Şimdi Ara

Rock Band 4 [PS4 ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
4
Favori
8.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rimmt

Rock band 4 u davulu gitarıyla en uygun nereden alabilirim? Amazona baktım shipping ve vergiyle korkunc sisiyor.

Ancak 2.el ürünlerde bulabilirsin, yada amazon un yılbaşı, blackfriday kampanyalarını filan takip etmen lazım. 2 ay önce filan düşünseydin çok iyi fiyatlar bulabilirdin.
  • Rimmt R kullanıcısına yanıt
    Yurtdisindan alma disinda bir secenegin yok hocam ama davullarinda cok sorun ciktigi icin eski firma ile anlasmalarini bitirdiler. Indirimde gordugun setlerde genelde eski firmanin yaptiklari oluyor. Tavsiyem Amazondan 2 gitarli Guitar Hero Live setini alman 40 euroya (Rock Band 4 ile calismiyor gitarlar) ya da Rock Band 4 icin eski bir ikinci el PS3 icin guitar hero 3 veya 5 gitarini alip rock band 4u us psnden digital alman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuak29 -- 11 Şubat 2017; 11:49:16 >
  • Gitardan cok davulları icin almak istiyorum dolayısıyla gh live hic uymuyor bana. Ps3 gh davulu alsam rock band 4 ps4 ile calistırabiliyor muyum?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rimmt R kullanıcısına yanıt
    Çalıştırabiliyorsun bir sıkıntı olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay be. PS3 deki guitar hero 2 gitarim ve davulumu ps4de rb4de kullanabileceksem rivalsi alayım. Eski parcalara ulaşma söz konusu değil sanırım, sadece onları önceden alanlara yapılan bir hizmetti.

Oyunu alacak olan varsa ortak alabiliriz bu arada.

• Arkadaşlar Çift hak olarak Rock Band 4 mevcut ve aynı üyelikle Mad MAx var. İkiside Çift hak. Extra olarak Rock Band 4'de bir paket daha var ama adını tam hatırlamıyorum. İsteyen arkadaş varsa uygun yollu vereceğim pm atabilir
  • Rock Band Rivals - Update | PS4

• batuak29 B kullanıcısına yanıt
    Yeni gitar davul ne zaman çıkacak? Tr de ne sıfır ne 2. el bulunmuyor olanlarda ateş pahası amazon.de var ancak ürün yollamıyor.Rock band neden Tr ye destek sunmuyor? Bi aksesuarı bu zamanda alamamak garip
  • boras06 kullanıcısına yanıt
    Yeni gitar ve davul cikti fakat Turkiye'de Rock Band 4'un hicbir versiyonu satilmadi. Ben PS3 icin aldigim eski Guitar Hero 3 ve 5 gitarlarimla oynuyorum Rock Band 4u. PS3 icin alinan gitarlarin cogu PS4de Rock Band 4 ile kullanilabiliyor. Onlari ikinci el bulmaya calisin. Guitar Hero Live gitari calismiyor Rock Band 4 ile.
  • oyun var da oyunda doğru düzgün müzik yok ki, saçma sapan 70-80 yılların müzikleri güncel bir kaç tane müzik o kadar. oyun oynamak için para veriyoruz üstüne müzikler içinde para veriyoruz. çok saçma sistemi var
  • Merhaba arkadaşlar.Ben davul seti 2.el buldum bitane.Almak istiyorum.PS4 üm var.PS3 te bulunan warriors of rock vs. gibi oyunlar psn de var mı? Davul setini alsam ne oynayabilirim PS4 de?
  • Konuyla ilgilenen kalmadı mı yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vibrant

Konuyla ilgilenen kalmadı mı yahu

şarkılar hep ücretli, bi yere kadar para verilir. Astı astarını geçiyor. Elimdeki rb4 ü, gitarı ve aldığım müzikleri satacam. guitar hero daha iyi.
  • Vibrant kullanıcısına yanıt
    Bu nesile sadece 1 tane guitar hero oyunu çıktı o da live. Onun dışında guitar hero oyunu yok. Ps3 için çıkan davul setleri ps4 te kullanılabiliyor. Ps4 te davulu kullanabileceğin tek oyun rock band.

• TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    Aslinda gh 3 ve sonrasindaki serileri davulla oynamak isterdim.Ama Ps4 te mumkun degil sanirim.Bi tane alt jenerasyon konsol x360 ps3 gibi birsey almak lazim sanirim

Aynen başka türlü oynayamazsınız

• TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    Rockband 4 e eklenti paketi gelmiş sanırım ücretsiz olarak doğru mudur? Birde Ocak 2017 de AC-DC ve Şubatta Rockband 2 genişleme pakedi gelecekmiş, ama ücretleri yazmıyordu psnde.
    Geçen sene ekim ayında genişleme paketi geldi ama 30 $ fiyatı vardı. Onun haricinde gelen ya da gelecek olan var mı bilmiyorum.

Daha fazla eklenti paketi gelmeyecek. Artik bir iki dlc cikiyor her ay. En son gelen Rivals adli expansioni indirimli alabilirsin us psnde indirime girdiginde.
  • Peki arkadaşlar hangis davulu tavsiye edersiniz? Kullanılmış satılan PS3 davul setlerinden gitar hero ya ait olanda 3 davul + 2 zil var.Band Hero da 4 davul var.Rockband de aynı şekilde.

Açıkcası eğer biraz biraz ritim tutmayı,davul kullanmayı öğrenebilirsem elektronik davul alıp, öğrenmeye başlamayı düşünüyorum.Fakat öncesinde, oyunlar yoluyla hem eğlenip hem kendimi test etmiş olacağım ucuz yollu

Bu şekilde bakınca zil olmayan setler sanki eksik mi kalıyor?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.