Şimdi Ara

Rock Band 4 [PS4 ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
4
Favori
8.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun 3.8 GB oldugunu gorunce dayanamayip aldim US PSNden. Daha onceki Rock Bandleri de oynadigim icin soyle bir inceleme yapabilirim.

Artilari:
    -Neredeyse butun PS3'teki Guitar Hero/Rockband bateri/gitar/mikrofonlari oyunla calisiyor. Guitar Hero Live gibi komple yeni bir set veya gitar almaniza gerek kalmiyor.
    -PS4un hizi sayesinde sarkilarin acilmasi cok kisa suruyor.
    -Solo bolumu cok zevkli olmus. Eski DLC'lere bile solo bolumunu eklemisler.
    -Oyun sadece 3.8 GB kotayi etkilemiyor.
    -Go on a show bolumu cok iyi olmus. Bir sarkiyi kendiniz sectikten sonra size secenekler sunuyor bir sonraki sarkinizi secmeniz icin. "Crowd Request"leri calarsaniz daha cok puan aliyorsunuz.
    -Birden fazla kisi oynadiginda istedigi sarkida dahil olup istedigi sarkida cikma ozelligi cok iyi olmus.

Eksileri:
    -Online yok.
    -Guitar Hero Livea kiyasla her sarkiyi calarken arkada klibi gozukmuyor.

IGN bile 8.8 vermis. Guitar Hero Live'i 460-500 TL gibi bir fiyata yurtdisindan getirmek yerine US PSN'den Rock Band 4'u $60a alip, gitariniz yoksa da eski bir Guitar Hero/Rock Band gitari almak bence daha mantikli.

Rock Band 4'u eger eski bir Guitar Hero/Rock Band gitariniz,bateriniz veya mikrofonunuz varsa kesinlikle tavsiye ederim.

http://www.ign.com/articles/2015/10/05/rock-band-4-review

• Rock Band 4'ün bana add-on şarkılarla maliyeti 100 doları bulacak hatta geçecek. Keşke Rock Band yada Guitar hero alırken 20-30 şarkı seçmek için 1000-2000 seçeneği sunsa ve biz istediğimiz şarkıları seçebilsek. Onun dışında şarkı başına 2 dolar çok ucuz görünüyor. Ama her sevdiğim şarkıyı alayım diyince ev batırıyor
  • Elimde sadece Guitar Hero için aldığım gitar var. Oyunu sadece tek gitar ile oynayabiliyor muyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatov kullanıcısına yanıt
    Dolarin kuru ile de her birini 6 TL oldugunu dusununce. 4 sarkiya bir album fiyati vermis oluyoruz zaten.
  • emre00 E kullanıcısına yanıt
    Oynayabiliyorsun. Ben de Guitar Hero icin aldigim gitarla oynuyorum. Su sitedeki tablodan bak sendeki gitar uyumlu mu diye ki buyuk ihtimal uyumludur.

http://www.eurogamer.net/articles/2015-08-24-rock-band-4-instrument-back-compatibility-chart-detailed
  • batuak29 B kullanıcısına yanıt
    Hocam atıyorum 1 şarkı alcaksın 2 dolar(TL'ye çevirmeden) çok ucuz gözüküyor ama onun dışında yok hani bana 20-30 şarkıya 40-60 dolar ödeyecek olduktan sonra almam gibi
  • DLClerin hangilerinin en cok satildigini gosteren soyle bir site buldum. Ne surelikle yenileniyor bilmiyorum ama siralamasi mantikli duruyor.

http://myrockbandsongs.com/community/

Suradan da butun DLClere bakabilirsiniz oyunda olan.

https://en.wikipedia.org/wiki/Complete_list_of_downloadable_songs_for_the_Rock_Band_series

Oyle cidden de cogu kisi ilk oyundan beri aldiklari DLCleri biriktirdikleri icin PS4e Rock Band cikmasi cok iyi karsilandi. Aslinda baska tarzda DLCsi olan oyunlarda da mesela Arkham Knightta bile 15 dk suren DLC icin $7a yakin istiyor. Ondan cok da zarar da olmuyorsun.
    O yüzden çok çok sevdiğim bir oyun değilse dlc almıyorum. Yada DLC alacaksam ve oyunun potansiyeli yüksekse Season Pass almak istiyorum Mesela yukarıdaki linkte R U Mine'ı 65 kişi almış ben oyunu alsam anında alırım
    Dogru diyorsun.R U Mine Ocak ayinda cikti kimse de eski Rock Bandlere DLC almadigi icin simdi yeni oyunun cikmasiyla artar onun satislari. Ben de almayi dusunuyorum onu zaten. Bugunden 3 Kasim'a kadar USA PSNde $100 veya fazlasini harcayinca US PSN $15lik credit yolluyor. O crediti kullanarak alabilirim belki birseyler.
    3 Kasım değilde 3 Aralık olsa çok güzel olurdu Hem Blackfriday ile birleşirdi ama işte
  • Oyunu pre order ile alan varsa , hediye olarak verilcek 10 şarkılık dlc paketi store a eklenmiş
  • TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    Rock Band 3'teki oyunlari Rock Band 4'e aktarabiliyormus aralik ayindaki updatele. Rock Band 3'u satin alip oynamak gerekiyormus aktarmak icin. Gittigidiyordan bir tane 50 TLye bulabildim eski bir Rock Band 3. Bircok spotcuda bulamadim Istanbulda. Amazonda bile fiyati $30a yukselmis duyuru yapildigindan beri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuak29

