Şimdi Ara

Rock Band 4 [PS4 ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
4
Favori
8.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de giremedim diger oyunlardan ama online beklenirken gelmedi. Brutal mode diye en zor seviyeYI getirdiler, fallout 4 kiyafetleri geldi, leaderboards geldi baska da kayda deger birsey yok aslinda. Rock Band 3'un exportu icin hala bekleniyormus o gelene kadar da girmeyecegim. Gelecek hafta Guitar Hero Live gelicek amazondan onu bekliyorum

http://www.harmonixmusic.com/blog/rb4-dec-update-ongoing-updates/
  • batuak29 B kullanıcısına yanıt
    Benimde elimde şu an rb ekipmanı olarak sadece gh baterisi var. Hem her zaman çalma şansım olmuyor hem de kurmaya useniyorum Kardesimde gitarlar duruyor onları almaya gitmeyi de useniyorum

Gerci gh live oynadiktan sonra rb çok yavan kalıyor. Konusunda gh tv ye baglanamiyorum diyenler var ama ben oyunu çıktıktan 1 gün sonra aldim. 15 gün oyuna giremedim zamanım yoktu. Onun dışında hergün girip 2-3 şarkı calmisimdir. Hiç bağlantı problemi yaşamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

Benimde elimde şu an rb ekipmanı olarak sadece gh baterisi var. Hem her zaman çalma şansım olmuyor hem de kurmaya useniyorum Kardesimde gitarlar duruyor onları almaya gitmeyi de useniyorum

Gerci gh live oynadiktan sonra rb çok yavan kalıyor. Konusunda gh tv ye baglanamiyorum diyenler var ama ben oyunu çıktıktan 1 gün sonra aldim. 15 gün oyuna giremedim zamanım yoktu. Onun dışında hergün girip 2-3 şarkı calmisimdir. Hiç bağlantı problemi yaşamadım.

Kullandiginiz modem ve servis saglayaciniz nedir acaba ? Gerekirse modem degisecegim sirf GHTV girebilmek icin.

• TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    Rock Bandin en guzel tarafi eski gitarlarla calismasi bir de onceden aldigim 15e yakin DLC vardi onlari calistirmasiydi. Online gelene kadar cok bir yenilik sunmayacak RB4. Guitar Hero almak hic aklimda yoktu da Black Fridayde $65a dusunce fiyati amazondan getirtmek cazip geldi
  • ScRyedd kullanıcısına yanıt
    Hocam servis sağlayıcım Superonline. 50 mb tarifeyi kullanıyorum. Modemim Huawei. Seri no su 235 yada 253 tu sanırım. Ps için ayrı port açık ve dmz aktif.

Avrupa bölgesi psn lerde gece 2 gibi yeni güne geciyor. O ara 1-2 kez attığı oldu. Ama hemen yeniden bağlanabildim. Günlük coins ödülünü alıp oynamaya devam ettim.

• quote:

Hocam servis sağlayıcım Superonline. 50 mb tarifeyi kullanıyorum. Modemim Huawei. Seri no su 235 yada 253 tu sanırım. Ps için ayrı port açık ve dmz aktif.

Avrupa bölgesi psn lerde gece 2 gibi yeni güne geciyor. O ara 1-2 kez attığı oldu. Ama hemen yeniden bağlanabildim. Günlük coins ödülünü alıp oynamaya devam ettim.

Peki acik olan portlariniz nelerdir ?

• TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    Rock Band 3 exportu cikmis bugun. Gittigidiyordan aldigim RB3 export icin ise yaradi bolge kodu 2 olmasina ragmen. Oyunu 50 tlye almistim exporta da $15 verdim 95 tlya 83 sarki aldim baya almis oldum. Updatein en uygun tarafi bu oldu.
  • batuak29 B kullanıcısına yanıt
    Hadi hayırlı olsun hocam O kadar bekledin değdi sonunda. Ben rb 3 ün setlist e baktımda çok beğenmedim. Oyunu da uygun fiyatlı bulamadım zaten. Onun yerine 35-40 $ edecek şekilde istediğim şarkıları seçip alacağım.

