodi kuracağım birde plex kurup Fransa lokasyonlu sunucumdan online film izlemeyi deneyeceğim :)

bakalım neler olacak...

• Beyler bir sorum olacak, beelink r89 marka tvbox var. Kasmaya başladı, güncel sürümü nasıl yüklerm hangi fw sorunsuz? Birde torrent dl yaparken dizini hddyada usb olarak gösteremiyorum. Rootlu ne yapmam gerekiyor destek olabilir misiniz?

• racerant kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba,
    Dün bu cihaza nasıl fw yükleneceğini sordum ama kimseden cevap alanmadım. Wasser in yenı fw indirdim. Cihazınm r89, img dosyasını cıkardım bunu nasıl yükleyebilirim? Sd karttan yükleme yöntemi olmuyor mu? Bilgi verebilirsen cok sevinirinmç
  • İlk sayfadaki dosyaları imndirin oradan kuracaksınız...
    Pc ye bapkayıp...
    Download a almak için tv boxun kulaklık girişinin içinde buton var ona iğne gibi birşeyle basılı tutun...
    Pcde driver yükleme ekranına gelecek...
    Yüklenmezse manuel driverkeri yüklersin

• Son romları beğenmedim. Bence cihazı formatlayin.

• Dün benim emektar Beelink R89'a Ubuntu kurdum, maalesef yavaştı.

• Sanırım rk3288 az olan popülerliğini de yitirdi. Bu akşam bende wasser 3.0.5 i kuracağım. Wasserin dediğine göre root unroot opsiyonu var romun. Bu sayede rootlu diye kullanamadığım digitürk ve dsmart blu aboneliğim çalışır diye düşünüyorum. Sırf bu nedenle windows çalıştırabilen mediaplayerlara gözüm kaymıştı. Oysa sahibi olduğum 2 adet beelink r89 a hayranım.

link ve açıklama için
    http://freaktab.com/forum/tv-player-support/rk3288-devices/beelink-3288-devices/507181-new-lollipop-wasser-firmware-for-beelink-r89

• quote:

Orijinalden alıntı: hodoras

Sanırım rk3288 az olan popülerliğini de yitirdi. Bu akşam bende wasser 3.0.5 i kuracağım. Wasserin dediğine göre root unroot opsiyonu var romun. Bu sayede rootlu diye kullanamadığım digitürk ve dsmart blu aboneliğim çalışır diye düşünüyorum. Sırf bu nedenle windows çalıştırabilen mediaplayerlara gözüm kaymıştı. Oysa sahibi olduğum 2 adet beelink r89 a hayranım.

link ve açıklama için
    http://freaktab.com/forum/tv-player-support/rk3288-devices/beelink-3288-devices/507181-new-lollipop-wasser-firmware-for-beelink-r89

Hocam dsmarti acabildiniz mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu tv box güncelliğini nedense çabuk yitirdi...
    Şu tv boxlara dokunmatik oyunları oynayabileceğimiz keşke bir kumanda vb birşey olsa...
    Ne güzel olur...
    2 tane mele f10pro ve deluxe modeli aldım olmuyor.transsmart kumanda aldım oda olmuyor...
    Tv box sadece youtube ve film izlemek için kullanıyorum...
    Yeni serilerde bu sorun çözüldü mü bilmiyorum ama çözülürse on numara o zaman olur...

• Showbox uygulmasında part lı filmleri izlerken ilk partta sorun yok alt yazı cıkıyor ancak ikinci parta geçtiği zaman alt yazı cıkmıyor. Mx player kullanıyorum.
  • Bu arada wesser android 6.0 için rom yayınlanmıs deneyen oldumu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: corwen

Showbox uygulmasında part lı filmleri izlerken ilk partta sorun yok alt yazı cıkıyor ancak ikinci parta geçtiği zaman alt yazı cıkmıyor. Mx player kullanıyorum.

Server 3 deneyin.Server 1 arıza veriyor zaten. Server 8 ise partlar halinde. Torrent linki varsa ben genelde indirip seyrediyorum. 50mbit ile birkaç dakika alıyor sadece. Part olan filmlerde altyazinin diğer partlarda olmaması normal. İlk parta göre yükleniyor zaten.

• 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.