Rock Band 3'teki oyunlari Rock Band 4'e aktarabiliyormus aralik ayindaki updatele. Rock Band 3'u satin alip oynamak gerekiyormus aktarmak icin. Gittigidiyordan bir tane 50 TLye bulabildim eski bir Rock Band 3. Bircok spotcuda bulamadim Istanbulda. Amazonda bile fiyati $30a yukselmis duyuru yapildigindan beri.

Teşekkürler hocam bilgilendirme için. Ben de hiç oynamadım rock band 3. Yarından itibaren aramaya başlayayım.

Peki bu aktarım olayı için alacağımız oyunun 1. Bölge olması mı gerekiyor. Şimdi rb 4 ü mecbur us store dan aldık. 3. Oyunu avrupa bölgesinden aldığımız da bölge farkından sıkıntı çıkmasın ?

• TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    Benim de ayni soru kafama takildi. PSN'deki communityden birkac kisiye sordum. Rock Band 3'un kitapciginin arkasinda kod olmamasindan dolayi sorun cikmaz dediler ama bolge sorunu hakkinda onlar da cevap veremediler. XBOX storea $20a koymuslar digitalini psnede koysalardi oradan alacaktimda oyunu hic oynamadigimdan PS4e aktaramasam bile PS3ten bitiririm. Yarin geliyor oyun kod var mi yok mu haber veririm. Araliktada belli olur aktarma durumu yeni updatele. 83 sarki varmis oyunda o fiyata ancak 15-20 sarki alabilirdim ondan aldim riski.

Rock Band Blitz diye PS3de $15a bir digital oyun var 25 sarkili. Onunda sarkilari rock band 4'e aninda aktarilabiliyormus. Sarki listesini seversen onu da alabilirsin hocam.
    https://en.wikipedia.org/wiki/Rock_Band_Blitz

Oyun elinize geçtiğin de haber edersiniz
    Ben de bulabilirim umarım. Bu blitz oyunu psn de var mı acaba biraz arastirayim.

• Merhabalar benim aklıma takılan bir soru var Rock Band 4 oynunu almak istiyorum ama davul setim yok yeni bir tane uygun fiyata almak istiyorum,http://www.taslakelektronik.com/urun/467-Guitar-Hero-5-Super-Bundle-(PS3).html bu site de buldum 360 tl guitar hero 5 için bir setmiş anladığım kadarı ile kullanılmamış bir set ve fiyatı uygun gibi geldi. bu konuda beni aydınlatabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim duruma göre direk sipariş vereceğim. Ayrıca oyun için şarkı sayısı az ve ps store da sarkı satılıyor ancak dlc seklınde bu sarklıları daha uygun ve topluca alabileceğim bir yapı varmıdır? şimdiden teşekkür ederim.

• berq87 kullanıcısına yanıt
    Sitenin guvenligi konusunda bilgim yok fakat eger sitedeki resimse yani orjinal urunse, gitar ve mikrofon sorunsuz calisir PS4'de Rock Band 4 ile. Ben de zaten o setteki gitari kullaniyorum su an. Bateri konusunda internette tam bilgi bulamadim ama guitar hero world tour baterisinin calistigi yaziyor asagidaki sitede. O da calisiyordur herhalde. Oyunda 45 sarki var. US PSNde 2000e yakin varki var her biri $2. Rock Band Blitz adli oyunu PS3e alirsan digital olarak $15a ondaki 25 sarkiyi da aktarabiliyorsun oyuna. Rock Band 3'deki sarkilari da aktartmaya calisiyorlar aralik ayinda ama o daha kesin degil.

http://www.eurogamer.net/articles/2015-08-24-rock-band-4-instrument-back-compatibility-chart-detailed

Sagol cevap verdiğin için açıkçası bende siteyi bilmiyorum ondan dolayı çekindim almaya acaba bu fiyatlara yakın birşeyler nerden bulabilirim.
  • berq87 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben geçen nesildeki gitar hero oyununun baterisini kullanıyorum sorunsuz çalışıyor. O konu da şüpheniz olmasın.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.