• Daha öncede sormuştum ama tam cevabını alamamıştım. Rock band 4'te auto kick uygulaması var mı?
  • mehmet2576 kullanıcısına yanıt
    8 Aralikta gelen updatele var artik

Auto-kick mode – One of the most requested Accessibility features, this toggle will allow you to play drum parts by hitting the drum pads only while we automatically hit kick drum notes. This will be available as a toggle in the Options menu.

• quote:

Orijinalden alıntı: batuak29

8 Aralikta gelen updatele var artik

Auto-kick mode – One of the most requested Accessibility features, this toggle will allow you to play drum parts by hitting the drum pads only while we automatically hit kick drum notes. This will be available as a toggle in the Options menu.

Çok teşekkür ederim, beklediğim şeydi.
  • arkadaşlar guitar hero live aldık arkadaşla birer tane, oyun aşırı zevkli ama rock band 4'teki gibi farklı enstrüman çalamıyoruz, sadece iki tane aynı gitarı çaldırıyor. birimiz bass çalamıyoruz mesela. bu yüzden rock band 4 almak istiyoruz ama gh live gitarı sorunsuz çalışmıyormuş, ortadaki uzun çubuk çalışmıyor, o zaman da bir anlamı kalmıyor. bunun bir çözümünü bilen var mı? yoksa eski gh gitarı alıp mı oynamalıyız sizce?
  • ErrayN kullanıcısına yanıt
    Hocam gh live in gitarı Rock Band ve eski Guitar Hero oyunlarında çalışmıyor maalesef. Rock Band için eski nesildeki Guitar Hero enstrümanlarindan almanız gerek. Gitar , bateri farketmez hepsi sorunsuz çalışıyor Rock Band ta.

• quote:

Hocam gh live in gitarı Rock Band ve eski Guitar Hero oyunlarında çalışmıyor maalesef. Rock Band için eski nesildeki Guitar Hero enstrümanlarindan almanız gerek. Gitar , bateri farketmez hepsi sorunsuz çalışıyor Rock Band ta.

biraz araştırdım evet öyleymiş hocam. iki oyunu da oynamak istiyosak ikinci el 70 80 tl'ye alıp öyle bişey yapmak lazım o zaman teşekkür ederim umarım değer sıkılmadan oynarız uzun uzun
    Sarki sayisi olarak GH TVden dolayi cok fark var ikisi arasinda. RB4te 64 sarki var sadece. Ben Guitar Heroyu aldigimdan beri RB4u acmadim pek.
    Ben 2 oyunu da çıktığı gün aldım. Gh nin tv bölümüne girdikten sonra rb yi açmadım. Ancak rb yi grup olarak calalim derseniz onun da keyfi başka. Tek başınıza oynamak için düşünüyorsanız gh den devam edin derim.

• yorumlara bakılırsa GH yi alan RB yi açmadım pek diyor, RB satmak isteyen varsa gitarlı yada gitarsız değerlendirebilirim.
  • RByi hepimiz us psnden digital aldigimiz icin satan pek bulamazsiniz. Gitar olarak da zaten herkes ps3 icin aldigi guitar hero gitarlarini kullaniyor Turkiye'de rock band gitari satilmadigi icin.

Ben bu aralar GH'yi daha cok oynuyorum ama RBde de konuda daha once bahsettigim RB Blitz ve RB3 exportlarini yapinca cok fazla sarki oldu. Gecen ay yazicioglundan lego rock bandi aldim exportu cikacak diye ondaki sarkilar da cok iyi. Her hafta iyi sarkilar da DLC olarak geliyor bu aralar $2a alinabilecek bu hafta daft punk-get lucky geldi. Rock Band gecen hafta US PSNde $42a dusmustu oyle bir indirim bir daha olursa tavsiye ederim.
  • amazon da kargo dahil 43$ var, ama gitar yok elimde satmıştım hepsini, o yüzden şansımı deneyeyim dedim , ikinci el PS3 rockband oyunları alsam, buna export yapabiliyor muyuz,
  • Ya arkadas lar rb4 bundle aldim ama bi turlu gitarla oyuna giremedim gitarda mavi kirmizi isik yanip duruor ne yapmam gerekio gitari aktive edemedim

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.