Şimdi Ara

Rocco Lolipop?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar nedir bu Rocco nun anlamı?Eskiden topitop tu ismi anlardık top şeklinde falandı.Rocco kelimesinin anlamını,nerden geldiğini bilen varmı acaba?

• rocco
    şok şeker
  • Edonkey veya türevi bir paylaşım programında yaz , görürsün nerden geldiğini

Bilenler için söylüyorum , geçen kardeşim gittiği markette çalışan rocker tipli hatunlar konuşurken şahit olmuş : rocco yaaaa , hem de lolipop , kikikikikikikikikikikiiiiiiiiiiiiiiiii
  • şok şekeyyyyyyyyyyy...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozzzy

Edonkey veya türevi bir paylaşım programında yaz , görürsün nerden geldiğini

muahauhauahuahah
  • ben bu herifleri dava etcem. Rocco diye lopip mu olur yahu? yok yok, avukatım nede benim?
  • quote:

Orjinalden alıntı: MemoSoZ

quote:

muahauhauahuahah

kardeş hayırlı olsun
    1 mesajın kalmış binbaşılığına
  • quote:

Orjinalden alıntı: CAKIR42

kardeş hayırlı olsun

saoLasın kardes. 1 haftadır 1 mesaj kaldı ama üŞeniyorum şimdi, gir teknik yardıma alakasız bişşeye +1 yaz filan... uzun iş:Pp kaLsın böyLe iyi
  • sanırım, bunu gidip bakkaldan almak, eczaneden prezervatif almak kadar zor bir eylemdir..

- iyi günler, ne istemiştiniz?
    - been.. bi arkadaşı bekliyodum.
    - hm?
    - pardon, heyecanlandım. ee.. ben bi su alayım.
    - buyrun. başka bir emriniz?
    - öö.. yani.. been.. bi de çokomilk verir misiniz acaba?
    - tabii. daha?
    - (bakkalın kulağına eğilir) abi.. yani nasıl desem bilemiyorum.. rocco diye bir lolipop markası var ya.. ben ondan almak istiyorum.. yani yanlış anlama lütfen. sadece merak.
    - ah tabii, zaten başa ne gelirse ya meraktan ya..
    - duyamadım?
    - buyur diyorum buyur, belliydi kıvranmadan. suyu falan almican heralde.
    - evet abi, yani.. kusura bakma..
    - neyse hadi sağlıcakla. hey allahım.
  • quote:

Bilenler için söylüyorum , geçen kardeşim gittiği markette çalışan rocker tipli hatunlar konuşurken şahit olmuş : rocco yaaaa , hem de lolipop , kikikikikikikikikikikiiiiiiiiiiiiiiiii

ben kamuoyu yoklaması yapıyorum çaktırma:)
  • rocco genelde bar lara verılen bı ısım gıbı gelıyo bana..alakasız olcak ama sıze tavsıyem sabah power fm ı acın 8.00-9 arası.orda rocco cyco story var.dınleyın dıyorum baska bısı demıyorum...bence rokko şok şekeyy
  • ya bende deli oluyorum bu lolipopu yiyen tiplere. adı rocco olan hiçbirşey yalanmaz. yalayana da şüpheyle bakılır. hani pazarlama stratejisi vardır ya ünlü bir futbolcuya adidas giydirirler onun hayranları da adidas giyer. bu da onun gibi bir şey heralde. insanların yaladıı bi şey adı da ROCCO.

not : bilmeyen varsa internette rocco siffredi olarak bi aratsın.
  • Rocco Los Angeles ta meşhur bir bar ve restoranlar zincirinin sahibiymiş:)alttakide son restoranının açılışında çekilen bir resim.adamın elini sıkışı biraz canımı sıktı:)

Rocco Lolipop?
  • 6 çocuğu varmış rocco abimizin.maşallah
  • quote:

Orjinalden alıntı: lillith

6 çocuğu varmış rocco abimizin.maşallah

bahse girerim onlarda iş kazasıdır
  • yok evlenmiş.aynı hatundan 6 bebe.o da belki filmlerindeki bi partneridir.kimbilir..
  • Birde kanguru varya Rocco,cnbc-e'de çizgi film.Yıllar öncede verilmişti.İnek arkadaşı heffer var hani.Hemen üründen soğutmayın yaw
  • Olm kim bu Rocco yav, maymun falan mı Çarli vardı bir aralar onun gibim bi şey mi yoksa faşo ağa gibi böyle i.nem gibim p.şt gibim bir şey mi???
  • quote:

Orjinalden alıntı: MemoSoZ

quote:

Orjinalden alıntı: CAKIR42

kardeş hayırlı olsun

saoLasın kardes. 1 haftadır 1 mesaj kaldı ama üŞeniyorum şimdi, gir teknik yardıma alakasız bişşeye +1 yaz filan... uzun iş:Pp kaLsın böyLe iyi

hehe!

• "Rocco siffredi " abimiz o aletle sihirbaz gibin 1 dokunuşta altız doğurtur zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fifo -- 24 Aralık 2004, 10:52:58 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.