Şimdi Ara

Roccat Kova mouse ısınıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkda belirttiğim gibi mouse bazen aşırı derecede ısınıyor. Pc açık bırakıp bir müddet sonra sabit bir yerde durduğu zaman zemini ciddi anlamda ısıttığını görüyorum. Bazen aşırı ısınıyor, bazen de hafif bir ısınma söz konusu. Önceden böyle bir durum dikkatimi çekmedi. Biraz araştırma yaptım lakin herhangi bir bilgiye ulaşamadım. Eğer böyle bir durumla karşılaşan varsa veya soruna hakim birisi varsa yardımcı olursa sevinirim.

http://www.sanalmarketim.com/urun/171ea81cb26266c1c5e23a24b8f09d6c/ROCCAT-Kova-Pure-Performance-Gaming-Mouse

• quote:

Orijinalden alıntı: cakirsedat

Başlıkda belirttiğim gibi mouse bazen aşırı derecede ısınıyor. Pc açık bırakıp bir müddet sonra sabit bir yerde durduğu zaman zemini ciddi anlamda ısıttığını görüyorum. Bazen aşırı ısınıyor, bazen de hafif bir ısınma söz konusu. Önceden böyle bir durum dikkatimi çekmedi. Biraz araştırma yaptım lakin herhangi bir bilgiye ulaşamadım. Eğer böyle bir durumla karşılaşan varsa veya soruna hakim birisi varsa yardımcı olursa sevinirim.

http://www.sanalmarketim.com/urun/171ea81cb26266c1c5e23a24b8f09d6c/ROCCAT-Kova-Pure-Performance-Gaming-Mouse

Pc yi kullandığınız priz topraklımı acaba?

• toprakli değil sanırım ama mouse ısınması ile nasıl bir bağlantı kurdunuz. Bilgisayarımda mouse harici herhangi bir ısınma sorunu yaşamıyorum :)
  • quote:

toprakli değil sanırım ama mouse ısınması ile nasıl bir bağlantı kurdunuz. Bilgisayarımda mouse harici herhangi bir ısınma sorunu yaşamıyorum :)

Br ihtimal olabilir diye düşündüm.Peki mause'u başka usb girişinde denediniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan2707

quote:

toprakli değil sanırım ama mouse ısınması ile nasıl bir bağlantı kurdunuz. Bilgisayarımda mouse harici herhangi bir ısınma sorunu yaşamıyorum :)

Br ihtimal olabilir diye düşündüm.Peki mause'u başka usb girişinde denediniz mi?

denedim lakin değişen bir durum olmadı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.